Jump to content
IGNORED

Dragan Marković - organizovani lanac podvođenja


Recommended Posts

Ma gde bio u ekipi sa Arkanom. mali miš.imao  ulogicu u pljačku kroz ugalj i pranje para. Mislim da je bio najsrećniji kada su roknuli Arkana. tek posle toga kreće njegov rast. sada se već utalio sa svim lokalnimi regionalnim krimosima i ozbiljiji je igrač nego ikada što je bio tokom 90tih

Edited by Далибор
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Moonwalker said:


I za sve to vreme nije dobio po njuskici ni od koga, ono nimalo? Svima sve pet?  Mada kad se covek seti CV iz ‘90 tih da se ne cudimo. 


Pa od koga da dobije?

 

Msm, Jagodina je mafijaski grad, pola grada drze tri, cetiri narko dilera, koja drmaju jos od devedesetih. Uvek se setim dogadjaja koji mi je ispricao jedan poznanik iz Jagodine, kako je jedan lokalni kriminalac ( vlasnik kafica, klubova, pekara, pumpi, gradjevinski investitor ) u sred prepunog jagodinskog paba ( bila je neka svirka ), oborio devojku na pod i sutirao je krvnicki, dok su se ljudi samo odmakli i okrenuli glavu.

 

Doduse, u vezi Palme, do sada nisam cuo da je neku prisiljavao na seks, uglavnom ih je ili placao na ruke ili fiktivno zaposljavao po javnim preduzecima, ali kao i sve sto radi i orgijanje je bilo bez manira. Navodno ima i katalog sa curama iz kojih biraju ugledni gosti, sta bi da "pojedu".

Neke su dosta i napredovale, Daciceva svalerka je recimo postala direktorica vrtica ili tako nesto.

Edited by Kundera
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

ali ja i dalje ne vidim smisao u objavljijanju "saznanja" bez da se odmah kaže ko je...

+1

 

I to je, na sve, ekstremno kontraproduktivno bas sa tacke gledista borbe, pokusaja da se izbori sa stokom.

BTW, mislim da je Juric do sada sa svojim manirom dizanja prasine koja se slegne posle nekoliko dana i protiv svoje volje i namere postao samo materijal za naslovne strane tabloida.

Link to comment
1 minute ago, Kundera said:

 

Msm, Jagodina je mafijaski grad, pola grada drze tri, cetiri narko dilera, koja drmaju jos od devedesetih


Roba sa plantaza ili drugo?

 

5 minutes ago, Kundera said:

kako je jedan lokalni kriminalac Magda


I ovaj diler?

 

2 minutes ago, Kundera said:

Doduse, u vezi Palme, do sada nisam cuo da je neku prisiljavao na seks, uglavnom ih je ili placao na ruke ili fiktivno zaposljavao po javnim preduzecima, ali kao i sve sto radi i orgijanje je bilo bez manira. Navodno ima i katalog sa curama iz kojih biraju ugledni gosti, sta bi da "pojedu".

Neke su dosta i napredovale, Daciceva svalerka je recimo postala direktorica vrtica ili tako nesto.


Sto ce reci, razonodi se na racun poreskih obveznika. 
 

Da ovo otpada na full degradaciju svih, a oni koji se ne ukalapaju u izbeglistvo pa makar u drugu sredinu. Uzas, sta reci.

Link to comment
11 minutes ago, Kundera said:

Doduse, u vezi Palme, do sada nisam cuo da je neku prisiljavao na seks

Pa nije ovde tema samo silovanje u užem smislu reči. 

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Moonwalker said:


Roba sa plantaza ili drugo?

 


I ovaj diler?

 


Sto ce reci, razonodi se na racun poreskih obveznika. 
 

Da ovo otpada na full degradaciju svih, a oni koji se ne ukalapaju u izbeglistvo pa makar u drugu sredinu. Uzas, sta reci.

 

Jagodina, Novi Pazar i jos par gradova, su tranziciona cvorista narkotika, svi oni naravno jako lepo saradjuju i sa drzavom i sa Palmom. Drze sektor usluga po gradu ( kafice, pumpe, pekare i slicno ), grade zgrade, podmecu bombe kad neko hoce da sam udje u gradjevinski biznis, biju narod ako im dune i lose ih uradi kokain, ukljucujuci i pandure, koji posle zaboravljaju ko ih je i tukao i tako dalje.

 

 

Link to comment
1 minute ago, Valkyrie said:

Pa nije ovde tema samo silovanje u užem smislu reči. 


Ne zaboravi na svedocenje onog lika, koji kaze kako su te devojcice koje su u trojci opsluzivale Palmu plakale do tamo. Znaci da ih je neko prisilio na to.

  • Tužno 1
Link to comment

Jbt ja se samo pitam kada je ovaj narod postao ovako pičkast :puke:.

 

Pričao moj svekar davno kako su švercovali duvan u Hercegovini. Kaže, čim neko dojavi da idu žandari, duvan uzimaju žene i trpaju u nedra ili pod suknje. Jer ženama ni ozloglašeni austrougarski žandari nisu smeli da priđu i da pretresaju, jer bi odmah proradile vile po cenu života.

A gde smo sad jbt.

 

Dobro kaže ovaj čovek sa snimka. Treba da se trgnu očevi, braća, stričevi, ujaci.

  • Tužno 3
Link to comment
3 minutes ago, Kundera said:

 

Jagodina, Novi Pazar i jos par gradova, su tranziciona cvorista narkotika, svi oni naravno jako lepo saradjuju i sa drzavom i sa Palmom. Drze sektor usluga po gradu ( kafice, pumpe, pekare i slicno ), grade zgrade, podmecu bombe kad neko hoce da sam udje u gradjevinski biznis, biju narod ako im dune i lose ih uradi kokain, ukljucujuci i pandure, koji posle zaboravljaju ko ih je i tukao i tako dalje.

 

 


Jebote Jagodina kao Jamajka sto je prepakivaliste i tranzicioni cvor za drogu na putu Juzna - Severna Amerika.

 

Link to comment
10 minutes ago, dùda said:

Dobro kaže ovaj čovek sa snimka. Treba da se trgnu očevi, braća, stričevi, ujaci.


Kako da se trgnu kad slusaju onu «Sta bi dao da si na mom mjestu?» To je jeda pravi razlog, a drugo je realan strah.

 

Ako ovo stoji sto @Kundera pise, to je brate banda nacisto zavladala. To se na lokalu ne resava.
 

U Kingstonu uleti vojska sa oklopnim vozilima kad hvataju te najjace dilere. Otprilike su dotle dogurali. Vile tu odavno ne mogu nista.

Edited by Moonwalker
  • +1 1
Link to comment
17 minutes ago, Moonwalker said:


Kako da se trgnu kad slusaju onu «Sta bi dao da si na mom mjestu?» To je jeda pravi razlog, a drugo je realan strah.

 

Ako ovo stoji sto @Kundera pise, to je brate banda nacisto zavladala. To se na lokalu ne resava.
 

U Kingstonu uleti vojska sa oklopnim vozilima kad hvataju te najjace dilere. Otprilike su dotle dogurali. Vile tu odavno ne mogu nista.


u bre, pa to za Jagodinu se zna odavno.

Da li ima ovde nekog Jagodinca sa insajderskim infoirmacijama? :D

Link to comment
2 hours ago, Nikodije said:

ovo je nezamislivo zlo, gore nego sve milijarde koje su pokrali, krusik, jovanjica, sve.

Bukvalno sad kažem ortaku: - jebote, a mislila sam da posle Jovanjice više ništa ne može da me zabezekne.

 

 

  • +1 2
Link to comment
  • Redoran changed the title to Dragan Marković - organizovani lanac podvođenja
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked and pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...