Jump to content
IGNORED

Dragan Marković - organizovani lanac podvođenja


Recommended Posts

20 minutes ago, morgana said:

 

u tekućem slučaju nije niti zakazao sistem nego je žrtva ogoljena od strane staratelja koji po prirodi svoje uloge ima osjetljive informacije o njoj, ne vidim da je takva situacija kontrolabilna 

 

Zakazao sistem doveo je do toga da neko ima moć da ti to traži, ili sam želiš da mu daš fotke svoje gole dece, ili šta god kako god. Ako su ih tom čoveku predali roditelji, nije to jedini način da dođeš do fotografija maloletnica. Ne branim ja Palmu, samo me zanima šta se tačno desilo sa aspekta zlostavljanja i/ili pedofilije. A jasno je da zloupotrebu moći za dobijanje seksualnih usluga kapiram kao zlostavljanje, dovoljno sam o tome pisao.

 

Takođe, kad nekog optužiš za pedofiliju taj će se braniti svim silama na raspolaganju- Nije slučajno što se napastvovanje dece često završava ubistvom. to je verovatno poslednja stvar u univerzumu koju želiš da neko o tebi zna.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, gospa buba said:

ali poshto je samo zena rumunka™, nemoguce da je to sama smislila :s_w:

 

Radi pravi posao sama, pametnija je i politicki sposobnija od ostalih, samo materijale nije dobila na gomili, za sve afere. Tu dinamiku necemo videti na papiru a nije ni bitno dok neko kontrolise

Meni je ok da neko kontrolise, zajedno sa njom, bolje nego da je sama. Sekvencijalno po aferi je psiholoski rat i stiti se jer je uvek u prednosti, niko ne spori

Link to comment
4 minutes ago, ragasto said:

Pa bukvalno ih treba ovako bockati povremeno, ko kad pečeš prase.

:s_d:

 

Pa treba ih demontirati

Politicki

Edited by villiem
Link to comment

Pa da, a ovo je način. Samo bocneš i ispadne ovako nešto. Šta tek krije ova direktorka? Kombinaciju od 200000 evra pa je morala ovo da izjavi? Jebote...

  • Tužno 1
Link to comment
Ali kako se sami javljaju, ok moraju, ali glup si čoveče i nedorastao ipak ti za ovu igru.


Dok ne budem videlo da je uhapšen i osuđen ja i dalje mislim da mu neće biti ništa .
  • +1 9
Link to comment
Ali kako se sami javljaju, ok moraju, ali glup si čoveče i nedorastao ipak ti za ovu igru.

 
Dok ne budem videlo da je uhapšen i osuđen ja i dalje mislim da mu neće biti ništa .
Kod ovih ce da odgovara ako oni odluce tako, u suprotnom morace da ceka neka bolja vremena [emoji2955]

  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, ragasto said:

Pa da, a ovo je način. Samo bocneš i ispadne ovako nešto. Šta tek krije ova direktorka? Kombinaciju od 200000 evra pa je morala ovo da izjavi? Jebote...

Aman, nije morala, ne mora se ništa. Ne bi niko od njih umro od gladi da se nije uhvatio u kolo sa Palmom, a ne moraju baš ni preko dečjih leđa da se vade sad kad je frka. Ako je šema u pitanju, može uvek da se ode u policiju i prizna sve, svali krivica na sebe u krajnjem slučaju, ako se ne veruje zaštiti države, a da se dete ne bi mešalo. Ali jbg, ne možemo mi iz naših udobnih pozicija da sudimo. Ko zna, možda bi i mi svoju decu prodavali za direktorsku fotelju. Leb te jebo, da ne veruje čovek.

Edited by Heaviside
  • +1 4
Link to comment
6 minutes ago, Heaviside said:

Aman, nije morala, ne mora se ništa. Ne bi niko od njih umro od gladi da se nije uhvatio u kolo sa Palmom, a ne moraju baš ni preko dečjih leđa da se vade sad kad je frka. Ako je šema u pitanju, može uvek da se ode u policiju i prizna sve, svali krivica na sebe u krajnjem slučaju, ako se ne veruje zaštiti države, a da se dete ne bi mešalo. Ali jbg, ne možemo mi iz naših udobnih pozicija da sudimo. Ko zna, možda bi i mi svoju decu prodavali za direktorsku fotelju. Leb te jebo, da ne veruje čovek.

ja sam za da ne mislim vishe o tome do sutra, u nadi da cu sutra, uz pomoc same sebe ili novih informacija, da shvatim shta to bi :blink:

 

ali zaista, nema pitanja koje nije upotrebljivo, shta, kako, zashto :unsure:

Edited by gospa buba
Link to comment
24 minutes ago, Heaviside said:

nije morala...

Tačno, to je početak i kraj priče.

Nego pokušavam da zamislim šta im je u glavama...i ne ide mi.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...