Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 2021/22


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

To sto je Mare radio kod nas je jedini nacin da se nesto uradi danas. Pogadjao je kako treba igrace za dzabe uglavnom i ponesto se i prodalo. Mora takav neki da ima, valjda je jasno... Ovima koji odlucuju i vedre i oblace

Link to comment
15 hours ago, Constantin said:

I dok se Bata Vučković, ničim izazvan, bavi pokrštavanjem Čaira i rasplakivanjem Pikseta, napustio nas je i poslednji sporCki direktor...."bušenje" je uspelo, oterape i njega

Ako je tačno  onda da kažemo

,,Dubok trag je ostavio "

🤣🤣🤣🤣

  • Haha 1
Link to comment
28 minutes ago, Gradina said:

Ako je tačno  onda da kažemo

,,Dubok trag je ostavio "

🤣🤣🤣🤣

Pa da....kako da ostaviš ikakav trag, kad ti ne daju "svoje" igrače za utakmicu i navijač da izgubiše, da bi te smenili , a ti uskočio na njegovo mesto....jer onda sledi Tal za tebe. Polako, ali sigurno gazimo ka tronu najgoreg kluba u državi, gde je recimo Budućnost Popovac i Car Konstantin jedinica mere za organizovanost u odnosu na tebe. Klub u kojem je vrhunac kreativnosti jurnjava po društvenim mrežama botovanje, gledanje ko piše loše o tebi i gledati da to sprečio. Nikako ne eliminiši uzrok nego posledicu ... katastrofa. Feudalizam...

Link to comment
3 minutes ago, Constantin said:

Pa da....kako da ostaviš ikakav trag, kad ti ne daju "svoje" igrače za utakmicu i navijač da izgubiše, da bi te smenili

Ako te ko razume za ovo neka objasni ili nam ti prevedi

Link to comment
35 minutes ago, Gradina said:

Ako te ko razume za ovo neka objasni ili nam ti prevedi

SporCki nije cvećka, al ovi iznad i oko njega su još gori ako se ne varam...

 

kad je pa naš klub bio dobro organizovan u poslednjih 20godina.. uvek je bila palanačka malograđanska politika... isto važi i za ceo grad i rukovodstvo, bez obzira dal bili crveni, žuti ili šareni, uvek su najveći selci i najgori kadrovi bilo koje vlasti vodili ovaj naš Niš 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Constantin said:

Pa da....kako da ostaviš ikakav trag, kad ti ne daju "svoje" igrače za utakmicu i navijač da izgubiše, da bi te smenili , a ti uskočio na njegovo mesto....jer onda sledi Tal za tebe. Polako, ali sigurno gazimo ka tronu najgoreg kluba u državi, gde je recimo Budućnost Popovac i Car Konstantin jedinica mere za organizovanost u odnosu na tebe. Klub u kojem je vrhunac kreativnosti jurnjava po društvenim mrežama botovanje, gledanje ko piše loše o tebi i gledati da to sprečio. Nikako ne eliminiši uzrok nego posledicu ... katastrofa. Feudalizam...

Neljudski, jadno i bedno, ispod svakog dostojanstva. Ali iskreno ni potencijal novog-starog sportskog nije nesto obecavao, ne znam odakle su ga izvukli i kako?

 

  • +1 1
Link to comment
31 minutes ago, zikaPantelej said:

SporCki nije cvećka, al ovi iznad i oko njega su još gori ako se ne varam...

 

kad je pa naš klub bio dobro organizovan u poslednjih 20godina.. uvek je bila palanačka malograđanska politika... isto važi i za ceo grad i rukovodstvo, bez obzira dal bili crveni, žuti ili šareni, uvek su najveći selci i najgori kadrovi bilo koje vlasti vodili ovaj naš Niš 

Ništa  više - ništa manje....i umesto da se bavimo i nagadjamo ko će nam pojačati tim, kako će izgledati roster...eto....kod nas se kadrira. Nije bitno što je omladinski tim ispao iz lige....ili nije ????

Link to comment

Izvinjavam se što upadam, ali dao bih vam jedan predlog: zašto se na ovom topiku nikad ne porazgovara o prodaji talentovane dece u bescenje, konkretno mislim na poslednji slučaj braće Ilić, pre njih Ramba, Piksija itd...za kikiriki. Čini mi se da i Vojvodina i Čuka prave ozbiljne pare od svojih klinaca, samo su juniori Radničkog uvek na izvolte.

 

 

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
Just now, Constantin said:

Ništa  više - ništa manje....i umesto da se bavimo i nagadjamo ko će nam pojačati tim, kako će izgledati roster...eto....kod nas se kadrira. Nije bitno što je omladinski tim ispao iz lige....ili nije ????

Možda . . . Možda će novi SD  biti neko from Niš

Link to comment
4 minutes ago, April said:

Izvinjavam se što upadam, ali dao bih vam jedan predlog: zašto se na ovom topiku nikad ne porazgovara o prodaji talentovane dece u bescenje, konkretno mislim na poslednji slučaj braće Ilić, pre njih Ramba, Piksija itd...za kikiriki. Čini mi se da i Vojvodina i Čuka prave ozbiljne pare od svojih klinaca, samo su juniori Radničkog uvek na izvolte.

 

 

Ovi koji odlaze u zadnjih par godina odlaze DŽABE .

Ni za kikiriki nema

Link to comment
7 minutes ago, April said:

Izvinjavam se što upadam, ali dao bih vam jedan predlog: zašto se na ovom topiku nikad ne porazgovara o prodaji talentovane dece u bescenje, konkretno mislim na poslednji slučaj braće Ilić, pre njih Ramba, Piksija itd...za kikiriki. Čini mi se da i Vojvodina i Čuka prave ozbiljne pare od svojih klinaca, samo su juniori Radničkog uvek na izvolte.

 

 

RAzgovaralo se, kako da nije....pre par godina smo ovde postavljali tim koji je vredeo poprilično i koji je bio sastavljen od niške dece...

Link to comment
Just now, Constantin said:

RAzgovaralo se, kako da nije....pre par godina smo ovde postavljali tim koji je vredeo poprilično i koji je bio sastavljen od niške dece...

Uz vetar su sva naša pisanija , razgovori, a da su i niz vetar nema koga da ga to zanima u upravi

Link to comment
10 minutes ago, April said:

Izvinjavam se što upadam, ali dao bih vam jedan predlog: zašto se na ovom topiku nikad ne porazgovara o prodaji talentovane dece u bescenje, konkretno mislim na poslednji slučaj braće Ilić, pre njih Ramba, Piksija itd...za kikiriki. Čini mi se da i Vojvodina i Čuka prave ozbiljne pare od svojih klinaca, samo su juniori Radničkog uvek na izvolte.

 

 

 

vojvodina nije neki dobar primer, a cuka pravi ozbiljne pare zato sto je privatni klub, tako ce i ostali kada se privatizuju. ali jos mnogo kriminala ce proteci savom, dunavom i moravom dok ne dodjemo do lige od 10 privatizovanih klubova.

Link to comment
  • Redoran unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...