Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 2021/22


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

1 hour ago, Constantin said:
1 hour ago, onajodozgovidisve said:
El jugador. 
List u pitanju, terapije obavezne.

 

Aj malo konkretnije...nisam mogao da se uspavam, razmišljajući...

Lele bate ,ovi iz klub se infiltrirali ovde kod nas na forum i samo pisuju u sifre....Koj ce gi razume....bem li ga

Link to comment
25 minutes ago, Boki Nis said:

Lele bate ,ovi iz klub se infiltrirali ovde kod nas na forum i samo pisuju u sifre....Koj ce gi razume....bem li ga

Ovo je dupla sifra ...

Link to comment
44 minutes ago, Boki Nis said:

Nemoj be Mare sad i ti da šifruješ šifrovanu šifru... Će si poj.bemo mozak načisto... Počesmo da šmelcujemo...

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka
 

Pa jeste. Zapitas se ko je el jugador tj koga zovu tako a u prevodu znaci igrac a mnogo je igraca, a medju igracima ovaj je igrac....🤔 Dilema na kvadrat

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Ček...odbiješ ovi što su igrali poslednju utakmicu, minus Brada, Doktor i Batak...pomoćnici...lako je, samo ja ne znam da pogodim.

 

Nego...kakvo je ono seljačenje...na prijateljsku, pripremnu utakmicu napinješ sudiju da svira kraj....

Link to comment
2 hours ago, Constantin said:

Ček...odbiješ ovi što su igrali poslednju utakmicu, minus Brada, Doktor i Batak...pomoćnici...lako je, samo ja ne znam da pogodim.

 

Nego...kakvo je ono seljačenje...na prijateljsku, pripremnu utakmicu napinješ sudiju da svira kraj....

E i meni to zapalo za oko. Da li je hteo da ne preforsira igrace 😁😁😁 ili se plasio da ne pobegne bus za povratak u hotel ???

Link to comment
5 hours ago, Boki Nis said:

Lele bate ,ovi iz klub se infiltrirali ovde kod nas na forum i samo pisuju u sifre....Koj ce gi razume....bem li ga

Samo pogledaj ko  je na forumu od skora a ko od 2015-te. Mi starosedeoci nismo botovi

Link to comment
  • Redoran unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...