Jump to content
IGNORED

Milutin Jeličić - seksualno uznemiravanje


bradilko

Recommended Posts

nije loshe ni da vishe njih mora da se angazuje oko djuvegije. kod kuce je sve mogao sam, neka ga pegla direktor udbe lichno, neka zove i ministra policije i njegovog tatu i ministarku pravde. ima zena i u krushevcu i nisu sve glupe :dry:

sent from bubamoto

Link to comment
16 hours ago, gospa buba said:

problem je shto genija niko nije nalemao 10 godina, ni muz ni brat ni otac. moze i svekar, ne sitnicharimo. pa ispada da je to sve zajedno manji problem od toga da se jedna javno pobunila. jer kao shta je ona ochekivala.

 

ne verujem shta chitam.

 

On 26.5.2019. at 21:02, ToniAdams said:

+1

onu devojku je cak i cale ubedjivao da ne talasa. 

patrijarhalne vrednosti, mosmislit. patrijarhalne bednosti.

pickast narod uvek bio. najpickastiji.

 

Jbg

Link to comment
4 hours ago, namenski said:

Iz tvojih usta u bozje usi.

Ali da ce djuvegiju da pegla onaj sto mu novinarke klece, ili kako ono bese, nesto cisto sumnjam...

ja sam mislila da mu bata santos reshi situaciju u njegovu korist. i da mu pomognu slinac i ta, kako se zove, isto zvanichna osoba, glava bez jezika. da mrljavi po televiziji i objashnjava, pa da onaj mora da kaze ne dam jutku i da objashnjava to sve o cerkama, zenskoj deci, pravim i poshtovanju shto inache sere. mozda mile ne kapira, ali ja kapiram. i on to zna :dry:

 

a ja isto nisam jedna :s_p:

Edited by gospa buba
Link to comment
 

 
Ovo je mislim novinarka Blica ..
Ali Jutka i dostojanstvo ...ojhhh
 
 
 
Jeste.
E sad Blic neka spremi svoje ajkule od advokata koje angažuje kad zasere nešto...
Da vidimo...
Oće Zora i nju da čereči...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
7 hours ago, ToniAdams said:

ovo pre svega.

tradicionalni pickasti srpski mentalitet u kombu sa malom ucmalom sredinom.

jebiga, i meni je nezamislivo, da meni tako nekog dira, pa zgazio bih ga kolima ako nista drugo ne bih mogao pre toga da uradim.

 

 

Čak i ja, ponosni nosilac Svi da se vole i ljube medalje bih verovatno, pre ili kasnije pokušao da ga nalupam bejzbol palicom. 

Mis'im, glup je taj sport.

Link to comment
11 hours ago, gospa buba said:

nije loshe ni da vishe njih mora da se angazuje oko djuvegije. kod kuce je sve mogao sam, neka ga pegla direktor udbe lichno, neka zove i ministra policije i njegovog tatu i ministarku pravde. ima zena i u krushevcu i nisu sve glupe :dry:

sent from bubamoto
 

 

Ti ocigledno nisi bila u Krusevcu...

Link to comment
 
Ti ocigledno nisi bila u Krusevcu...
objasni? nema zena u krushevcu? ima zena ali su sve glupe? moze i dalje.

u stvari necu dalje. idete mi na nerve uzasno vec nekoliko dana :dry:

ovde idemo dalje bez mene, kao da nisam nishta rekla, zaboravimo :D

sent from bubamoto

Link to comment
17 hours ago, namenski said:

Shvatan ja tebe, ali se bojim da je ova zena i njen napor da istera kakvu-takvu pravdu uz sve nabrojane + i - cinioce, pre sve zrtva NVO pomame da se za primer narodu pokaze sta je i kako sa nasiljem nad zenama u Srbiji.

Cela stvar bi imala mnogo vise smisla i vise doprinela opstem dobru, da su NVO aktivistkinje bile u Brusu, na licu mesta, i bile glasnije od onog krda koje je pljuvalo po svojoj sapatnici i podrzavalo jutku.

Ali, koliko znam, nisu bile tamo, a ako jesu - nisu se cule.

A da je jutku trebalo na vreme, dok je bio obicna palanacka jajara, prizvati pameti, o tome zbora nema.

I bruski primer, barem po onome sto se zna, nikako nije najsrecnije izabran da bi se povela preko potrebna rasprava na temu jutki i odnosa prema zenama.

ne znam da li ti je neko replicirao, nvo aktivistkinje (pojedinačno, imenom i prezimenom, ne neka organizacija) su išle

i u brus, a ne davimo beograd organizuje odlazak na svako suđenje u kraljevo ili gde je već prebačeno.

jutku brani pet advokata, između ostalih tu je i zora dobričanin, ovom forumu dobro poznata.

Link to comment

btw, priču o jutki i mariji lukić nije pokrenuo nvo, več novinarka blica, ivana jasnić. preuzela je vojtehovski 

i napravila emisiju, aktivistkinje™ milena vasić i bobana (yucom) macanović (ažc) su u bgd nvo-ima digle 

prašinu. milena ide na svako suđenja, ne znam da li ispred yucom-a ili samostalno, ali tamo je.

 

nisam zaljubljena u srpski aktivizam, ali u ovom slučaju su se potrudile, uglavnom mimo svojih nvo organizacija.

 

Link to comment

ne smije niko doticnu niti bilo koga drugog, oba pola, da maltretira, seksualno, fizicki, psiholoski, samo zato sto i ovaj ima putera na glavi ili zato sto do izvjesnog momenta nema sredstva/poriv/interes da se brani. ne mozemo tako da subjektivizujemo delikt. primjeni to na slucajeve porodicnog nasilja koje cesto ima kompleksnu dinamiku ali je poenta na kraju da neko bije, a neko bude biven - e pa ovaj drugi je zrtva.

Link to comment

Dala je otkaz krajem 2017. godine. Lepotan je preleteo u SNS 18. avgusta 2017. godine.

Marija Lukić ne treba da dobije nagradu za najmoralniju osobu ove decenije.

Međutim, ne treba je polivati ni sa kofom govana što je par meseci bila u SNS zaposlenik lepotana.

Posle svih sranja koje trpi 4 godine od jednog seoskog manijaka i bolesnika, kao i njegove lokalne bagre, samo joj još moralna policija nedostaje da je maže fekalijama.

Ona je sopstvenu grešku mnogostruko platila.

Da nam je barem više Marija koje će ustati na nepravdu, Ovako nam opštinske vlasti liče na kriminalna udruženja, u kojima vladaju lokalne kabadahije i njihova privatna vojska. Takvi bolesnici su vlasnici života i smrti svojih preplašenih sugrađana. 

Link to comment
  • 8 months later...
Quote

 

HRONIKA
Majke molile Jutku da spava sa njima, da im ne dira ćerke

Autor: Milica Čule
17. Jun. 2020
13:42 > 15:11

Dragan Vidojević, predsednik opštinskog odbora [Jedinstvene Srbije] i fudbalskog kluba u Brusu, za Nova.rs tvrdi da mu je Milica Jeličić, ćerka Milutina Jeličića Jutke, koji je optužen za seksualno uznemiravanje bivše saradnice Marije Lukić, slala poruke u kojima mu preti batinama i psuje ga.

Od Dragana Vidojevića smo dobili printskrin pretećih poruka koje su mu stigle sa profila koji se zove Milica Jeličić.
mg2LDIo.png

“Povod za njene pretnje je bila objava u kojoj podržavam Mariju Lukić na mojoj stranici. Tada sam objavio naslovnu stranu jednih dnevnih novina, a Marija Lukić svakako ima moju ličnu podršku. Jer ja znam da je sve to istina, on je takav. Ljudi su bili ucenjivani, dešavalo se mnogo više stvari, jer sam bio prisutan”, kaže Dragan Vidojević za naš portal.

On ističe da je Milutin Jeličić Jutka koristio svoj uticaj, svoju poziciju, da bi dobio ono što je hteo.

“Bio je predsednik opštine i narodni poslanik i šta god da je neko od njega tražio on je za uzvrat tražio ili novac ili neke druge usluge. Tačnije, primoravao je žene da legnu sa njim. Ima mnogo slučajeva za koje ja znam, a nekoliko puta sam čak bio prisutan gde mi se zgadio život”, kaže Vidojević.

Potom je prepričao situaciju u kojoj je jedna maloletnica otišla u krevet sa Jutkom kako više ne bi imala jedinicu iz matematike.

“Recimo, jedna situacija u njegovom lokalu, u piceriji “Hani”, sa direktorkom jedne škole je imao razgovor da jednoj devojčici popravi keca iz matematike. Kao, on će to sredi. Posle sam video tu istu maloletnicu kako odlazi sa njim na sprat. Takođe, jedna prijateljica mi je rekla da je slala svoje dete da mu pomogne nešto u kancelariji, a kada je devojčica stigla, on joj je tražio da spava s njim. Ta moja prijateljica se odmah obukla kada je saznala za to i otišla kod njega i rekla mu: “Ne diraj mi dete, evo ja ću spavati sa tobom, nju mi ne maltretiraj.”

Vidojević ističe da je bilo i žena koje su htele da imaju seks sa njim kako bi imale uspeha u karijeri.

“Neke su legle sa njim, pa se posle zaposlile u Opštinskoj upravi. Ima sijaset slučajeva. Plaše ga se ljudi, niko nije hteo javno da istupi, ovo je mala sredina, a on je bio na funkciji. Neko podlegne, neko je psihički jači… Ja sam ga prijavio još 2003. godine… Mislim da je on bolestan čovek i da je za neku ozbiljniju analizu. Trebalo bi da se pregleda”, ističe Vidojević.

Čim je dobio pretnje sa profila koji se vodi na ime Milice Jeličić, Jutkine ćerke, proverio je verodostojnost te Fejsbuk stranice.

“Pretnje koje sam dobio sam išao da proverim. Tačnije, da vidim da li je to profil Jutkine ćerke i preko prijatelja sam se uverio da jeste. Odmah sam otišao to da prijavim, pa neka Tužilaštvo ispita. Juče me je pozvao inspektor da dam izjavu, reagovali su, preduzimaju korake, a to je i bio cilj. Nisam se plašio ni tada, ne plašim se ni sada od njega. Denis kojim mi preti je njen dečko, mada sam saznao da su raskinuli, da je bivši i da živi u Švajcarskoj. Ne mogu da grešim dušu, taj mi se momak nije obratio, niti pretio, to je ona napisala”, ističe Dragan.

On kaže da je celo mesto u strahu od Jutke, jer su, kako tvrdi, svi zavisni od njega. Kada neko ne bi hteo da ga posluša, priča Dragan Vidojević, on bi mu smestio otkaz ili mu se svetio na druge načine.

“On je toliko novca pribavio, ceo Brus je stavio u svoju službu. Pare  iz leglalnih tokova prebacuje na svoje račune preko jedne firme koja vozi buldožere. Umesto da pomaže građanima, mi svi radimo za njega i njegov kapital se meri milionima.  Čak se vodi krivična prijava protiv utaje poreza.  On je vrlo spretan u tim mahinacijama, pa je svoju imovinu prebacio na šuraka, pa je taj dečko umro od srca, a taj drugi rođak na kojeg je prebacivao imovinu je uzeo konopac i obesio se. Oko njega jednostavno svi stradaju”, kaže Vidojević.

Za naš portal otkriva da je Milutin Jeličić Jutka, čim je došao na vlast, digao kredit u visini od 100 miliona.

“Kada je došao na vlast podigao je 100 miliona kredita, ma oprao je para i para… Od toga kredita je našao pločice za asfalt po 4, 5  evra, a razduživao se za njih da su po 29 evra. To je radio bez javne nabavke. Samo kaže čoveku, idi radi, a ništa se ne podudara, ni kvadratura, ni dimenzije… Najskuplje pločice tog tipa koje su rađene bile su u Aleksandrovcu, koštale su 17 evra, a kod nas 29 evra i to najlošije. Taj od koga je kupio te pločice radi sa njim u dogovoru već godinama. Recimo, on sarađuje i sa ekipom koja ovde vozi buldožere. Preko njih pere novac, pa su svi vozači pokupovali stanove u Beogradu, Novom Sadu, Nišu…”, priča Vidojević i navodi i da Jutka pere pare preko sportskog centra, kao i to da su mesne zajednice zbog njega u dugovima u visini od 124 miliona.

“Prevario je narod, ali i zakon. Opelješio je pare iz državnog budžeta, neko bi to trebalo da ispita. U Brusu vlada težak organizovani kriminal”, kaže Dragan.

 

https://nova.rs/hronika/majke-molile-jutku-da-spava-sa-njima-da-im-ne-dira-cerke/

Link to comment
  • Redoran changed the title to Milutin Jeličić - seksualno uznemiravanje
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked and pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...