Jump to content
IGNORED

Seksualno uznemiravanje i zlostavljanje žena - opšta tema


ragasto

Recommended Posts

On 10.3.2021. at 11:32, Caligula said:

Nakucaj, interesuje me.

 

Meni ne ide bas u glavu gde se dede povreda ugleda, casti i ostalo, ono za sta su ranije tuzila politicarska gamad bez casti i ugleda te dobijala pozamasnu odstetu.

 

Jebote, ako neko bez dozvole objavi tvoj intimni privatni snimak (svakako ne javni) to je onda povreda casti i narušavanje ugleda. Mislim, to nas nekako čini ličnostima, tako računam - obraz je bitan, zna se sta je prljav veš ili cak ne ni prljav nego prosto veš, intima koju svako od nas odlucuje da čuva za sebe i svoj krug ljudi.

 

Ne pričam o necem novom, to postoji od kad je civilizacije.

 

Hocu reci, nemoguce je da nije kaznjivo zakonom i da ne podleze nekim sankcijama. Sad, da li je medij Vajber, fotografija na papiru ili prosto dranje razočaranog ljubavnika na gradskom trgu, sustina je ista - prelivanje iz privatnog u javno, bez dozvole onog cija se intima preliva.

 

Tako je. Cesto u intervjuima cujem kako ljudi kazu da ono sto ne bi voleli da "procuri u javnost", takve stvari ni ne snimaju, ni ne slikaju, ni ne dele. A sustina je da bi trebalo da imamo na to pravo i da nas zakon stiti od malicioznih namera.

Link to comment
14 hours ago, maharaja said:

ppp je imao temu gde je neka dijabola stavljala fotografije žena iz Brazila uz kojekakve tekstove i opise, a raspali ppp masturbatori balavili. I dan danas ima raspalih debila koji žale što toga više nema, pa se spomene tu i tamo...

 

To je bilo tamo negde, 2014. godine...

 

Nismo mi balavili na žene, raspala debilčino bezobrazna, sto puta bolje od njih su na dva klika i to gole i to u akciji. Bilo je zanimljivo videti život sa te  strane, praktično je to bila jedna unikatna prilika koju smo imali sreću da doživimo™, par keksijevih postova je u sebi imalo zanimljivosti koje pojedini smarači ovde neće dostići u milion svojih. 

To što je bilo zanimljivo čitati ga, ne znači da smo mu se divili ili želeli da živimo kao on, na stranu stotine njegovih univerzalno super korisnih pametnih i zanimljivih postova o slatkišima i hrani uopšte, sa informacijama koje nije baš tako lako ni na internetu naći.

Tako da, nema potrebe kurčiti se, keksi je jedan od najjačih forumskih likova ikad i kamo sreće da se on vrati a 50 smarača da ode. Postojala je vrlo laka opcija kada je on bio tu, uključujući i tu temu, i vrlo je prosta: ne čitaš. 

Edited by Mil@n
  • +1 5
Link to comment
16 minutes ago, maharaja said:

 


Drago mi je da si se prepoznao, ološu nakazni da objasniš kako si "doživeo" stavljanje fotografija žena bez njihove saglasnosti, dok drkaš na bolesni tekst koji je te fotografije pratio.

 

 

 

 

Prvi sam kritikovao tu keksijevu epizodu, prosto ne prihvatam taj ugao gledanja na ljude, odnosno žene. U pitanju su bile prostitutke koje ocigledno nisu imale problem sa slikanjem, dakle nije "bez dozvole" nego je prosto degutantno i uvredljivo.

 

Hoću reći, nije uporedivo sa ovim osvetničkim videima i fotografijama o kojima govorimo.

 

Sa duge strane, šaren je ovo svet i keksijevi postovi (mimo ovoga) su doneli jedan interesantan ugao gledanja na život iz Roga Izobilja (to je išlo dotle da su ljudi masovno pokušavali da dokažu da se keksi lažno predstavlja odnosno da neko drugi živi taj život), i tu se slažem sa Milanom oko interesantnosti Keksijevog nika.

 

Sa treće strane, tu je Vasin ultimativni argument da nije ispravno tolerisati na PPP nekog ko ima očigledne veze sa mafijaškim miljeom.

 

Ali, opet, to je neuporedivo sa problemom o kojem pricamo na poslednjih par strana.

Edited by Caligula
Link to comment

Jbg pokušao sam da objasnim razliku ali džaba

 

edit: pratio Keksija na Twiteru neko vreme, s mene pa na uštap, izbacivao je otprilike 3-4 fotke dnevno sa raznih destinacija, promocija, sa raznim ocigledno skupim automobilima, hotelima, devojkama... on je u nedelju dana bukvalno proživeo ono što prosečan muškarac zapadne proviniencije želi da proživi za čitav život.

 

Da li sam to radio zbog drkanja ili me prosto fenomenološki interesovalo neka ostane mračna tajna :isuse:

Edited by Caligula
  • +1 2
Link to comment

Za razliku od ostalih slika na ovom forumu gde je svaka osoba prisutna na slici dala svoj pristanak da se ta slika okači ovde.

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 2
Link to comment

Verovatno jer postoji razlika kad se kači slika nekog fudbalera ili političara, i kad se kači fotografija neke obične devojke gde ološ objašnjava kako ju je jabao a drugi ološ balavi.
Ne dopire ti do mozga da naravno da nisam mislio na tzv. javne ličnosti.
Ali ti ne umeš da sročiš da ti smeta što se on hvali da je jebao, nego eto da se napraviš prepametan uvodiš argument "bez njenog pristanka".
Kao neviđeno si savestan i brižan.

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 2
Link to comment
  • Redoran pinned this topic
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...