Jump to content
IGNORED

Dragan Marković - organizovani lanac podvođenja


Recommended Posts

Odgledah s mukom snimak ovog čoveka šta priča. Pa on pominje organizovani transport detetine iz Beograda, tako da nema bezbednosti ni ako si van Ranča prokletih palmi. 

  • +1 3
Link to comment

ovo je parava prilika za ovo diktatorsko govno da se resi politicke konkurencije, imajuci u vidu da njegovi radikali  i tako imaju vecinu i bez njih. jedino ako i on nije koristio usluge. to bi bila retka prilika da se podrzi zlo u borbi protiv drugog zla.

  • +1 4
Link to comment
8 minutes ago, Jumanji said:

Polako sa malim sredinama


Nista ruzno o malim sredinama samima po sebi, nego im je lakse da sprovedu tako nesto kad su kao feudalci tamo i kompletan ekonomski zivot na lokalu kontrolisu, plus organe reda i zakona.

  • +1 1
Link to comment

Ne znam da li je Jurić mislio na Palmu kada je govorio "imamo ime političara...", ali ja i dalje ne vidim smisao u objavljijanju "saznanja" bez da se odmah kaže ko je...

Inače godinama se pričalo da se posao dobijao preko "prijema" u kancelariji ćelavog degenerika...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
14 minutes ago, panta rhei said:

ovo je parava prilika za ovo diktatorsko govno da se resi politicke konkurencije, imajuci u vidu da njegovi radikali  i tako imaju vecinu i bez njih. jedino ako i on nije koristio usluge. to bi bila retka prilika da se podrzi zlo u borbi protiv drugog zla.

 

Jel pricamo o mafiji koja stiteci vojsku cuva i sebe i sve sto ima

  • Tužno 1
Link to comment
5 minutes ago, Frank Pembleton said:

Ne znam da li je Jurić mislio na Palmu kada je govorio "imamo ime političara...", ali ja i dalje ne vidim smisao u objavljijanju "saznanja" bez da se odmah kaže ko je...

Inače godinama se pričalo da se posao dobijao preko "prijema" u kancelariji ćelavog degenerika...

.... Shiit has hit the fan!
 


Znas li sta je tragicno? Mogli su da se udruze i tim godinama u kojima se sve zna i da ga cebuju negde.

 

Koja je to logika trpi se godinama. Prava tragedija je sto to negde precutno odobrava ovo, ako nije licno pogodjeno i nada se da ce doci u slicnu poziciju. Oni su bukvalno samo vidljivi deo dubljeg procesa propadanja.

Edited by Moonwalker
  • +1 8
Link to comment
27 minutes ago, Valkyrie said:

Odgledah s mukom snimak ovog čoveka šta priča. Pa on pominje organizovani transport detetine iz Beograda, tako da nema bezbednosti ni ako si van Ranča prokletih palmi. 

:puke:

Cenim da mi koji smo postali jos veci nemaci stomaka tokom vremena ne treba da gledamo?

Edited by I*m with the pilots
  • +1 1
Link to comment

Nista ruzno o malim sredinama samima po sebi, nego im je lakse da sprovedu tako nesto kad su kao feudalci tamo i kompletan ekonomski zivot na lokalu kontrolisu, plus organe reda i zakona.
Ma naravno, nego u smislu ima toga svuda, na to sam mislila. U manjim je kao i sto kazes lakse kontrolisati, jer se samo jedna bitanga pita za sve, vedri i oblaci, zapolsljava, ugovara....
Osusio im se dabogda i otpao svima, redom!
Link to comment

Za Palmu i orgijanje po Jagodini se zna vec 15 godina, klasicno podvodjenje, sa momentima organizovane prostitucija. Znam da Palma voli klinke, ali nisam znao da pikira i maloletne. Izvori devojaka su mu razni, BG, stranka, opstina, Pedagoski fakultet u Jagodini, starlete i klasicne prostitutke itd.

Edited by Kundera
Link to comment
5 minutes ago, Kundera said:

Za Palmu i orgijanje po Jagodini se zna vec 15 godina, klasicno podvodjenje, sa momentima organizovane prostitucija. Znam da Palma voli klinke, ali nisam znao da pikira i maloletne. Izvori devojaka su mu razni, BG, stranka, opstina, Pedagoski fakultet u Jagodini, starlete i klasicne prostitutke itd.


I za sve to vreme nije dobio po njuskici ni od koga, ono nimalo? Svima sve pet?  Mada kad se covek seti CV iz ‘90 tih da se ne cudimo. 

Edited by Moonwalker
  • +1 1
Link to comment

U ovom zivotinjskom lancu organizivanja bahanalija u Ja, ne zaboraviti i vlasnika LUX taxija iz Bg.

I da, promaklo mu je u svedocenju, covek pominje da je borac protiv pedofilije u Srbiji sigurno na ovu stoku mislio kada je onomad javno o tome progovorio.

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, Kundera said:

Za Palmu i orgijanje po Jagodini se zna vec 15 godina, klasicno podvodjenje, sa momentima organizovane prostitucija. Znam da Palma voli klinke, ali nisam znao da pikira i maloletne. Izvori devojaka su mu razni, BG, stranka, opstina, Pedagoski fakultet u Jagodini, starlete i klasicne prostitutke itd.

+1

i ja sam to čula baš poodavno

i to od jednog mladog bračnog para koji su pobegli za bg, upravo da bi izbegli tu priču

  • +1 2
Link to comment

I za sve to vreme nije dobio po njuskici ni od koga, ono nimalo? Svima sve pet?  Mada kad se covek seti CV iz ‘90 tih da se ne cudimo. 
Čovek je ozbiljan mafijaš, ne treba zaboraviti da je on bio u ekipi sa Arkanom...


.... Shiit has hit the fan!

  • +1 1
Link to comment
  • Redoran changed the title to Dragan Marković - organizovani lanac podvođenja
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked and pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...