Jump to content
IGNORED

Serija "Porodica" - That 90's Show


renne

Recommended Posts

2 minutes ago, utilitarist said:

ne razumem šta je ovde loše rečeno o seriji?  
teško mi je da shvatim reči bilo kako drugačije nego kao pokušavali ste da ga rehabilitujete a onda je "porodica" razjebala koncepciju.

 

Ne, kaže da su serija i propratne aktivnosti u medijima pokušaj rehabilitacije Miloševića.

 

 

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

Neki sa fb

 

Pustim Porodicu misleći da je u pitanju dokumentarac o Čarlsu Mensonu, kad ono repriza nečega što sam već gledao pre 20 godina (ni tad mi se nije dopalo).

Link to comment

Hvala msv. Dobra abaliza kao sto sam i ocekivao od njih, a posebno se slazem sa Cecom da je ovo neka vrsta katarze i da uopste nije bilo rano za snimanje. I pored svih mana (npr uopste nisam provalio da Mima Karadzic glumi Pavkovica). Meni je dobra serija, neka dobra refleksija na to vreme ali i na sadasnje vreme i na Srbiju kao takvu.

Edited by mozzer
  • +1 1
Link to comment
Hvala msv. Dobra abaliza kao sto sam i ocekivao od njih, a posebno se slazem sa Cecom da je ovo neka vrsta katarze i da uopste nije bilo rano za snimanje. I pored svih mana (npr uopste nisam provalio da Mima Karadzic glumi Pavkovica). Meni je dobra serija, neka dobra refleksija na to vreme ali i na sadasnje vreme i na Srbiju kao takvu.
Uh meni baš i nije. Ali jeste u skladu sa njihovim ukusom i to je ok.
Obaška što od mini serije svakako ne očekujem da vrši[emoji769] katarzu.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
5 minutes ago, mozzer said:

Meni bi bilo idealno da kao svojevrsni nastavak u istom maniru snime vreme i situaciju oko ubistva Zorana Dj.... 

 

ja bih radije to ostavio za neka bezaleksna vremena

  • +1 2
Link to comment
12 hours ago, mozzer said:

Meni bi bilo idealno da kao svojevrsni nastavak u istom maniru snime vreme i situaciju oko ubistva Zorana Dj.... 

 

Jedva cekam, pa da gledam iznijansiranetm šiptara i kuma.. 

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, Tsai said:

 

Jedva cekam, pa da gledam iznijansiranetm šiptara i kuma.. 

:) Mislim da bi se tako zaokruzio jedan period i dodatno otvorila pitanja i refleksije... nadam se za dobrobit ovog drustva

Link to comment
7 hours ago, Tsai said:

Jedva cekam, pa da gledam iznijansiranetm šiptara i kuma.. 

 

Kako li je izgledala Zvekijeva unutrašnja drama pred pucanj?

I to su ljudi od krvi i mesa...

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, msv said:

 

Kako li je izgledala Zvekijeva unutrašnja drama pred pucanj?

I to su ljudi od krvi i mesa...

ima saša ilić roman, pad kolumbije. zanimljiv doživljaj tih unutrašnjih drama. to treba ekranizovati, 2059. kad napravimo distancu. u romanu se ti likovi muvaju po gradu u radničkim kombinezonima neke kablovske firme. od kad sam pročitala knjigu, kad vidim momke u kombinezonima na ulici, prođe me jeza.

  • +1 5
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...