Jump to content
IGNORED

Dragan Marković - organizovani lanac podvođenja


Recommended Posts

34 minutes ago, Jumanji said:

Ne slusam ih nekoliko godina, jer su bas propali, 

jesu propali opasno, ali eto, ja ih ujutro slušam jer volim da mi neko nešto drobi uz jutarnju kafu

 

i znam da ne talasaju odavno, ali ovo jutros je baš previše, mislim, toliko se praviti mrtav :puke:

  • +1 1
Link to comment

Ima na naslovnoj Blica u štampanom izdanju. 

 

I ne čudi toliko, s obzirom da nisu skroz zavisni od Vučića.

Edited by Milošica
Link to comment
37 minutes ago, Mil@n said:

Jak mi je osećaj da nikome neće hvaliti dlaka sa glave iz vlasti zbog ovoga, no niko radosniji od mene da sam u krivu.

U krivu si čak nisi ni svestan koliko. Više javno tužilaštvo u Jagodini je još sabajle otvorilo predmet o ovom slučaju i to na inicijativu časnog srbskog domaćina DMP. Sad će čitavo, nezavisno jagodinsko pravosuđe da krene da češlja dokaze i svedoke i domaćina izvrće na postavu. Ne bih mu bio u koži.

  • Haha 1
Link to comment
42 minutes ago, Mil@n said:

Jak mi je osećaj da nikome neće hvaliti dlaka sa glave iz vlasti zbog ovoga, no niko radosniji od mene da sam u krivu.

 

Isto, i ako grešimo i ti i ja, ajde da platimo jedan drugom pivo jer ćemo biti jako srećni što grešimo.

 

Just now, fandorin said:

U krivu si čak nisi ni svestan koliko. Više javno tužilaštvo u Jagodini je još sabajle otvorilo predmet o ovom slučaju i to na inicijativu časnog srbskog domaćina DMP. Sad će čitavo, nezavisno jagodinsko pravosuđe da krene da češlja dokaze i svedoke i domaćina izvrće na postavu. Ne bih mu bio u koži.

 

Drago mi je da to čujem, uopšte drago mi je ako neko (ti) uopšte misli da to znači nešto konkretno, ali jednostavno mislim da će istraga pokazati da su svi svedoci nepouzdani, ili će promeniti iskaz naprasno, ili će tužilaštvo u Jagodini pronaći da Đilas ima višemilionski račun u Nikaragvi.

  • +1 6
Link to comment

Zakucalo na vrata Mohsena Namjoo, iranskog pesnika i muzicara. Priznao i pokajao se, verujem vise sto mu egzistencija najdirektnije zavisi od zapadne publike.

Link to comment
47 minutes ago, Milošica said:

Ima na naslovnoj Blica u štampanom izdanju. 

 

I ne čudi toliko, s obzirom da nisu skroz zavisni od Vučića.

Ma daj,ovo samo Vučić čisti svoje redove 

Ko Mariniki čuva leđa,Điki koji se rasplače od jedne bakljade?

Od koga je i ovo je veliki pomak 

 

Link to comment
  • Redoran changed the title to Dragan Marković - organizovani lanac podvođenja
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked and pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...