Jump to content
IGNORED

Glumci vamte tamte [split sa Amerika....]


mustang

Recommended Posts

2 hours ago, mustang said:

https://www.yahoo.com/news/niro-unable-turn-down-acting-160456210.html

 

Ironija sudbine :laugh:

 

Ne mogu da verujem da sam dozivela da likujem na neciji zivot. Ccccccc

A što likuješ, zar to nije sve skupa tužno i pretužno? 

 

Inače, nisam pravnik, ali mi ovo zvuči kao sumanuto paušalno definisan uslov predbračnog/brakorazvodnog sporazuma: " ..the actor was legally obliged to maintain Ms Hightower, with whom he had had two children, in the lifestyle she enjoyed while they were married."

  • +1 1
Link to comment

Meces verovati, ali koliko je "neoliberalna" bolest uzela maha... Na primer po sex shopovima u west hollywood prodaju se pirsinzi sa natpisom "black owned". Najcesci kupci bela rasa. Ljbljenje cenih stopala itd... 

 

I onda dodje de niro. Covek koji mrzi reoublikance, od trampa mu se kosa jezila, izguglaj klipove sa de nirom, crcni jadni potlaceni, ziveo blm, za transgender muske da se takmice u kao zene (i naravno samo pobedjuju), protiv policije i protiv oruzja, gledao u cuomoa kao u boga, nek se zatvaraju biznisi....ma more, sad budi rob. Budi black owned. 

Edited by mustang
Link to comment
7 hours ago, papapavle said:

" ..the actor was legally obliged to maintain Ms Hightower, with whom he had had two children, in the lifestyle she enjoyed while they were married."

 

To je koliko znam standardna formulacija tih prenups. Možeš da se razvedeš od mene ali ima da me izdržavaš do kraja života, da ni ne osetim da nisi tu.

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, mraki said:

Ti natpisi odnose na vlasnike biznisa, black owned business. Zaživeli su i u digitalnom svetu.

 

Ne pricam o tome. 

Nego o npr. piercing za bradavice, ima malu plocicu black owned, ili, black slave, nrke bdsm gluposti na koje se kace kaisevi isto... ono.. Ja sam tvoj rob... 

Link to comment
24 minutes ago, mustang said:

 

Ne pricam o tome. 

Nego o npr. piercing za bradavice, ima malu plocicu black owned, ili, black slave, nrke bdsm gluposti na koje se kace kaisevi isto... ono.. Ja sam tvoj rob... 

A nismo se razumeli onda, to za seksualnu industriju verovatno i nije neka novost...

Link to comment
4 minutes ago, mraki said:

A nismo se razumeli onda, to za seksualnu industriju verovatno i nije neka novost...

 

Pa od skora je pocelo. Sigurno je neko pravio ali je bila retkost i nisi mogao da nadjas po tim radnjama.... ovo se sad stanca a la made in china

 

 

Edited by mustang
Link to comment
6 hours ago, Weenie Pooh said:

 

To je koliko znam standardna formulacija tih prenups. Možeš da se razvedeš od mene ali ima da me izdržavaš do kraja života, da ni ne osetim da nisi tu.

Standardna, da

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...