Jump to content
IGNORED

Nemačka


Parsons

Recommended Posts

aachen je u forumskoj nadleznosti nizozemske, sto su aachencanke i priznale. i tacka. (ako se ne varam, pristali smo za uzvrat da ga proglasimo glavnim gradom nizozemske.)

Link to comment
U pravu je Paculla, kakav crni Ruhr. Ni Diseldorf nije Rurska oblast, kamoli Ahen. Mislim da bi se domaći grdno uvredili takvom klasifikacijom.
pa naravno da se stanovnici kraljevskog grada (nece valjda sada diskusija o tome koji je grad kraljevski :D ) ne bi slozili sa tim da su u uglu ruhrgebiet-a (iliti ruhrpott-a). ali, nije to bas toliko daleko... :D a i nemacke granice, kako spoljne tako i unutrasnje, su poznate kao fleksibilne wink.gif
Link to comment
aachen je u forumskoj nadleznosti nizozemske, sto su aachencanke i priznale. i tacka. (ako se ne varam, pristali smo za uzvrat da ga proglasimo glavnim gradom nizozemske.)
eh, sad je sve jasno.da sam napisao iz centra rurske oblasti, niko se ne bi bunio. wink.gif
Link to comment

E fala ti Bili ko bratu na specijalnom topiku ;)Ali, Ahen jeste delimično u Nizozemskoj, al u Ruhru ama baš nikako :lol: U svakom slučaju dobro je imati i ovaj topik za Nemce, ponemčene, bivše, sadašnje i sve koji se tako osećaju.Btw aj sad da čujemo: ko voli nemački karneval? :D

Link to comment
:blink: zajebao si i sheshelja
Pa kad si ti pokušao nas da zajebeš, mogu i ja šešelja. Gde su mladi, tu je i šala...Osim toga, pusti ti taj sever - ovamo bre na jug, što bi rekao Herr Flick za Black Forest - "Now ve are playing leap-frog. Ha-ha! That is zhery amusing. We have all fallen down on top of each other. Ve are struggling to distengangle ourselves from each other.... Now ve are breaking the ice for a cold svim. Just jumping into the icy vaters of the dark lake..."
Link to comment

Evo me u nemackoj na par dana. Svaki put kad dodjem iznenadim se kako je sve tiho i mirno, a pritom jos cisto, uredno i disciplinovano, grad od pola miliona ljudi u kome se nocu cuju zrikavci mesto urlanja pijanih budala. U takvim trenucima pozelim da se vratim u prekrasni Rajh.

Link to comment
pitanje za ,,nemce'':ima li u nemckoj puno abzockerei-ja (rip-off) ili se to meni samo cini?
sta mislis pod abzockerei?kad sam rekao mojim kolegama u kakvoj firmi cu raditi, poceli su me zezati da idem da radim kod abzockera. Edited by Rosbacher
Link to comment
  • Hamlet Strašni changed the title to Nemačka

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...