Jump to content
IGNORED

Seksualno uznemiravanje i zlostavljanje žena - opšta tema


ragasto

Recommended Posts

16 minutes ago, Misko said:

Sta je tu bilo? Ovo sa Pahomijem, nisam ni iznenadjen, iskreno..mislim d aje to i namerno uradjeno, simbolicki..jedan zlostavljac dece, jedan wife better, samo Mitrovicev sin falio

 

Pa prvo baš bezobrazno nasilje u šta-mi-možete modu da ga se ja sećam bilo je prebijanje advokata Barovića usred studija BK televizije. Od tada nam se pleze, a mi uglavnom mrmljamo u bradu.

Link to comment
1 minute ago, April said:

 

Pa prvo baš bezobrazno nasilje u šta-mi-možete modu da ga se ja sećam bilo je prebijanje advokata Barovića usred studija BK televizije. Od tada nam se pleze, a mi uglavnom mrmljamo u bradu.

Poznat mi je slucaj, nego sam ja jdo malopre ziveo u ubedjenju da je to bilo na b92,a da je na BK bilo nesto 52..nesporazum..

Link to comment

Ma nije ni bitno, na kraju krajeva, koja je bila tv. Gori je kontekst svega. Barović je bio advokat hrvatske porodice koju je Šešelj i njegova bagra isterala iz stana u Zemunu. Advokat je dobio batine "vaspitno". 

Ćutali su svi jer ko ga jebe kad brani ustaše, je l' tako. 

  • +1 8
Link to comment
Ma nije ni bitno, na kraju krajeva, koja je bila tv. Gori je kontekst svega. Barović je bio advokat hrvatske porodice koju je Šešelj i njegova bagra isterala iz stana u Zemunu. Advokat je dobio batine "vaspitno". 
Ćutali su svi jer ko ga jebe kad brani ustaše, je l' tako. 
Da pomenemo da je voditelj bio Igor Bozić a direktor i glodur A. Tijanic.







... Shiit has hit the fan

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
42 minutes ago, Frank Pembleton said:

Da pomenemo da je voditelj bio Igor Bozić a direktor i glodur A. Tijanic.







... Shiit has hit the fan
 

ti da odmaraš i da ne budališ okolo, si čuo

  • +1 1
Link to comment
  • 3 weeks later...
7 hours ago, Taihoskopija said:

Užasni užas. 

...opširnije, Članak koji ste otvorili dostupan je samo pretplatnicima.                                        ?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...