Jump to content
IGNORED

Evropski superklubovi i njihova superliga


Meazza

Recommended Posts

On 19.4.2021. at 22:15, copkillah said:

 

A šanse da se to desi su stvarno minimalne, ja još uvek imam osećaj da će cela ova priča biti "tresla se gora, rodio se miš". Do prve sledeće prilike.

 

 

lagano :fantom:

Link to comment

Ocekivano.

 

Samo neko ko nije upoznat sa engleskim pogledom na fudbal je mogao da poveruje da ce im ovo proci. Treba ocekivati nova pravila oko vlasnistva klubova na ostrvu kako bi se ove stvari sprecile u buducnosti.

 

Kazna mora da postoji za vlasnike, ne za igrace i trenere, njih niko nije konsultovao.

 

Takodje ne treba dozvoliti da UEFA/FIFA pomisle da je ovo njihova pobeda, nijedan navijac sa ulice se nije borio za njih vec za svoje klubove. Ovo mora da bude lekcija i njima.

  • +1 4
Link to comment

 

 

 

 

Kaže Anjeli za Republiku: Pakt potpisan krvlju će se održati, uspeh je zagarantovan, nacionalna prvenstva neće biti oštećena, blabla

Edited by vememah
Link to comment

Nisam mogao da poverujem da ce ova liga da se raspadne pre nego je pocela.  Ogroman novac koji je nudjen onima koji su osnovali ligu nije bio dovoljan uslov da se liga zapati.  Harper je bio u pravu: vlasnici klubova i finansijeri su presli crvenu liniju kada su udarili na indentitet klubova i sustinu evropskog pojmanja fudbalskog sporta (promocije, ispadanje, David vs Golijat).  Krah je bio neizbezan.  Ali ovako brz i katastrofalan po vodece ljude najbogatijih klubova....  Drago mi je.  Ja bih UEFA takmicenja vratio na KES, KPK i Kup UEFA.  Samo to je vise zal za maldos' nego nesto sto je bolja opcija od postojece. 

  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...