Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 2021/22


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

Sto ne bi Yamkam. Najuigraniji od svih. Dobar na pripremama. Nece da se user...e od imena protivnika.

Kovacevic mislim da ima kartone....???

Ako ima umesto njega Arsic, umesto Jovanovica verovatno ovaj iz Novog pazara.

Drzim palceve da ne pocne Kasalica.

Aksentijevic isto nije igrao ne znam da li je spreman, mozda tu zaigra Yamkam a u sredinu onda ovaj novajlija iz Metalca ako ne stavi Bjelicica u neku od kombinacija jer on je "univerzalac" 🤦 i levo i desno i stopera i sredina... 🔨

Link to comment

Moja zelja da istrcimo u sledecem sastavu:

Dujmovic;  Aksentijevic, Cirkovic, Yamkam, Savic;.  Pejovic, Arsic, Mica, Tomic, Mitrovic i najspremniji od pridoslih Jovanovic/  Zivojinovic...

Da igramo sa laznom devetkom, na kontre. Da ih agresivno cekamo na 60m od njihovog gola. Nemam nesto poverenja u nove spiceve

Link to comment

Nekako je vrlo teško naslutiti sastav za sutra.. jedino sam prilično siguran da neće igrati Vujadinović i Ćira a da Aksentije i Dujmović hoće.. ostalo, veze nemam 

 

Dokle traje prelazni rok?

Link to comment
Da a i namerni startovi na protivnickog golmana, bruka i sramota za ceo tim, Pih
Znaš mozzere, da te ne znam, možda bi me ovo tvoje brabonjanje i dotaklo. Razumem da je na golmana startovao Zdjelar ili Vujačić, čiji je svaki start krivično delo, ali mali Mitrović ni jedne milisekunde nije imao nameru da povredi Popovića. Ovo što si ti izjavio može da izjavi samo krembil ili bitanga. Sam se zaokruži. Jedino ti na svim forumima imaš ovakav upis.


Inače, nismo šutnuli u gol kasvetno, a mogli smo da primimo bar 4... kao da smo pustili utakmicu....znači kao.

Teren...odličan, s obzirom kako ga održavaju. Znači, Ivica Tončev,, ni za semenke neće da izvadi pare iz svog džepa, ako mu država ne donira....

  • +1 1
Link to comment
Golman kriv za oba gola, kraj priče!

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka


Ali pomogao mu Aksentije kod prvog...a kod drugog, neiskusno, ostao na kolenima, a imao je ruku na ramenu Uroševića. Nije faul, ali mogao je da isfolira....video si oni, kod korner linije, nigde protivničkog igrača da deset metara, pogadjaju loptom jedan drugog, obojica traže aut...
Link to comment
Ali pomogao mu Aksentije kod prvog...a kod drugog, neiskusno, ostao na kolenima, a imao je ruku na ramenu Uroševića. Nije faul, ali mogao je da isfolira....video si oni, kod korner linije, nigde protivničkog igrača da deset metara, pogadjaju loptom jedan drugog, obojica traže aut...
Ma naravno... Ovi naši odigrali ko amateri. Igra nikakva, izmene ništa.... Gubiš jedan nula i izbaciš napadača, staviš sdednjaka u špic!?. ebe lud zbunjenog....
Kasalica - 1,Aksentije i Arsa očaj
Jamkam odličan i ne mogu da verujem da takav igrač sedeo na klupi ili tribine celu polusezonu. Po tome bih zaključio da je Batak ne baš dobar trener....

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka

Link to comment
  • Redoran unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...