Jump to content
IGNORED

Dragan Marković - organizovani lanac podvođenja


Recommended Posts

Just now, JozoMujica said:

Blic i Kurir ni slova, cekaju se uputstva.

sutra presuda u toaletoidima. jos marinika.

bojim se da ce se sve zavrsiti sa "poligraf pros'o, cmok"

 

Link to comment
1 minute ago, ragasto said:

Ko se beše od njih svojevremeno zaneo pa zagrlio Pantelu na nekoj sedeljci? Čini mi se da je bio snimak...

cini mi se neka pijana zadrigla pandurcina. hteo da se proslavi.

 

  • Hvala 1
Link to comment
3 hours ago, copkillah said:

 

 

Evo morgana objasnila, a uopšte nije pitanje u tome da li će neko da provali o kome se radi ili ne, provalili bi i da je bio zaštićen kako treba. Nego zašto je "zaštićeni" svedok izneo svoju ispovest tako da će im trebati celih 15 sekundi da provale ko je? Ako je namerno urađeno tako, zbog čega? To je ono šta ja pitam i šta mene zanima, a ne da li bi ovako ili onako bio provaljen.

 

Van pameti mi je da bi sa ovakom pričom izašli u javnost bez jakih dokaza, samo na osnovu rekla-kazala nekog bivšeg radnika. A opet "jake" dokaze mogu da poseduju samo neki koji su jako visoko, da l' u zemlji ili iz inostranstva, svejedno. čini mi se da je taj tu još najmanje bitan.

Link to comment

Za Dačića imam direktno svedočenje da je dok je bio min policije za 8. mart je insistirao da lično svim damama u ministarstvu preda cveće i izljubi se s njima. Drugarica koja je tada radila tamo je redovno uzimala bolovanje da ne bi morala u tome da učestvuje.

Link to comment

Ma kakvi rekla-kazala, ima jos svedoka za koje kaze da su spremni da izadju pred sud.
Nego zovu je iz Krusevca i jos nekih mesta [emoji40] Totalni sunovrat tek ide.



  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, ragasto said:

Ko se beše od njih svojevremeno zaneo pa zagrlio Pantelu na nekoj sedeljci? Čini mi se da je bio snimak...

Verovatno još ima traume od tog događaja,ne može da objasni sebi šta ga je snašlo ,tušira se triput dnevno zabrinut za svoju muškost  

 

Link to comment
  • Redoran changed the title to Dragan Marković - organizovani lanac podvođenja
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked and pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...