Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 2021/22


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

3 hours ago, Boki Nis said:

Ako potpiše će bude dobar poso napravljena za kraj! Lepu ekipicu napraviše ovi naši pred sam početak. Po meni odličan prelazni rok.... Ko bi reko
Kako smo se nadali...... emoji16.png

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka
 

Nekako mi špic....tanko.

Link to comment
12 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

I meni...

Nekako ću golmani prebolim...bekovi...onako, nije baš full....štoperi nekakao najkompletniji....veznjaci i bočni kolko oćeš...al špicevi...  Pavlov ne znam koji su mu dometi, ovaj mali iz Partizana...ne bi ga tako lako pustili, aj da računamo da su se zajebali kao Voša s Pavkova pa ga trampili za brata Ašćeru....ostalo....Zakasalica...ne znam ima li ko od omladinci.? Nekako mi se čini najbolje da nismo pustili onog mladunca u Surdulicu, najkasvetnije mi delovao....ovog što su doveli Rusa izgleda ga negde istikali na aerodrom usput...ko zna?

  • +1 1
Link to comment

Ja bas mislim da ce mali Stulic da eksplodira kod nas!Meni deluje sasvim korektno za centarfora,ima snagu ,zna da se ogradi ali se vidi da mu mnogo hvale utakmice.Izgubio je prakticno dve godine na klupi Partizana. Nece bude prvi put da se Partizan zajebe ipusti dobre igrace ,pa posle trazi da ih vrati....Ima gomila slucajeva kad su omasili....

Meni samo deluje da smo tanki na bekovi,a i jedan dobar kreativac mislim da nam bas hvali za vrh tabele.Mozda ce mali Mitrovic sad vise  da ide u sredinu ,a ne na krilo

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, Boki Nis said:

Ja bas mislim da ce mali Stulic da eksplodira kod nas!Meni deluje sasvim korektno za centarfora,ima snagu ,zna da se ogradi ali se vidi da mu mnogo hvale utakmice.Izgubio je prakticno dve godine na klupi Partizana. Nece bude prvi put da se Partizan zajebe ipusti dobre igrace ,pa posle trazi da ih vrati....Ima gomila slucajeva kad su omasili....

Meni samo deluje da smo tanki na bekovi,a i jedan dobar kreativac mislim da nam bas hvali za vrh tabele.Mozda ce mali Mitrovic sad vise  da ide u sredinu ,a ne na krilo

Može biti...baš tako. Nadam se za Štulića.....nego, ako bude tako, prodadoše ga na leto.

Link to comment
13 hours ago, Boki Nis said:

Ja bas mislim da ce mali Stulic da eksplodira kod nas!Meni deluje sasvim korektno za centarfora,ima snagu ,zna da se ogradi ali se vidi da mu mnogo hvale utakmice.Izgubio je prakticno dve godine na klupi Partizana. Nece bude prvi put da se Partizan zajebe ipusti dobre igrace ,pa posle trazi da ih vrati....Ima gomila slucajeva kad su omasili....

Meni samo deluje da smo tanki na bekovi,a i jedan dobar kreativac mislim da nam bas hvali za vrh tabele.Mozda ce mali Mitrovic sad vise  da ide u sredinu ,a ne na krilo

E sad da pitam koliko nasih mladih igrača je tako grejali klupu kao Štulić?

Razigravati tudjeg igrača umesto svog je idiotizam nego tu je nešto drugo u pozadini, a  u narodu poznato pod imenom  TAL.Mislim da smo odlaskom Petra Ristića u Surdulici napravili pogrešan potez kao klub. E sad za porodicu Tončev  to ne menja stvar opet je kod njih.Kako god se šuškalo o  zavadi braće  ima ona narodna ,,vrana brani oči ne vadi "

Petar Ristić je jako jako dobar igrač explozivan pokretljiv i nije trebao da ode. Isto tako mislim i za Kojića golmana . Mada tu je u pitanju sklanjalica mladog Kojića a mislim i Ilića da bi  kumče imalo prostora na toj poziciji u dogledno vreme

Link to comment
E sad da pitam koliko nasih mladih igrača je tako grejali klupu kao Štulić?
Razigravati tudjeg igrača umesto svog je idiotizam nego tu je nešto drugo u pozadini, a  u narodu poznato pod imenom  TAL.Mislim da smo odlaskom Petra Ristića u Surdulici napravili pogrešan potez kao klub. E sad za porodicu Tončev  to ne menja stvar opet je kod njih.Kako god se šuškalo o  zavadi braće  ima ona narodna ,,vrana brani oči ne vadi "
Petar Ristić je jako jako dobar igrač explozivan pokretljiv i nije trebao da ode. Isto tako mislim i za Kojića golmana . Mada tu je u pitanju sklanjalica mladog Kojića a mislim i Ilića da bi  kumče imalo prostora na toj poziciji u dogledno vreme
Petar Ristić jeste dete Radnickog... Ima nekih kvaliteta, ali dečko nema osnovno znanje da sacuva loptu kad je primi... Bez to Nemož da budeš dobar igrač. Mislim da nismo ništa posebno izgubili.
Drugo, koji igrač, a da je iz Niš... je kod nas grejao klupu, a da je posle napravio iole dobru karijeru? Ja se ne mogu nešto setim.
Nema tolko kvalitetni igrača u podmlatku, a da baš vredi. Sve što valja pokube oni alamani po Bg. Mozda tek sad po neki u petlici se pojavi...
Dakle ne traži u svako jaje dlaku.... Dobar poso je urađen u ovaj prelazni rok,a za rezultati će se nadamo...


Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Boki Nis said:

Sve što valja pokube oni alamani po Bg

Zato i nema jer roditelji u deci od 10 godina već vide pare  u liku deteta a ne sina. Žalosno ali surovo istinito. Meni jedan roditelj kaže evo slobodan je (od blizanca) al  sad je u prednosti jer mu piše na TM da je iz njihove škole. Slušam ga i ne mogu da verujem . Alo dokle ti ideš majstore i dalje samo pare vidiš u njemu i dalje vidiš zvezdu neku a ne svoje dete SINA

Link to comment
4 minutes ago, Gradina said:

Zato i nema jer roditelji u deci od 10 godina već vide pare  u liku deteta a ne sina. Žalosno ali surovo istinito. Meni jedan roditelj kaže evo slobodan je (od blizanca) al  sad je u prednosti jer mu piše na TM da je iz njihove škole. Slušam ga i ne mogu da verujem . Alo dokle ti ideš majstore i dalje samo pare vidiš u njemu i dalje vidiš zvezdu neku a ne svoje dete SINA

To se slazem s tobom,al sta mozemo mi kad roditelji odluce!.Jedino sto moze da se uradi da se mnogo poprave uslovi da napredak ovde u Nis,al za to treba mnogo,mnog para....Kao Cuka recimo,ma da mi imamo mnogo vecih resursa i mogucnosti....al nemamo pare jbg:D

Link to comment
4 minutes ago, Boki Nis said:

To se slazem s tobom,al sta mozemo mi kad roditelji odluce!.Jedino sto moze da se uradi da se mnogo poprave uslovi da napredak ovde u Nis,al za to treba mnogo,mnog para....Kao Cuka recimo,ma da mi imamo mnogo vecih resursa i mogucnosti....al nemamo pare jbg:D

Prijatelju moj od para iz grada ,iz budžeta , klub je u obavezi da u školu DOBAR %  uloži. Ne po meni nego po zakonu o sportu. Na žalost klub to ne radi

Link to comment

                                                   Dujmovic

 

                   Aksentije         Savic     Vujadinovic     Cirkovic

 

                                        Pejovic              Kovacevic

                                                      

                                                   Mica

                   Mitrovic                                           L.Jovanovic 

 

                                                  Stulic

                                                   

 

 

Link to comment
  • Redoran unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...