Jump to content
IGNORED

Evropski superklubovi i njihova superliga


Meazza

Recommended Posts

1 hour ago, Boycie said:

 

Vidi te fudbalske inteligencije, pa troši manje budalo jedna.

A onda ne bi bili veliki klub   

Zajebana je to matematika :D 

Link to comment
12 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

 

Takođe, nisam mišljenja da su potrebne neke preterane korekcije pravila koje su na snazi, u cilju 'oživljavanja' fudbala. Možda neke finese, tipa smanjivanje i zaobljavanje kaznenog prostora, sa ciljem smanjenja broja penala. Fudbal u Engleskoj je trenutno izuzetno brz, atraktivan, zabavan i vrlo gledljiv. 

 


Mislite malo i na golmane! Da se smani dokle možemo izlaziti i da ovi pucaju, a mi ko glineni golubovi vadimo lopte iz gola?? Zato i ne volim/ne igram 5-a-side.

Link to comment
1 hour ago, borris_ said:

Perez sinoc na spanskoj tv:

"Nije normalno da velike ekipe gube novac a male zaradjuju" (prevod sa fr, l'équipe).

 

Izasli su isjesci njegovog intervjua na B92. Ovako je prevedeno (malo drugacije nego na l'équipe-u)

 

Nije moguće da mi koji smo na vrhu gubimo novac, a da drugi zarađuju"

 

L'équipe 

Ce n'est pas possible que les grosses équipes perdent de l'argent et les petites en gagnent. »

Link to comment

...There were [only] 40 Chelsea fans there [at the protest] and I can tell you who got them there if you want...

 

...As for signings like Haaland or Mbappe, they won’t exist without the Super League...

 

...As for big signings in the future without a Super League, they certainly won’t happen...

 

Covek prica sa navijacima Reala, ne zna de se nalazi i sta se desilo

Link to comment
44 minutes ago, dragance said:


Mislite malo i na golmane! Da se smani dokle možemo izlaziti i da ovi pucaju, a mi ko glineni golubovi vadimo lopte iz gola?? Zato i ne volim/ne igram 5-a-side.

4+1 je super stvar, ako golman igra petog u polju, pa su napadi 5 na 4... I ako golman ima tehnniku da igra petog u polju... :D

Link to comment
Just now, radisa said:

4+1 je super stvar, ako golman igra petog u polju, pa su napadi 5 na 4... I ako golman ima tehnniku da igra petog u polju... :D

 

Pepara likes this.

Link to comment
10 minutes ago, radisa said:

4+1 je super stvar, ako golman igra petog u polju, pa su napadi 5 na 4... I ako golman ima tehnniku da igra petog u polju... :D

 

To da. Nekad sam to voleo. Sad sam mator i trom.

Link to comment

"Nema Halanda i Mbapea bez SL" Ako im Real ne ponudi 500 miliona verovatno će da menjaju profesiju?

Kakav papan...

Sent from my GM1913 using Tapatalk

  • +1 2
Link to comment

ok, za ovo moram priznati da su protivnici Super Lige u pravu. bolje je npr 150 klubova sa po jednim dobrim igračem i još 10 pacera na terenu, nego 20ak klubova sa dosta dobrih igrača. koncentrisanje kvaliteta je opasno. na kraju krajeva, niko od nas ne upali teve da gleda nejmara, mpbapea, di mariju i ostale protiv levandovskog, milera, gnabrija i alabe, nego volimo da gledamo Kompostelu protiv Fođe. i zato je taj model mnogo lakše prodati, monetizovati. a i sve zainteresovane strane budu sretne i zadovoljne. 

  • -1 2
Link to comment
2 hours ago, borris_ said:

 

Izasli su isjesci njegovog intervjua na B92. Ovako je prevedeno (malo drugacije nego na l'équipe-u)

 

Nije moguće da mi koji smo na vrhu gubimo novac, a da drugi zarađuju"

 

L'équipe 

Ce n'est pas possible que les grosses équipes perdent de l'argent et les petites en gagnent. »

 

pa ono, moguće je. godinama kupuje najbolje igrače i plaća više od svojih mogućnosti kako bi osvajao titule. sad kad je došlo to na naplatu i kad se dugovi moraju vratiti onda kuka kako gubi pare.

 

pa zato gubite pare kralju, jer si za bejla dao 100 miliona a plata mu je 18 miliona. 

 

(izvini borise, pizdim na pereza a tvoj post mi je savršeno legao)

Edited by nautilus
  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, omiljeni said:

ok, za ovo moram priznati da su protivnici Super Lige u pravu. bolje je npr 150 klubova sa po jednim dobrim igračem i još 10 pacera na terenu, nego 20ak klubova sa dosta dobrih igrača. koncentrisanje kvaliteta je opasno. na kraju krajeva, niko od nas ne upali teve da gleda nejmara, mpbapea, di mariju i ostale protiv levandovskog, milera, gnabrija i alabe, nego volimo da gledamo Kompostelu protiv Fođe. i zato je taj model mnogo lakše prodati, monetizovati. a i sve zainteresovane strane budu sretne i zadovoljne. 

Ti jos uvek ne kapiras da je najveci problem ove super lige protiv koje su se ljudi pobunili ekskluzivno pravo odredjenog broja timova da budu stalni ucesnici tog takmicenja bez obzira na slabe rezultate. Onako kako je osmisljena ta liga nema nikakav takmicarski znacaj. Verovao ili ne u sportu postoje ljudi kojima je taj momenat izuzetno bitan.

 

Nisu postojale nikakve garancije da ce to takmicenje biti elitno, cak je i procurela informacija da je profit bitniji od kvaliteta fudbala koji bi se igrao u "Super Ligi".

 

Jedini cilj osnivanja te lige je pohlepa.

Edited by WTID
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...