Jump to content
IGNORED

Milutin Jeličić - seksualno uznemiravanje


bradilko

Recommended Posts

17 minutes ago, Bogotac said:

Muz Marije Lukic je najbolji primer koliko se u nekim stvarima ovde nije evoluiralo,jao,sta ce reci okolina,sramota.:fur:


Pa on bez te okoline ne postoje. Takve ljude da bacis negde van te socijalne mreze ne bi znali da prezive. I iz cega on da nadje kicmu?

 

Svaka slicna sredina ima po jednog takvog koji tiranise okolinu koja je pomalo inertna i lenja da se suprotstavi. Jos ostaci orjentalnog mentaliteta. Pa kad se skupe, dobijes i takvu drzavu.
 

Ovakva osoba koja iskoci iz opsteg cuti i trpi moda ih iritira jer ih suocava sa njihovim izborima. Zato ce pre da je zgaze nego podrze.

 

A i ovo je tacno. Neofeudaluzam bukvalno sa kmetovskim odnosom.

 

31 minutes ago, gospa buba said:

zato shto nisu finansijski nezavisne. shto je najgore, vishe nisu ni ti muzevi :dry:

 

Edited by Moonwalker
  • +1 8
  • Hvala 1
Link to comment
Ona je sama pricala da od njega nema podrsku i da je cak odgovarao od cele stvari. I to mislim ne samo zbog sramote [emoji849] vec je onaj kreten pozaposljavao skoro ceo Brus, pa kao sta ce posle.
Ma izes takvog muskarca.

zaboravila sam taj deo, u nekom momentu sam neshto drugi prespojila. shteta.

sent from bubamoto


Link to comment
On 1.4.2021. at 10:57, Moonwalker said:

Ovakva osoba koja iskoci iz opsteg cuti i trpi moda ih iritira jer ih suocava sa njihovim izborima.

Zato ce pre da je zgaze nego podrze.

ovo je tačno, i ovo je suština svega.

i ne odnosi se samo na seksualno zlostavljanje žena, nego na vasceli dogvil kojim smo okruženi u datim političkim i društvenim okolnostima. na sve koji po svojim kvalitetima (ljudskost, moral, hrabrost) odskaču od sredine primenjuje se isto: zadavi i zaboravi.

 

  • +1 5
Link to comment
On 26.9.2019. at 11:01, gospa buba said:

nije loshe ni da vishe njih mora da se angazuje oko djuvegije. kod kuce je sve mogao sam, neka ga pegla direktor udbe lichno, neka zove i ministra policije i njegovog tatu i ministarku pravde. ima zena i u krushevcu i nisu sve glupe :dry:

sent from bubamoto
 

 

On 26.9.2019. at 22:27, Shan Jan said:

 

Ti ocigledno nisi bila u Krusevcu...

 

Ево, питам поштованог Shan Jan-а чега се он то нагледао у Крушевцу, а да тога има више него у осталим деловима Србије и света?

 

У вези са темом: потпуно се слажем са дискутантима да је свако насиље, а поготову сексуално, потпуно неприхватљиво (и најстроже затворски треба бити кажњиво (овде се отвара и питање имамо ли добру казнену политику, која ће умети да правично казни сваког насилника, или ће се опет извлачити са укором и лизалицом :rolleyes:)), посебно када су мета жене, деца и слабији. И, наравно, пуна подршка Марији Лукић и свакоме ко иступи и каже нам у очи колико смо лицемерни и склони да гурамо под тепих оно што би нам уздрмало кавез уљуљканости и привида среће и спокоја свуда около нас

 

Оно што ми опасно идуцка на живац је ex catedrae сеирење да је у унутрашњости један потпуно други свет у којем још увек влада закон јачег, примитивизам, мизогинија и породично насилништво на све стране, да су сви као са слике оних Јуткиних бранитеља; а у престоном Минас Тириту, пак, све сјајно и бајно: нико никога не дира и не угрожава, демократија и људска права цветају, сви смо уљуђени, умивени и очешљани, као са страница модних часописа. Те поделе на нас и њих одржавају ову камарилу која је засела на власти и даје им погонско гориво да и даље наставе да нас деле, малтретирају и манипулишу. Јутки има у свим срединама, ниједна није изнад тога, и у свим слојевима власти и друштва. Неки председници београдских општина су имали излете врло сличне Јуткиним, једино што су ипак мало рафинираније персоне, па су успевали да то све некако забашуре (колико-толико) :dry:

 

Елем, манимо се прича да је тамо негде све другачије него што је ту, около нас, и бавимо се конкретним ситуацијама, без неоснованих генерализација и поливања блатом. Хауг! :D

  • +1 1
Link to comment
19 minutes ago, Sandradjer said:

Sjajan osecaj i veliko iskustvo, da naucim i razumem sta se ljudima sve desava, sve oblike demoralisanja od okoline,  sva sputavanja,  podrske nigde.  

Znam tačno o čemu govoriš. Prvi put mi se to (da sam ostala sama samcijata kad se povukla gomila bukača i hrabrih samo na rečima) desilo u srednjoj školi.

Od tada sam naučila: za sve što mi e u životu važno u borbu ulazim računajući sa tim

1 da sam sama u tome

2 da ću verovatno izgubiti ili bar pobedu platiti skupo

I to nekako radi do današnjeg dana....

 

  • +1 5
Link to comment
50 minutes ago, pt 2.0 said:

Znam tačno o čemu govoriš. Prvi put mi se to (da sam ostala sama samcijata kad se povukla gomila bukača i hrabrih samo na rečima) desilo u srednjoj školi.

Od tada sam naučila: za sve što mi e u životu važno u borbu ulazim računajući sa tim

1 da sam sama u tome

2 da ću verovatno izgubiti ili bar pobedu platiti skupo

I to nekako radi do današnjeg dana....

 

Sve se nadam da ce se ljudi osvestiti korak po korak.  Postoji neki strah da se pobune kad se nesto konkretno lose desava u okruzenju,  a jaki su na recima za neke krupne stvari.  Kad je potrebno povuci potez nema ih nigde.  Totalna patologija. 

Sta sve prodju zrtve seksualnog uznemiravanja je zastrasujuce.  Ovaj Jutka je imao podrsku ispred suda, sta reci

Link to comment

I ona je i dalje legit zaposleni psihijatar u jednoj od glavnih medicinskih ustanova u zemlji i kod nje odeš i pokucaš ako te neko zlostavlja ili si žrtva manipulacije i maltretiranja ili si suicidalan ili ranjiv i sam ili nešto. Živimo horor i to baš jeftin, ono, loš scenario, očaj gluma i dijalog i  još gora produkcija. 

Edited by Taihoskopija
  • +1 3
  • Tužno 3
Link to comment

i onda kukaju zbog kenselovanja.... uf, ne znam kako se ovo legalno resava, da li tu lekarska komora moze bilo sta, zakon sigurno ne moze. i sta onda? strasno, place mi se :cry:

  • +1 3
Link to comment
27 minutes ago, Taihoskopija said:

I ona je i dalje legit zaposleni psihijatar u jednoj od glavnih medicinskih ustanova u zemlji i kod nje odeš i pokucaš ako te neko zlostavlja ili si žrtva manipulacije i maltretiranja ili si suicidalan ili ranjiv i sam ili nešto. Živimo horor i to baš jeftin, ono, loš scenario, očaj gluma i dijalog i  još gora produkcija. 

 

Ne uspevam i ne stizem da ispratim sve, ako neko moze ukratko, zar nije protiv nje dignuta neka tuzba od strane nekog...doktorksog komiteta, nekih letigitmnih ljudi, pre godinu-dve-tri? Kako se to zavrsilo, mislim ocito ima i dalje zvanje Dr sto znaci da nije uspelo, ali kako i zasto?

Link to comment

Jeste, mislim da je neka tužba i proces koji je razmatrala Lekarska komora, ali su ih prekinule te njene stranačke debilčline upadom na zasedanje i to tako stoji i ona radi i verovatno će zauvek. 

  • +1 2
Link to comment
  • Redoran changed the title to Milutin Jeličić - seksualno uznemiravanje

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...