Jump to content
IGNORED

Milutin Jeličić - seksualno uznemiravanje


bradilko

Recommended Posts

Treba ih sve pitati, jel' bi  voleo da ti Jutka jebe ženu i ćerku... Ološ neopevani...
Njima je zapravo to i radio, samo su neki izdilovali da im zaposli ćerke, a jebe žene
Kao, ajde bar to...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
4 hours ago, Frank Pembleton said:

Njima je zapravo to i radio, samo su neki izdilovali da im zaposli ćerke, a jebe žene
Kao, ajde bar to...

.... Shiit has hit the fan!
 

muko moja, pređi na drugoga.

 

kad ih pogledaš, rakija i pivo su im jedino na pameti

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked and pinned this topic
Muz Marije Lukic je najbolji primer koliko se u nekim stvarima ovde nije evoluiralo,jao,sta ce reci okolina,sramota.:fur:
da li znamo ishta o muzu marije lukic? osim da se nije ziv pojavio. tj da li se nije ziv pojavio nigde, ja nisam u stvari mnogo pratila taj detalj? negde isto mislim da zena ako je sposobna da zavrshi taj posao sama, treba da ga zavrshi sama, makar u ovom istorijskom trenutku mislim da ni ne moze drugachije. a da se srbininima ne polome mozgovi. mada se teret 'nenormalnosti' sigurno lakshe podnosi u dvoje.

sent from bubamoto

  • +1 3
Link to comment

Kad se setim tog Marijinog muza, uf uff!! Bas me bes spopadne. Koliko sam ga pljuvala svuda -.-
Utoliko je njena borba i pobeda dobila jos jaci i veci smisao, jer kad nemas podrsku svog muskarca u ovom verovatno najosetljivijem pitanju po jednu zenu, mislim nista gore.

Link to comment
da li znamo ishta o muzu marije lukic? osim da se nije ziv pojavio. tj da li se nije ziv pojavio nigde, ja nisam u stvari mnogo pratila taj detalj? negde isto mislim da zena ako je sposobna da zavrshi taj posao sama, treba da ga zavrshi sama, makar u ovom istorijskom trenutku mislim da ni ne moze drugachije. a da se srbininima ne polome mozgovi. mada se teret 'nenormalnosti' sigurno lakshe podnosi u dvoje.

sent from bubamoto

Ona je sama pricala da od njega nema podrsku i da je cak odgovarao od cele stvari. I to mislim ne samo zbog sramote [emoji849] vec je onaj kreten pozaposljavao skoro ceo Brus, pa kao sta ce posle.
Ma izes takvog muskarca.

  • +1 5
  • Tužno 1
Link to comment
9 minutes ago, Bogotac said:

Muz Marije Lukic je najbolji primer koliko se u nekim stvarima ovde nije evoluiralo,jao,sta ce reci okolina,sramota.:fur:

 

Ja ne znam tacno ni njegove reakcije ni mogucnosti da reaguje (btw. nisam ni pratio taj deo)

 

Ako je Mariji ta vrsta njegove "pasivnosti" OK, vrv ima nesto sto mi ne znamo

Link to comment
  • Redoran changed the title to Milutin Jeličić - seksualno uznemiravanje

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...