Jump to content
IGNORED

Novosti iz sveta automobilizma


nesha taxista

Recommended Posts

Just now, munze said:

Sta je detektor umora? Ms kako Ce da detektije umor?

Lepo, mani detektuje i sad bez problema...

 

Voziš bez prekida 3-4 sata, i imaš mikro skretanja i vrludanja... Odmah me opominje...

 

Mislim da me na 4+ sati bez prekida opominje, čak iako nema tih mikrovrludanja....

 

Ko ne vozio više od 2-3 sata u cugu, retko to oseti...

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, radisa said:

Lepo, mani detektuje i sad bez problema...

 

Voziš bez prekida 3-4 sata, i imaš mikro skretanja i vrludanja... Odmah me opominje...

 

Mislim da me na 4+ sati bez prekida opominje, čak iako nema tih mikrovrludanja....

 

Ko ne vozio više od 2-3 sata u cugu, retko to oseti...

Jel moze da pobrka nesvesticu i vrldunje glave, tipa znas one vozace koji moraju da okrecu glavu ka suvozacu dok pricaju?¿ od toga dobijam nervni slom.

Link to comment
10 minutes ago, Lancia said:

Nemam link :) pitam Radisu, dal je to moguce, al' me slaninar ignorise :sad:

Sad tek vidim, sinoć sam legao...

 

Na žalost ne može, a i mene takvi nerviraju... :(

Link to comment
On 4.3.2021. at 9:28, Lancia said:

Od 15. maja u Spaniji nova dva pravila u saobracaju:

- maksimalna brzina u gradovima je 30 km/h osim ako postoje dve trake, onda je 50.

- na konvencionalnom putu nije dozvoljeno prilikom preticanja preci max. brzinu od npr. 90 km/h (ranije je bilo dozvoljena +20)

 

Ova druga stavka je zacinjena otrovnim komentarom: 'Ne fali nista voziti iza kamiona'. Inace na celu DGT Spanije se nalazi covek, koji nema vozacku dozvolu, jer se po sopstvenim recima, boji da vozi.

Malaga vec razmatra da vrati 50 km/h, sa 30 km/h su dobili guzve u saobracaju i vece zagadjenje (btw. ima dosta i do baksuza koji koriste svoje pravo da namerno voze upola brzine od dozvoljene)  

Link to comment
  • 2 weeks later...
13 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ima te pume i u hibrid varijanti, jel to fordov hibrid :isuse:  il su uzeli od nekoga?

To je valjda onaj njihov trocilindras ecoboost + bateria od 48V.

Edited by Lancia
  • Tužno 1
Link to comment

pa taman je za ograničeno kretanje. ne bih ja testirao fordarin alternativni pogon

 

neka hvala

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
3 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

pa taman je za ograničeno kretanje. ne bih ja testirao fordarin alternativni pogon

 

neka hvala

Od Forda sam tero samo pre sto godina Oriona, ne bese los traktor, ne znam kakvi su sad. Ova Puma ST ima istu zelenu boju ko moj Leon, taman da te svaki pandur na putu zaustavi :isuse: neverovatan efekat boja ostavlja na policiju, zuta i zelena su uzas.

  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...