Jump to content
IGNORED

Milutin Jeličić - seksualno uznemiravanje


bradilko

Recommended Posts

jutka se branio na sudu da poruke nije slao on, telefon je ostavljao u kafani da se puni, pa eto, možda je neko od gostiju.

 

a stvarno je sjajno kad iz svojih pozicija i svojih iskustava projektujete moralni olimp na kom svako mora boraviti.

 

(nije jutka jutka zbog brusa, već zbog kopaonika)

Link to comment
On 25.9.2019. at 18:07, Jeremija said:

društvo i odnosi u njemu su u korenu bolesni, tu prosto uklanjanje Jutke sa pozicije neće dovesti do nekih značajnih poboljšanja u medjuljudskim odnosima.

a pozitivan primer? 

mnogo grešite. poraz jutke će biti veliki pomak.

o kakvom kurvanju pričate? ni mnogo pravednija društva nisu imuna na ove stvari koju zamerate. 

pustite veličanje sebe. pustite ja sam pošo da ne bih trpeo. samožrtvovanje. to se zove izgubljeni kriteriji. mi pričamo o jednoj žrtvi koja je najzad i pored svega donela odluku koja će biti uzor mnogim drugim obespravljenim, ponižavanim, silovanim ženama.

ovo je nemoguća rasprava. totalno neslaganje. 

možda sam ja geak koji se raspravlja sa aristokratijom iz nwkog zabranjenog grada.

 

 

Link to comment

Ne znam kako smo uopste dosli u situaciju da raspravljamo o tome da li je dozvoljeno pipkati tudje zene, volkati ih ili seksualno uznemiravati na bilo koji nacin.

Koliko znam danas nije vise preporucljivo ni verbalno se saliti i zevzeciti u tom pravcu, a kamoli nesto vise.

 

Da li je ona naivna i nevina u celoj ovoj prici, apsolutno je nebitno za bilo sta, njegovo ponasanje je nedopustivo po svim normama i merilima, a to mnogi tamo ne kapiraju ili im prosto ovako odgovara.

A od nekog mora da se pocne i takvom siledzijskom ponasanju stati u kraj. Da li ce nesto to sada, ovog trenutka, promeniti? Pa postepeno hoce sigurno. Sve se menja.

 

 

 

 

Link to comment
11 hours ago, gospa buba said:

jasno je da tamo masa mushkaraca nije imala problem da aga proizvoljno pipa zene. ili je imala problem ali jebiga - aga. problem je shto genija niko nije nalemao 10 godina, ni muz ni brat ni otac. moze i svekar, ne sitnicharimo. pa ispada da je to sve zajedno manji problem od toga da se jedna javno pobunila. jer kao shta je ona ochekivala.

 

ne verujem shta chitam.

 

 

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

ovo pre svega.

tradicionalni pickasti srpski mentalitet u kombu sa malom ucmalom sredinom.

jebiga, i meni je nezamislivo, da meni tako nekog dira, pa zgazio bih ga kolima ako nista drugo ne bih mogao pre toga da uradim.

Link to comment
6 minutes ago, ToniAdams said:

brate niste normalni. 

ja prvi koji mrzim ljude, pa samim tim i zene, kazem da niste normalni.

znate li onu o zabi koju kuvaju tako sto je metu u ladnu vodu pa zagrevaju, i drugoj koju ubace u vrelu? znate li uopste koliko okolina pozitivno ali i negativno moze da utice na procene i postupke? imate li jebenu okolinu?

brate.

Shvatan ja tebe, ali se bojim da je ova zena i njen napor da istera kakvu-takvu pravdu uz sve nabrojane + i - cinioce, pre sve zrtva NVO pomame da se za primer narodu pokaze sta je i kako sa nasiljem nad zenama u Srbiji.

Cela stvar bi imala mnogo vise smisla i vise doprinela opstem dobru, da su NVO aktivistkinje bile u Brusu, na licu mesta, i bile glasnije od onog krda koje je pljuvalo po svojoj sapatnici i podrzavalo jutku.

Ali, koliko znam, nisu bile tamo, a ako jesu - nisu se cule.

A da je jutku trebalo na vreme, dok je bio obicna palanacka jajara, prizvati pameti, o tome zbora nema.

I bruski primer, barem po onome sto se zna, nikako nije najsrecnije izabran da bi se povela preko potrebna rasprava na temu jutki i odnosa prema zenama.

Link to comment
ovo pre svega.
tradicionalni pickasti srpski mentalitet u kombu sa malom ucmalom sredinom.
jebiga, i meni je nezamislivo, da meni tako nekog dira, pa zgazio bih ga kolima ako nista drugo ne bih mogao pre toga da uradim.
pa kazem ti, ne znam. zaposhljavaju se zene po provincijama jer moraju, gde mogu, sa vezama i ustupcima i nadaju da ce bolje da prodju. nadaju se da nece valjda. a u sredini koja precutkuje ovoliko sranje, male su shanse za nece valjda, a izbora svejedno nema.

iz ove priche nekako imam utisak da je trebalo da ga pusti, jer tamo su sve iste :(


sent from bubamoto

Link to comment

Јебига, српска паланка у свом де лукс издању: Брус практично има само једну улицу којом, хтео или не мораш да прођеш ма куда да идеш.

Сваког дана, без могућности да се сакријеш или идеш около.

И да те притом свако говно које те сретне или беспослено виси на прозору, одмери од главе до пете, да те свака мушкарчина ошацује, прокоментарише, добаци, да те пекар, лекар, апотекар мрко погледавају, а деца подјебавају...

Ако су жену већ гурнули или јој припомогли да постане јавна личност, пример, морали би да се нађу тамо, на лицу места.

Од теорије вајде нема ни њој ни решавању проблема који се кроз њен случај прелама.

Link to comment
Shvatan ja tebe, ali se bojim da je ova zena i njen napor da istera kakvu-takvu pravdu uz sve nabrojane + i - cinioce, pre sve zrtva NVO pomame da se za primer narodu pokaze sta je i kako sa nasiljem nad zenama u Srbiji.
Cela stvar bi imala mnogo vise smisla i vise doprinela opstem dobru, da su NVO aktivistkinje bile u Brusu, na licu mesta, i bile glasnije od onog krda koje je pljuvalo po svojoj sapatnici i podrzavalo jutku.
Ali, koliko znam, nisu bile tamo, a ako jesu - nisu se cule.
A da je jutku trebalo na vreme, dok je bio obicna palanacka jajara, prizvati pameti, o tome zbora nema.
I bruski primer, barem po onome sto se zna, nikako nije najsrecnije izabran da bi se povela preko potrebna rasprava na temu jutki i odnosa prema zenama.
Ovajjj bile su i čule su se, znam jednu ovde iz blokova koja redovno ide i urla. Tako da, bile su...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

i postigle su to da je suđenje izmešteno u Kruševac, gde Jutka ipak ne može da dovodi svoje podrepaše u tolikom broju, niti zna sudije i svu njihovu rodbinu do četvrtog kolena. za početak.

PS: ne mogu da kažem da ne verujem šta čitam ovde... nažalost.

Edited by aram
Link to comment
  • Redoran changed the title to Milutin Jeličić - seksualno uznemiravanje
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked and pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...