Jump to content
IGNORED

Serija "Porodica" - That 90's Show


renne

Recommended Posts

1 hour ago, hefaca said:

Glupo je zato sto, nerealne pokusaje nekih da Sloba stigne do aleje i isto takve nerealne zebnje drugih, povezuju sa serijom...

misliš da su nerealne?

realno je da Ovaj sa svojom bulumentom, miloševićevim malim od kužine, arkanovim kik boks pajtosom i kojekavim desničarima zasedne bar još jedan ciklus.

realno je da mi koji smo živeli u vreme 9. marta, vidovdanskog sabora, protesta '96 i '00 uskoro počnemo da se bavimo samim sobom, posenilimo ili odemo 2 metra pod zemlju.

realno je da mladom naraštaju postane nebitno šta se dešavalo tada, da se iseli ili se prikloni Zlu.

i da onda postane

realno "preispitivanje" kojim bi se zaključilo daje sloba bio dobar čovek koji se borio za pravu stvar i pompezo i uz počasti bude preseljen na Novo groblje.

 

zebnja mi je jača od nade (da grešim).

Link to comment

Pa to je metafora, ne misli se bukvalno, bar ne jos uvek.
Meni se cini i da nije netacna.
Znaš šta je to?
To ti je menađer u UM pomislio:
"Pojede nam ova serija naš veliki projekat Kralj Aleksandar, to je sve do PR. Zovi onog Georgijeva da ih opljune"

A Georgijev je pičkica pa nema muda da im kaže glupo vam je to.
A možda i on tako misli, što je još gore.

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, giuseppe said:

eh neko će u čitanju ovog teksta posle "skice za portret" da kaže:

"a šta su oni nama radili".

a tomislav marković će u parlamentu da bude proglašen domaćim izdajnikom i stranim plaćenikom

ta serija, njeno snimanje i prikazivanje je 1 svinjarija. znam i bez gledanja

Link to comment
4 minutes ago, Frank Pembleton said:

Znaš šta je to?
To ti je menađer u UM pomislio:
"Pojede nam ova serija naš veliki projekat Kralj Aleksandar, to je sve do PR. Zovi onog Georgijeva da ih opljune"

A Georgijev je pičkica pa nema muda da im kaže glupo vam je to.
A možda i on tako misli, što je još gore.

.... Shiit has hit the fan!
 


A dobro, verovatno si u pravu. Ne znam ja te detalje o profitu i konkurenciji kod produkcija TV serija i ko kome pomaze.

 

Ovo vise onako kako meni lici cela prica onako sa distance. Puzajuca rehabilitacija. 

  • +1 2
Link to comment
eh neko će u čitanju ovog teksta posle "skice za portret" da kaže:
"a šta su oni nama radili".
a tomislav marković će u parlamentu da bude proglašen domaćim izdajnikom i stranim plaćenikom
ta serija, njeno snimanje i prikazivanje je 1 svinjarija. znam i bez gledanja
Ovaj tekst ne govori ništa o seriji, sve ovo je moglo biti napisano i bez serije. I napisano je.
Kome se čita ponovo, nije mi jasno.

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, djordje geprat said:

misliš da su nerealne?

realno je da Ovaj sa svojom bulumentom, miloševićevim malim od kužine, arkanovim kik boks pajtosom i kojekavim desničarima zasedne bar još jedan ciklus.

realno je da mi koji smo živeli u vreme 9. marta, vidovdanskog sabora, protesta '96 i '00 uskoro počnemo da se bavimo samim sobom, posenilimo ili odemo 2 metra pod zemlju.

realno je da mladom naraštaju postane nebitno šta se dešavalo tada, da se iseli ili se prikloni Zlu.

i da onda postane

realno "preispitivanje" kojim bi se zaključilo daje sloba bio dobar čovek koji se borio za pravu stvar i pompezo i uz počasti bude preseljen na Novo groblje.

 

zebnja mi je jača od nade (da grešim).

To ce da uradi onaj koji bi u nove osvajacke pohode. U tom trenutku bi sam prenos "mostiju" bio nebitan. Zasto bi neko uzbunjivao siroke mase koje su potrosile 10 godina da ne bi bio u aleji, zasto bi neko gurao prst u oko svima u regionu, evropi i narocito Americi...

A kao sto ogromnu vecinu ne zanima sta je bilo 1880, 1923, 1934, 1968, tako nece ni zanimati ni 2021.

 

Link to comment
Znaš šta je to?
To ti je menađer u UM pomislio:
"Pojede nam ova serija naš veliki projekat Kralj Aleksandar, to je sve do PR. Zovi onog Georgijeva da ih opljune"

A Georgijev je pičkica pa nema muda da im kaže glupo vam je to.
A možda i on tako misli, što je još gore.

.... Shiit has hit the fan!

pa to je i rat serijama :ohmy:

ko bi rekao.

sent from bubamoto

Link to comment
46 minutes ago, hefaca said:

To ce da uradi onaj koji bi u nove osvajacke pohode. U tom trenutku bi sam prenos "mostiju" bio nebitan. Zasto bi neko uzbunjivao siroke mase koje su potrosile 10 godina da ne bi bio u aleji, zasto bi neko gurao prst u oko svima u regionu, evropi i narocito Americi...

A kao sto ogromnu vecinu ne zanima sta je bilo 1880, 1923, 1934, 1968, tako nece ni zanimati ni 2021.

 

ja pak mislim da će to da uradi onaj ko bi da rehabilituje zlikovca. ljudi poput mrkonjića, vulina, šešelja, dačića. neki novi mladi socijalisti. baška o što i neki novi mladi istoričari menjaju istoriju WW2 ovde. i, neće biti nikakvih "širokih masa" koje bi se uzbunile a svet zabole patka za naše "living in the past".

Link to comment
19 hours ago, msv said:

Opa, Obućina potkačila Porodicu u uvodu...

"Propao je pokušaj premeštanja Miloševića u Aleju zaslužnih građana, džaba Telekomove pare i kolumne u Novostima"

ne razumem šta je ovde loše rečeno o seriji?  
teško mi je da shvatim reči bilo kako drugačije nego kao pokušavali ste da ga rehabilitujete a onda je "porodica" razjebala koncepciju.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...