Jump to content
IGNORED

Milutin Jeličić - seksualno uznemiravanje


bradilko

Recommended Posts

da, da... nisam se odmah setila, a cula sam i pratila delom tu pricu. pokrenuo je dr toma, najpoznatiji, najcenjeniji i najvoljeniji pedijatar u mom gradu....

Link to comment
da, da... nisam se odmah setila, a cula sam i pratila delom tu pricu. pokrenuo je dr toma, najpoznatiji, najcenjeniji i najvoljeniji pedijatar u mom gradu....
Pričao sa njim, i kao, kako vi, otkud vi da pokrenete?
Samo je rekao:
Neko mora, da proba bar, da stane na put tom ludilu. Pitaće se potomci "gde ste bili.."


.... Shiit has hit the fan!

  • +1 8
Link to comment
51 minutes ago, Frank Pembleton said:

Neko mora, da proba bar, da stane na put tom ludilu. Pitaće se potomci "gde ste bili.."

 

:smiley_hail:

Shvatio covek koliko je ozbiljno.

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...
On 15.4.2021. at 9:23, Frank Pembleton said:

Mislim da je ovaj gospodin pokretao nešto...

http://www.drstevanovic.rs/sasavi-ljudi

.... Shiit has hit the fan!
 

 

On 15.4.2021. at 12:09, nezvanova said:

da, da... nisam se odmah setila, a cula sam i pratila delom tu pricu. pokrenuo je dr toma, najpoznatiji, najcenjeniji i najvoljeniji pedijatar u mom gradu....

 

 

Molim moderaciju da se prebaci ovo na temu o krađi beba u srpskim porodilištima.

Svaka čast onima koji se obračunavaju sa anti-vakserima na jedan argumentovani i edukativni način, ali ne treba žuriti sa pohvalama ovom čoveku.
Prvi tekst koji na ukucavanje njegovog imena dr Tomislav Stevanović izađe na google je tekst o tome da je tog čoveka neko optužio za krađu deteta, odnosno intervju sa njim u kojem pokušava jako nategnuto dokazati da su priče o krađi beba u srpskim porodilištima izmaštana bajka iza koje stoje anti-vakseri.

https://listzrenjanin.com/pedijatar-tomislav-stevanovic-o-optuzbi-za-kradju-beba-borbo-protiv-antivaksera-vakcinaciji-i-dojenju-tokom-korone/
Ne vidim logičku vezu i više mi deluje kao vrdanje jednog manipulanta koji veoma ozbiljne optužbe protiv sebe pokušava strpati u isti koš  sa teorijama zavere i sumanutim anti-vakserima kako bi sve obesmislio. Formiranje anketnog odbora u Skupštini Srbije koji bi istražio brojne optužbe za krađe beba on smatra nepotrebnim, a najviše ga zabrinjava "klevetanje struke".  Njega ništa ne sprečava da kleveće ljude koji traže istinu o nestalim bebama jer ne znam šta je drugo nego kleveta tvrdnja da iza svega stoji jagma za materijalnom odštetom. Jako, jako ružno.
Ni analitičko novinarsko mu baš ne ide od ruke jer je tekst sa njegovog websajta o antivakserima uglavnom papazjanija. Najpre konstatuje da su anti-vakseri preživeli hipici, konzumenti kanabisa i LSD i pripadnici nju ejdž pokreta koji je po njemu propao i bajat. Ne znam da li misli da je propao hipi pokret ili nju ejdž pokret. Doduše, reč je o starijem čoveku koji možda ne kapira dobro i valjda misli da su jedno te isto hipi pokret iz njegove davne mladosti i današnji pokreti i pogledi na svet pod kišobranom takozvanog nju ejdža iza kojih se valjaju silna lova i milionski tiraži shodno velikom interesovanju za njih. Konstatacija o propasti nju ejdž pokreta deluje kao naivni zaključak prodavca pljeskavica da je osnivač Majkrosofta propali biznismen. Zatim nabraja neke strane i domaće dvorske lude od starleta na stranicama Plejboja do antisemitskih sejača mržnje.
Nije toliko ni važna ta promašena poenta u vidu svaljivanja krivice na nepostojeće hipike, koliko je indikativno ovo vrdanje oko beba i njegovog učešća u svemu tome. Sve ovo nema direktne veze sa ovom temom o kojoj se sada diskutuje na ovom topicu, mada možda i ima u nekom širem kontekstu. Tipičan primer jednog manipulanta i njegove odbrane. Za razliku do Palme koji svedocima preti direktno, ovaj pokušava da autoritetom medicinskog radnika proglasi unesrećene ljude ludim ili sklonim teorijama zavere.

 

Link to comment
  • Redoran changed the title to Milutin Jeličić - seksualno uznemiravanje

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...