Jump to content
IGNORED

Seksualno uznemiravanje i zlostavljanje žena - opšta tema


ragasto

Recommended Posts

6 minutes ago, Moonwalker said:


Pa to je sad odnegovana nova generacija satro politcko nekorektnih da ne kazem novo dzibera sa reddita. Tek ce te se nagledati ovoga. 
 

Je li ovaj to radio sto si pomenula u postu? Lupao nekom glavu o klupu?

 

jeste. tj glava te djevojke nije stigla do klupe, uspjela je da se izmakne ali to je bila namjera.

Link to comment

A zamisli da je pokusao na masincu to? Popio bi nokaut u roku od odmah.

 

Ajde da vidimo sta ce da urade. Ja sam tim sumadijski aikido. Jbo proceduru.

  • Wub 1
Link to comment
3 minutes ago, Taihoskopija said:

@Ptica trkacica

 

Čak i nisu morali da savetuju, jer ako tipa dođeš kao uplašena fascinarana dvadesetogodišnjakinja u hram obrazovanja u kom sede sve sama božanstva i ostala adolescentska romantizovanja, a roditelji ti napabirčili pare za kiriju u sobi kod babe na Konjarniku ili  sarmu da podgreješ u kuvalu u domu, nije baš da imaš hrabrosti i privilegiju da biješ flašom i štanglom na konsultacijama i podrazumeva se da ćeš da ćutiš i preispituješ se da nije u tebi problem. Klasična priča predator-ranjivo meso mladunaca, stara kao leš. 

Kad danas razmišljam o tome, meni je fascinantno kako smo mi to prihvatale kao nešto što it comes with the territory.

 

Bilo nam je odvratno to sve, ali nikome nije padalo na pamet da prijavi, jer smo znale da nemamo kome i da možemo da se pozdravimo sa diplomom ako zucnemo.

 

Na kraju je bivalo kako se se ko snadje, da položi ispit i da izbegne budalu ako je ikako moguće.

  • +1 4
Link to comment
16 hours ago, Taihoskopija said:

@Ptica trkacica

 

Čak i nisu morali da savetuju, jer ako tipa dođeš kao uplašena fascinarana dvadesetogodišnjakinja u hram obrazovanja u kom sede sve sama božanstva i ostala adolescentska romantizovanja, a roditelji ti napabirčili pare za kiriju u sobi kod babe na Konjarniku ili  sarmu da podgreješ u kuvalu u domu, nije baš da imaš hrabrosti i privilegiju da biješ flašom i štanglom na konsultacijama i podrazumeva se da ćeš da ćutiš i preispituješ se da nije u tebi problem. Klasična priča predator-ranjivo meso mladunaca, stara kao leš. 

...i                     ?

Link to comment

@burazer

 

Не разумем те ознаке, а много је вруће, па ако је намера да се  нешто надгорњавамо можемо да оставимо то за октобар и пријатних 15°, рецимо.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment

Ajde da prikočimo u smislu da ne najebe neko s foruma, znamo svi u kakvoj državi živimo. Znam da bi ovo trebalo da bude mjesto gdje izbacujemo bijes zbog nepravdi kojima svjedočimo, ali usput i da mislimo i jedni na druge i na same sebe - da se štitimo od nepotrebnih potencijalnih sranja za forumaše.

Link to comment
3 hours ago, aram said:

zar nisu oni sa Speakers Cornera ograničeni na pomenuti corner?

sređeno

Novi PTF pa prava nisu bila podešena, hvala na ukazanom

Link to comment
On 4.6.2022. at 18:11, Taihoskopija said:

Meni je najstrašnije što mi ništa to nije čudno, BU je leglo okota ove vrste, ovaj lik eventualno ispada iz stereotipa zadrigla 60+ privilegovana drtina, eto. 

Ni meni.

Ne da mi nije čudno, nego mi samo evocira uspomene. Doduše verbalnog nipodaštavanja i verbalnog nasilja sa mog faksa.
Nadam se da govna nikada nikome više neće predavati ništa na kraju balade.

  • +1 4
Link to comment

Samo da opljunem Biki koja je i ovaj put iskoristila zlo da opljune čitaoce nova.rs kako bi odradila tezgu za kalifa.

Za nju je Krlo Sokrat lično i personalno.

  • +1 2
Link to comment

Ma raspisala se po Tviteru a na telefonu sam pa ne mogu iskopati.

Klasična tehnika, napiše 30 stvari koje stoje i onda izvuče pljuvački zaključak po ovim ili onim.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...