Jump to content
IGNORED

Dragan Marković - organizovani lanac podvođenja


Recommended Posts

A, to. Jeste ona, to je valjda onaj period kada je sama išla ispred Telekoma i kada ju je onaj pajser terao.

 

Nemam pojma, nagađam i za materijale o Palmi. Lično se nadam da ona stvarno ima više dokaza i da ih polako iznosi. Ko god bio izvor, nadam se da neće da cicijaši.

@villiem

Link to comment
33 minutes ago, morgana said:

nemam pojma ko je izvor ali marinikin manir odranije poznat javnosti je da materijale iznosi sekvencijalno

ali poshto je samo zena rumunka™, nemoguce da je to sama smislila :s_w:

  • +1 1
  • Wub 1
  • Haha 4
  • Hvala 1
Link to comment

Meni je malo problematično što je ona otvorila to pitanje pa će naknadno da pritiska tužilaštvo da zaštite identitete. A to pitanje joj donosi političke poene, nije progovorila o nečem što se dešava u njenoj firmi, partiji, okruženju, nego o političkom protivniku. Da li je pazila šta obećava žrtvama ili preuzima ulogu spasiteljke, dok će eventualne posledice trpeti neko drugi?

 

Koliko uopšte ima žrtava među uzbunjivačima, a koliko njih su svedoci? I čega? Koja su tačno krivična dela, koliko su te devojke maloletne ako se pominje pedofilija?

 

 

 

Link to comment
4 minutes ago, Hermetico said:

 

 

Koliko uopšte ima žrtava među uzbunjivačima, a koliko njih su svedoci? I čega? Koja su tačno krivična dela, koliko su te devojke maloletne ako se pominje pedofilija?

 

 

 

Jedva cekam novi krug rasprave pod nazivom "Ejdz of konsent".

 

Mozes da me slikas golu ali samo malo jer sam samo malo maloletna..a jednog dana cu biti i malo trudna.

 

 

Link to comment
5 minutes ago, gospa buba said:

naravno da joj donosi politichke poene. za sada, bash zato shto je na taj nachin izlozena, kao politicharka, male su shanse da ce bash da se kupa u dunavu. videli smo kako prolaze privatna lica bez politichke pozadine na primeru luchana, krushika i te mase zena shto su lajale po tviterima pa robijale. ovo politika mora da zavrshi, a ako mora i da pochne, neka i pochne. drugi niko nece, ochigledno.

 

ako ce da knjizi politichke funkcije na bazi ovog delovanja, sad ili bilo kad, meni to stvarno nije problem. isto neko mora.

Nemam problem s tim što će ona da se okoristi, nego s tim što zbog toga može da najebe žrtva. Pitam se koliko je ona odgovorna, ne kažem da nije ali uopšte ne vidim problem u tome da se odgovornost dovede u pitanje. 

 

@SNARC Naravno da očekujem od političara da ne poteže pedofiliju olako. Sutra će neko u svojoj sredini da važi za žrtvu pedofilije a treba da nastavi normalno da živi. Šta nije jasno?

  • +1 2
Link to comment
7 minutes ago, gospa buba said:

ok. pantomime dosta. :blink:

Kad se ovo pročita, ova rečenica dobije svoj puni i bukvalni smisao... Pametnom stvarno dosta... Svega dosta... U 3 lepe pizde materine dosta...

 

I države i poltrona i domaćina™, i korisnih idiota, i medija... Svega,,,

 

"Poštenom čoveku je ostalo samo da plače,

ili, za vešanje da kupi kanapče"

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Hermetico said:

Nemam problem s tim što će ona da se okoristi, nego s tim što zbog toga može da najebe žrtva. Pitam se koliko je ona odgovorna, ne kažem da nije ali uopšte ne vidim problem u tome da se odgovornost dovede u pitanje. 

zato je neophodno da ona nije sama u tome. a to na zalost ne mozemo da obezbedimo tek tako, nego moramo da se zgrazavamo i dernjamo. kad nas vec imanje sistema ne zanima toliko. u pravu si u tom smislu, ne znam shta je gore za zrtve, ali problem je shto u tom selu izgleda svi sve znaju o svima, a cute zato shto svi cute. to mora nekako da prestane.

Link to comment
Just now, Hermetico said:

Nemam problem s tim što će ona da se okoristi, nego s tim što zbog toga može da najebe žrtva. Pitam se koliko je ona odgovorna, ne kažem da nije ali uopšte ne vidim problem u tome da se odgovornost dovede u pitanje. 

 

@SNARC Naravno da očekujem od političara da ne poteže pedofiliju olako. Sutra će neko u svojoj sredini da važi za žrtvu pedofilije a treba da nastavi normalno da živi. Šta nije jasno?

Baš zbog pomenute pedofilije se i nadam da ovde postoji mnogo više proverenih dokaza koji će isplivati i da Marinika ne puca u prazno.

 

Za screenshot ipak mislim da je fejk:violina:

Link to comment
19 minutes ago, Hermetico said:

Meni je malo problematično što je ona otvorila to pitanje pa će naknadno da pritiska tužilaštvo da zaštite identitete. A to pitanje joj donosi političke poene, nije progovorila o nečem što se dešava u njenoj firmi, partiji, okruženju, nego o političkom protivniku. Da li je pazila šta obećava žrtvama ili preuzima ulogu spasiteljke, dok će eventualne posledice trpeti neko drugi?

 

Koliko uopšte ima žrtava među uzbunjivačima, a koliko njih su svedoci? I čega? Koja su tačno krivična dela, koliko su te devojke maloletne ako se pominje pedofilija?

 

 

 

 

u tekućem slučaju nije niti zakazao sistem nego je žrtva ogoljena od strane staratelja koji po prirodi svoje uloge ima osjetljive informacije o njoj, ne vidim da je takva situacija kontrolabilna 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...