Jump to content
IGNORED

Istrazivanje studenata Filozofskog fakulteta U Nisu. Potrosite 20 minuta.


Nesh

Recommended Posts

Hvala svima koji potrose 20 minuta, dobro par minuta vise,ali ovi klinci mozda jednog dana budu bolji od nas pobegnu od ove posasti.. Hvala @pt 2.0 sto si odmah sve videla!

 

Edited by Nesh
  • +1 1
Link to comment

očajan im je upitnik, samo nebuloze sa prve strane, do druge nisam stigao jerbo glupost

 

koliko osoba poznajete koje su bile bolesne od korone? wtf

 

pitanja o emotivnoj vezi koja ne možeš da preskočiš bez obzira kako si odgovorio na prvo pitanje iz te oblasti


odgovoriš da u porodici niko nema hroničnu bolest, onda mora da označiš osobu koja je hronično bolesna

 

 

ovoga puta bez mene, a imao sam dobru volju

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
3 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

očajan im je upitnik, samo nebuloze sa prve strane, do druge nisam stigao jerbo glupost

 

koliko osoba poznajete koje su bile bolesne od korone? wtf

 

pitanja o emotivnoj vezi koja ne možeš da preskočiš bez obzira kako si odgovorio na prvo pitanje iz te oblasti

 

 

 

ovoga puta bez mene, a imao sam dobru volju

 

koliko osoba poznajete koje su bile bolesne od korone? zasto je vo wtf?

 

 

Edited by Nesh
Link to comment

pa ko će da ih prebroji, krug ljudi što na jednom poslu, što na drugom, što poznanika, komšija, prijatelja je prevelik

 

mogu samo da lupim, i na to sam lupio 20,  sledeća pitanja su me demoralisala pa sam odustao

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
2 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

pa ko će da ih prebroji, krug ljudi što na jednom poslu, što na drugom, što poznanika, komšija, prijatelja je prevelik

 

mogu samo da lupim, i na to sam lupio 20,  sledeća pitanja su me demoralisala pa sam odustao

 

Pa kako istrazujemo to, ja mogu da izbrojim,ti kazi 30, ja se nadam da nije toliko. Pitanje je koliko, ja sam prebrojao i odgovorio.

 

Link to comment
9 minutes ago, Nesh said:

Mora odnah da prozovem  @Filozof manijak  slusao  covvek moje rukometne izlive. Ja ne znam sta moze gore da zadesi coveka  na PPP. Haepre, ja sam grobar, ali popuni i ti. Hvala.

 

Ja odradio svoje u ime mladih istraživača, nadam se da će im bar malo pomoći u zadatku  :thumbsup:

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, KNKNPNKN said:

nemaju mi smisla pitanja o osobinama vakcine sa ponudjenim tacno/netacno a bez nemam pojma odgovora

 

Nisam smisljo pitanja, samo prenosim, ne mogu d se setim, ako nemas pojma, placam pice pa idemo na namacku. Ne?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...