Jump to content
IGNORED

Italija


Indy

Recommended Posts

Da, posebno u početku su opštine tražile depozit od 2 do 10.000€ da će projekat rekonstrukcije biti gotov za godinu dana a poslovi završeni u roku od 3 godine. Pre par nedelja sam čitao da u Bazilikati jedna zabačena opština ne traži ovaj depozit...

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
7 minutes ago, radisa said:

Jbg, onda ne mogu da je koristim više od 2x3 meseca godišnje... ne vidim smisao... :(

 

Verovatno je namenjeno onima iz EU zemalja, plus (ostalim) bogatima koji mogu da srede neke investment vize/stalni boravak...

Link to comment

Ispada da će biti lakše umesto tih rekonstrukcija i petljancija sa birokratijom (za koje nema teorije da imam živaca, u bilo kojoj državi) - prosto iznajmiti (rentati) nešto... (van turističke zone.)

 

  • +1 1
Link to comment
On 4.4.2021. at 11:46, mlatko said:

Tu učestvuju uglavnom po dogovoru veliki muljatori koji se dogovore gde se diže a gde spušta. Ako uleti neko izvana eto zabave...

 

 

  • +1 1
Link to comment
 
 
Istina sad su te aukcije online ali depozit od 5.000 nije mali da se oproba ta igračka. Probaću da se registrujem ako nađem i obiđem nešto vredno cimanja...

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...