Jump to content
IGNORED

Seksualno uznemiravanje i zlostavljanje žena - opšta tema


ragasto

Recommended Posts

15 hours ago, Hermetico said:

Ja sam samo bubi teo da kažem, diskusije radi, da nekad kreneš od ubica iz kraja pa te baš oni upute na razum. I to ne kao što je mogo da mi kaže 'ti čitaš idi čitaj ne mešaj se nije to za tebe', nego 'možemo to da sredimo i nasilno ako hoćeš ali prvo da ti naslikam sve moguće uzroke i ishode pa odluči'. Igrom sudbine, isti lik je mnogo kasnije dobio desetak godina za otmicu, pa su ga nešto nepravedno tukli, pa je on budući tvrdoglav počeo da čita u zatvoru, postao novinar Telegrafa, izveštavao o stanju u srpskim zatvorima, završio prvo kod Bulića u Biserima a posle mislim loše. S Golije čovek došao u Čačak, osnovnu školu jedva završio, ceo život muscle u organizovanom kriminalu, pa opet sposoban da pruži savet daleko dublji i pametniji od 'idi ubij ga od batina to će da ti reši stvar'.

 

Zapitajmo se dakle koliko je 'teren' predvidljivog profila, a koliko mi učitavamo u njega šta bismo voleli da on jeste.

kapiram. ja sam tela da kazem - lemao je, ona mu posle postavila uslove, pa on ispunio, pa se on vratio, pa ljubov ah ljubov, to je ono na chemu novine insistiraju, a to nije dobro. lemace je opet, jer to je tako.

 

pod uslovom naravo da ono shto pishe na novine ima uopshte veze s mozgom. ako ima, to ne treba da se predstavlja u takvom svetlu.

  • +1 4
Link to comment

Taj selebriti domestic vajlens je ono....uradi se nešto na tom planu, neke stvari se pomaknu, onda ti tabloidi zaseru sve što je rađeno godinama.

Nikad neću zaboraviti onu emisiju DNK, kad je lik pričao kako je maltretira, a posle je ubio. Cela emisija je potpuno bolesna, podstiče sumnje i ljubomoru, nisam sigurna da je iko ikad odgovarao zbog toga.

  • +1 4
Link to comment
On 5.4.2022. at 21:58, Hermetico said:

Ja sam samo bubi teo da kažem, diskusije radi, da nekad kreneš od ubica iz kraja pa te baš oni upute na razum. I to ne kao što je mogo da mi kaže 'ti čitaš idi čitaj ne mešaj se nije to za tebe', nego 'možemo to da sredimo i nasilno ako hoćeš ali prvo da ti naslikam sve moguće uzroke i ishode pa odluči'. Igrom sudbine, isti lik je mnogo kasnije dobio desetak godina za otmicu, pa su ga nešto nepravedno tukli, pa je on budući tvrdoglav počeo da čita u zatvoru, postao novinar Telegrafa, izveštavao o stanju u srpskim zatvorima, završio prvo kod Bulića u Biserima a posle mislim loše. S Golije čovek došao u Čačak, osnovnu školu jedva završio, ceo život muscle u organizovanom kriminalu, pa opet sposoban da pruži savet daleko dublji i pametniji od 'idi ubij ga od batina to će da ti reši stvar'.

 

Zapitajmo se dakle koliko je 'teren' predvidljivog profila, a koliko mi učitavamo u njega šta bismo voleli da on jeste.


Podbara, ti li si??

  • Haha 3
Link to comment
1 minute ago, Hermetico said:

Tko ili što je Podbara? :D 

Ultimativni lažov srpskog interneta... Mislim da je pisao na serbiancafeu i/ili bureku...

 

Draganče je rekao da smanjiš ribu malo :D

  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
3 minutes ago, radisa said:

Ultimativni lažov srpskog interneta... Mislim da je pisao na serbiancafeu i/ili bureku...

 

Draganče je rekao da smanjiš ribu malo :D

Nisam ja kriv što mi je život raspad odmalena... Ali skroz kapiram što me zajebava čovek msm i meni je smešno. To se danas kaže 'nije se desilo' :) 

Edited by Hermetico
Link to comment

Ja bas i nisam mogla da pohvatam sve o cemu je Hermetico pisao, ali ja sam u

 

Vins_nesnadjeni.gif

 

modu veci deo vremena sad, tako da je sigurno do mene :D

  • Haha 2
Link to comment
32 minutes ago, I*m with the pilots said:

Ja bas i nisam mogla da pohvatam sve o cemu je Hermetico pisao, ali ja sam u

 

Vins_nesnadjeni.gif

 

modu veci deo vremena sad, tako da je sigurno do mene :D

Ja sam na ovim temama odavno u tom modu, pojačano se čudim što su uopšte otvarane. Ništa imali smo kao neki tim s ulice i kao neki obrazovani, mi elita da ne kažem, pa sam samo teo a sad više ne bih i smešno je stvarno :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...