Jump to content
IGNORED

Serija "Porodica" - That 90's Show


renne

Recommended Posts

Ja od Žutićke, Sarmica Djuveč Dejanović, pomislih Gorica Gajević.

 

Šteta za Djindjića i Koštunicu, slaba podela iako su mi obojica glumaca dragi, Cvele pogotovu.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Milošica said:

Nekako je previše vidljiv trud za skidanje govora, pokreta itd.

 

Osim kod Isakovića, odličan je. Beba i Bane Ivković okej, ali male su uloge.

 

Videćemo Marića. Dobar je glumac, nadam se da će skinuti Čedu.

 

+1

Marić mu je bio na listi 2018. kao "novo lice". Poznaje ga dobro :D

Link to comment

Brate, uloga života Isakovića. Kakav je, smrznem se na momente :hail: I Karanovićka je odlična, možda učitavam, ali ja sam vešticu baš tako i zamišljao.

 

Joj Uliks kao Đinđić. On se još trudi da izvuče šta može ali džizs krajst, kao da su kastovali Majkla Džordana da igra Karađorđa.

 

Dobro je ovo za sada. Čitam tw neki pričaju da ovo oslikava neku samilost za bračni par, tipa, jaoo jaaadni, svi su ih ostavili, ja ni za trenutak nisam imao taj utisak. Ali dopuštam RTS-u da me demantuje narednih 5 dana.

 

Meni zapravo okej što Vuk Kostić igra Legiju. Igra džiber džibera :lol:

 

Je l' Bojkovićka nekoga predstavlja ili je random pemzionerka?

  • +1 5
Link to comment

moze da se gleda. sjebalo ih samo to sto su hteli totalno da kopiraju realne licnosti pa im zbog toga dosta likova pada u vodu. i jbt, ko im je radio perike, to je stvarno kriminal... 

Edited by Bright Billy
  • +1 1
Link to comment
 
Stvarno? Msm, volim ja Uliksa, ali ovaj Đinđić nije ni za kursadžije.


Bolno loša opcija za Djindjića. Generalno gluma je kriminal većine likova, Kostić aufff, Koštunicu da su stavili Srdjana Miletića iz Nikad izvini bolje bi ispalo, Cvetković razočarenje. Jedino Isaković razvalio kako je skinuo Slobu. Kako su propustili ovakav penal da naprave kud i kamo bolji casting.

Onaj ćelavi Manasijević kad se pojavio reko’ Simo Spasić sunce ti jebem, morao na imdb da proverim.

Idu zajedno Beba, Djindić, Mihajlović i Perišić i kreće razgovor tako što Beba kaže “Predsednik Jugoslavije Koštunica se vratio u zemlju“, pa jbt znaju svi ko je Koštunica isuse.gif
Link to comment
2 minutes ago, Marvin (Paranoid Android) said:

Dobro je ovo za sada. Čitam tw neki pričaju da ovo oslikava neku samilost za bračni par, tipa, jaoo jaaadni, svi su ih ostavili, ja ni za trenutak nisam imao taj utisak. Ali dopuštam RTS-u da me demantuje narednih 5 dana.

 

Kreativna industrija - inače protiv Miloševića, ali mora ovako uvijeno...

Gledljivo u svakom slučaju.

Link to comment
48 minutes ago, Milosh76 said:

(Pavkovic objasnjava Kostunici koje su njegove ustavne nadleznosti),

 

I meni ovo zasmetalo, a žena kaže "Možda je baš tako i bilo". Nisam siguran da greši :lol:

Link to comment

Pa dobro, ne sećaju se svi koja mu je bila funkcija tada. Ne zameram to previše mada su to mogli nekim napisom objasniti,

 

Više zameram kukavičluk da se opljune po sada još aktuelnim a bitnim političarima, Dačiću, Vučiću, Šešelju...

 

edit: (koštuničina funkcija)

Edited by nautilus
Link to comment
4 minutes ago, ducca said:


Bolno loša opcija za Djindjića.


užas je kako je loše skenirao đinđića. on je bio veseo i ležaran čovek a uliks ga igra kao uštogljenog filozofa :unsure:

Link to comment
2 minutes ago, nautilus said:

Više zameram kukavičluk da se opljune po sada još aktuelnim a bitnim političarima, Dačiću, Vučiću, Šešelju...

 

Kako to očekivati od državnog projekta?

Link to comment

Tja, par likova su super, Beba Popović je skinut, Kičić kao Bane Ivković, Mirjana Karanović je ja mislim pogodila sentiment MM. Isaković mi nekako više imitira Miloševića nego što glumi, ali aj videćemo u nastavku.

 

Ono kada Koštunica kaže "nisam obavešten" je beskrajno jeftino i krindži. Interesantno mi je jer mi je blisko, za sada prelazna ocena samo zbog te zanimljivosti.

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...