Jump to content
IGNORED

Dragan Marković - organizovani lanac podvođenja


Recommended Posts

1 hour ago, ragasto said:

EzW3j7BVUAI0WXS?format=jpg&name=medium

:rolleyes:

jbt, ovo je sve toliko groteskno da je histerično smešno!
Brnaba, Palma i bunga-bunga žurka, majko mila.... možda on tad nije znao za njenu orijentaciju a možda je zvao i kao kolegu pa spremio katalog i njoj. 

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
5 hours ago, Caligula said:

Pa jbg ako ga Blic i Kurir opletu on bolje da bezi iz zemlje

 

hocu reci, nece se desiti

 

Blic zapravo ima ovo na današnjoj naslovnoj.

Link to comment
14 hours ago, villiem said:

 

Jel pricamo o mafiji koja stiteci vojsku cuva i sebe i sve sto ima

ne znam o cemu pricas, ali mi nemamo nezavisno pravosudje, mi nemamo javno mnjenje i na kraju krajeva prakticno nemamo ni drzavu. imamo jednog coveka i od njega zavisi da li ce se nesto raditi ili nece. jedini motivi zbog kojih on eventualno dozvoli da se nesto radi, su politicki i njegov rejting. pa eto prilike. i ja sam siguran da samo ako on proceni da ce mu to u tom smislu koristiti, mozemo ocekivati pokretanje nekog procesa.

  • +1 6
Link to comment
24 minutes ago, panta rhei said:

ne znam o cemu pricas, ali mi nemamo nezavisno pravosudje, mi nemamo javno mnjenje i na kraju krajeva prakticno nemamo ni drzavu. imamo jednog coveka i od njega zavisi da li ce se nesto raditi ili nece. jedini motivi zbog kojih on eventualno dozvoli da se nesto radi, su politicki i njegov rejting. pa eto prilike. i ja sam siguran da samo ako on proceni da ce mu to u tom smislu koristiti, mozemo ocekivati pokretanje nekog procesa.

 

Pricam o tome da on nece eliminisati(sustinski/politicki/javno) nikoga u svom blizem i daljem okruzenju jer mu je sistem konstituisan po uzoru na klasicnu mafiju. Ako jedan lik istinski "padne" onda je moguce da se preko domina dodje i do nezamislivog, da ljudi njemu kazu - dosta bre!

To su ljudi koji na dnevnoj bazi pokrivaju svaku pukotinu sto se pojavi, trose ogromnu energiju da odrze taj privid da su normalni, sa njima ovo ne moze da se spoji. To sto je nama to strasno njima samo podize kapacitetet odbrane, sto je i pokazala ministarka sramnim saopstenjem. Nisam mislio nista lose o tvom postu, nego mi je strasno sta se desilo i sa cim ce opet da se izvuku

Moguce da gresim i da bude takva procena, kako kazes, samo ne zaboravi da su pomenuti i aktuelni ministar kao i zvanicno treca funkcija u drzavi

Link to comment

@villiem znam da nisi mislio nista lose, nego nisam u potpunosti razumeo racenicu. 

ja se skroz slazem sa tobom. skoro pa od reci do reci je to i moje misljenje. pored svega toga, nekako zelim da se bahata, divljacka (ne mogu da nadjem prave epitete) gamad suoci sa odgovornoscu i odgovara za svoja nedela. a to se nece desiti. jedino ako...videti podo ovim gore.

 

ja sam i malo emotivno kao jagodinac (koji od 92. ne zivi u jagodini) pogodjen.

  • +1 2
Link to comment

koji miševi su postali gorica i dragan, leleee :cry:

drobe 4 sata, kenjaju o nekim glupostima, ni reči o ovom zlu od juče

strašno

pa mi smo zaslužili sve najgore :ph34r:

  • +1 1
Link to comment

Ne slusam ih nekoliko godina, jer su bas propali, a i primetila sam da ne talasaju odavno, cak nisam znala ni da im ide jos uvek ta emisija.
Ali pitanje je i kako Gorica moze o tome da cuti, no ona valjda najbolje zna, s obzirom na to da je dozivela najgori vid zlostavljanja, o tome je pisala u svojoj jednoj prici (recimo knjiga Prici nikad kraja, nisam sigurna), a i javno sam je cula da o tome govori. No, pozicije su ipak sve makar i radijske.

Zanimljivo je, apropo pozicija rezimskih zena, sta kaze gosin Djordje, i ne sumnjam da je istina, jer ovo jesu oni. Tako prokleto besmisleni, odvratni, mizerni, bez truncice casti.

Niz



Link to comment
6 hours ago, radisa said:

Tja će i ovo da preživi... Kad je preživeo kofer i Bananu, šta je problem bung-bunga sa kilnkama? :fantom:

 

Izadjite na izbore i pobedite ako vas narod zeli

Link to comment
  • Redoran changed the title to Dragan Marković - organizovani lanac podvođenja
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked and pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...