Jump to content

Italija

Indy

Recommended Posts

lo zingaro
On 19.4.2021. at 21:44, bags said:

Da li mozes da predlozis neko dobro mesto u severnoj italiji na ovoj strani od Djenove do Livorna, a na drugoj strani do Riminija?

Najbitniji su me solidna plaza za klince i kakva takav gradic da nam ne bude dosadno.

Bio sam jedne godine na Elbi par dana i jos u onom Forte de Marmiju ali nisam bio nesto odusevljen...

Tek sad vidim ovo.

Pisao sam opsirno o delu od Djenove do La Spezie.

Od La Spezie do Livorna su kilometarske smaracke pescane olaze kao ona u Forte Dei Marmi gde si vec bio. Nisi rekao kad bi ishao shto je fundmentalno za izbor? Do Riminija je takvo bljak more da bih radje ishao na Balaton.

• +1 2
  • Replies 1,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• halloween

112

• Tresko

89

• lo zingaro

85

• aram

73

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pa to bi izgledalo ovako, naročito ako kupiš neku ovakvu kuću iz recimo 1700 i neke, ili 1800 i neke. Kuća je ovako u ruševinama i vlasnik je bila opština jer nije imao ko drugi, i nije bila održavana

Specijalitet cele regije pa ovog mesta je paprika zvana Peperone Crusco i radi se o sushenoj slatkoj paprici koja se sluzi kao zacin kad postane hrskava. Ispred mnogih vrata se moze videti kako svaka

A ove je i moje lepotice kucice   Pogled iz nje je neprocenjiv     U pozadini je vulkanska planina Monte Vulture sa par jezera u gustoj shumi koje leti dodje kao s

Posted Images

Da i Dunav mi ovde dodje kao bolja opcija od toga. Bio sam na onom delu skroz prema Francuskoj (Diano Marina) i tu je more bilo ok, ali ove godine em im idem sa decom em sam mislio i konacno do Srbije/Bosne, pa mi je onda smor ici tamo iz Beca. Izgleda da mi Istra ne gine ove godine.

lo zingaro

Klikni na link i ishcitaj ono shto sam napisao pre par godina. Sva su mesta super kao i more ako ne idesh u avgustu ili krajem jula.

• +1 1