Jump to content
IGNORED

Seksualno uznemiravanje i zlostavljanje žena - opšta tema


ragasto

Recommended Posts

Maharaja misli da ako on mora da drka kad god vidi sliku gole žene da moramo svi, šmrc. 

 

U suštini mi se jebe šta ti misliš o keksiju kome očigledno nisi do ne kolena, već gliježanja™, čovek je bio kulturan, učtiv i za sve svoje postove nije napisao u od uvrede ili bilo kakvog neprimerenog delovanja barem ka drugim forumašina, da ne računamo one osetljive na to kako čovek troši svoje pare. Reagovao sam jer si uvredio barem 50 ljudi sa foruma i to jako jadno i prizemno, no očigledno si čovek sa više problema od jednog pa bih te ostavio na miru da uriniraš po čemu i kome već želiš, što svaka normalna i visoko moralna osoba radi :rolleyes:

 

Kao i uvek, i iza ovog tvog nastupa leže duboko ukorenjena nezadovoljstva i kompleksi, no to nek leče drugi, mi ovde smo samo forumaši. Npr: :covid19:

  • +1 2
Link to comment

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2260771
 

Hrvatski indeks prenosi pisanje Blica. Osetljivijima preporucujem da zaobidju.

 

 

Quote

Ovu je grupu, koliko je poznato, prva otkrila Instagram stranica "Kritički" kojoj se javila zabrinuta žena sa sumnjom da se u grupi dijele i fotografije i snimke maloljetnica, kao i da se otkrivanjem identiteta i mjesta stanovanja brojne žene - pojava poznatija pod imenom doxxing - dovode u opasnost. 

Ženska osoba koja vodi stranicu "Kritički" rekla je za portal Radio Slobodna Evropa, srpsku podružnicu američkog medija Radio Free Europe/Radio Liberty, da je poslala srpskom MUP-u e-mail s dokazima, odnosno materijalom koji se nalazio na ovoj grupi.

 

 

Deljene su osim slike i generalije devojaka/zena, poput drzava, adresa. Tipovanje prakticno. 

 

Quote

Međutim, do tog trenutka u njoj su se bez dozvole dijelile privatne fotografije i snimke djevojaka iz Srbije i drugih država regije, ali i osobni podaci o njima, čak i adrese.


 

Spoiler

Srpska tviterašica Staša Ivković objavila je neke od komentara muškaraca koji su u ovoj grupi razmjenjivali, po svemu sudeći, ilegalni sadržaj, nakon čega je počela primati prijetnje od članova te grupe. 
 

"Ja sam taj koji snima... pogotovo pi*ke male zavezane za drvo dok im tatu do smrti gazimo. A pošto od mene neće moći da se sakriješ sve da i izbrišeš profil, očekuje me uskoro!!! Ovo će ti biti najveća greška u životu i naučit ćeš da se ponašaš", glasi jeziva poruka koju je dobila. 


 

Spoiler

"Tjerajte ovog indijanca u ku*ac, ako mu se ne sviđa nek se žali advokatu. Dajte kakvog seksa s maloljetnim akterkama", piše jedan član grupe, očito komentirajući drugog člana koji je kritizirao grupu. 

 

Edited by Moonwalker
Link to comment
2 hours ago, gospa buba said:

e. aj da nemojte. poshto ne ide na dobru stranu ni po jednom parametru :unsure:

sent from bubamoto
 

Tacno sam znao da ce da se javi gospa bubi :D

:smirujevatrunaforumuvec10godina:

:tongue:

Link to comment

pa mora neko. buduci da ni jedni ni drugi nisu toliko u pravu. znachi definitivno nisu svi balili na keksijeve postove insajdera iz kartela, ali se vrlo brzo uspostavila i klima ko ne voli keksija ne treba da zivi. a preporuka - ako ti se ne svidja, a ti nemoj gledat te odjebi, to vec ne moze. mislim, moze, ali nije u redu. jer kad okrenemo prichu na postavu, stignemo za chas i do zlostavljanog kolege sa 2 bombe, jer nepravda hihi.gif

sent from bubamoto



  • +1 1
Link to comment
7 hours ago, Mil@n said:

Maharaja misli da ako on mora da drka kad god vidi sliku gole žene da moramo svi, šmrc. 

 

U suštini mi se jebe šta ti misliš o keksiju kome očigledno nisi do ne kolena, već gliježanja™, čovek je bio kulturan, učtiv i za sve svoje postove nije napisao u od uvrede ili bilo kakvog neprimerenog delovanja barem ka drugim forumašina, da ne računamo one osetljive na to kako čovek troši svoje pare. Reagovao sam jer si uvredio barem 50 ljudi sa foruma i to jako jadno i prizemno, no očigledno si čovek sa više problema od jednog pa bih te ostavio na miru da uriniraš po čemu i kome već želiš, što svaka normalna i visoko moralna osoba radi :rolleyes:

 

 

Imao je keksi vrhunskih postova i vidi se da se iskreno lozio na forum tako da kazem. Imao je jedan vrhunski post gde je opisivao svoja osecanja kad odredjeni forumasi pisu. Ne mogu se tacno setiti sta ga je oteralo.

  • +1 3
Link to comment
11 minutes ago, bags said:

 

 

Imao je keksi vrhunskih postova i vidi se da se iskreno lozio na forum tako da kazem. Imao je jedan vrhunski post gde je opisivao svoja osecanja kad odredjeni forumasi pisu. Ne mogu se tacno setiti sta ga je oteralo.

Otosao je jer je najlepse moguce zamoljen da ne pise sa proxi adrese, zato sto bi to moderaciji moglo predstavljati problem, uzevsi u obzir neke od njegovih uradaka...

Link to comment
Otosao je jer je najlepse moguce zamoljen da ne pise sa proxi adrese, zato sto bi to moderaciji moglo predstavljati problem, uzevsi u obzir neke od njegovih uradaka...
To možda formalno.
Nekim članovima foruma nisu prijali njegovi postovi. Smatrali su da krši pravila foruma.
I to je ok.
A jasno je bilo da on svakako neće pisati sa non-proxy adrese.


.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Slabo sam čitao Keksija jer ne zalazim na topike sa hranom, a ni fudbal ne pratim. Znam samo da je u onom pismu koje kružilo napisao prilično gnusnu bljuvotinu i laž za osobu koju lično poznajem. Baš je bilo paćenički nekako, koji god da je koncept hteo da isfura u tom trenutku.

Link to comment

Definitvno treba uloziti vise u nadzor socijalnih mreza vezano za pedofiliju, sex trafficking. 

 

Ove leve grupe sto objavljuju fotke bivsih treba, sto caligula kaze da se tuze za narusavanje casti i ugleda pojedinacno od strane zrtava (probayion i novcana odsteta) .

 

Ako je osoba mladja od, ne znam 16 godina, da se i dodatno optuzi za distribuciju i pedofiliju (minimum zatvora godinu dana) 

 

 

 

 

 

  • +1 1
Link to comment
  • Redoran pinned this topic
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...