Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 2021/22


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

3 minutes ago, Gradina said:

Jutros bio trening nekad  zvani oporavak, kad su se trošili . Ovaj se zvao izvlačenje :

1. Golmana sa gol linije

2. Golman iz peska

3. Veznjaka iz naše u protivničku polovinu

4. Napadača iz ofsajda

 A trener se već izvukao na konferenciji za štampu...

Ostaje još da se ovaj što sastavljao tim za proleće izvuče za uši i otera iz kluba a da Aca kapiten postane sportski napokon 

Pa to....da promenimo samo sredinu i krajevi...i sve će funkcioniše.

  • Tužno 1
Link to comment

Gledam ponovo utakmicu i imam par zapazanja.

Yamkam najbolji nas igrac.

Ako sledecu ne pocne sa Yamkamom u startnoj glasam za smenu Bataka !!!

 

Kovacevic i Pejovic nam znace za odbranu ali ubijaju napad. Da vidimo koliko ce im trebati da se razigraju? Mislim da jedan od njih dvojice moze da igra uz nekog, brzeg pokretljivijeg box to box igraca ili pakera ala Marjanovic. Dvojica na terenu mi nisu kompletni osim za defanzivu. Pre bih vratio Arsu nazad uz jednog od ove dvojice.

 

Stulic moze da bude jako zanimljiv, ima brzinu u odnosu na visinu i jak je. Videcemo kad se razigra ako se razigra?

 

Trener zrtvuje Mitrovica poslavsi ga na suprotnu stranu koja mu manje odgovara kako bi otvorio prostor za Kasalicu koji nije nista pokazao, niti ce. Mozda bljesne u jednu do dve utakmice. Umesto da pusti Tomica ili neko brzo krilo on po meni pravi duplu gresku.

 

Jos jedna greska koja je pomenuta je izvodjenje spica u situaciji kada gubimo.

 

Slabo vodjena utakmica, ocena Batak jedva prelazna.

 

Edited by MaErAkLoIJA
  • +1 3
Link to comment

Ukoliko Zvezda iz sledećeg penala ne postigne gol, ovaj sudija ( a i tatko mu je bio govedo) ima da skače na kornu sa igračima Zvezde [emoji851]

Igramo sa šest štopera, dva beka..."Niš-ekspres"....nije ni Dujmović svemoguć...

Link to comment
  • Redoran unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...