Jump to content
IGNORED

Seksualno uznemiravanje i zlostavljanje žena - opšta tema


ragasto

Recommended Posts

2 minutes ago, Filozof manijak said:

Taj rad, nisu blesavi oni što praktikuju erotsku asfiksiju :D

 

O čemu pričaju dve osobe koje se svakodnevno hrane udisajnim kortikosteroidima :twak::lolol:

  • Haha 1
Link to comment

Ovo mi je uvek bilo zanimljivo, kako se odrediti prema muzičkom stvaralaštvu, koje ima elemente nasilja, naravno ne prema ovom smeću, ali prema nečemu što se muzikom može zvati. Nalazila sam neke linkove, naći ću, pesama koje su canceled, na primer "My Delilah" se spominje, a ima još takvih

 

Link to comment
1 minute ago, napadaj said:

Jedna od Čorbinih pesama koje su ovde ubačene je obrada Lenonove "Jelaous Guy".

 

"Baby, it's cold outside" je kenslovana.

Haha, htela sam to da napišem, ali nisam videla da su je kenslovali, pa sam preskočila - ja sam zamijetila da se radi o nekoj kontrolerskoj ljubomori, ali rekoh možda moj trip. Pa jbg, ja volim pa volim pesmu, i Lenonovu, i Brajana Ferija. 

Link to comment

iskreno, muka mi lagano od tih kenselovanja pesama od pre sto godina, čak se tu dosta pogrešno tumači, nije da se nije pisalo o tome 

 

šta je sa Suljaginom Fatom, recimo ?

Slična je to priča kao i kod "Baby  

 

 

  • +1 4
Link to comment
1 hour ago, dùda said:

iskreno, muka mi lagano od tih kenselovanja pesama od pre sto godina, čak se tu dosta pogrešno tumači, nije da se nije pisalo o tome 

 

šta je sa Suljaginom Fatom, recimo ?

Slična je to priča kao i kod "Baby  

 

 

O Niku Kejvu da ne pričamo, odmah da ga utepamo a ne kenselujemo. Sve se pretvara u nevidjene budalaštine sa preteranom političkom korektošću, aj obrišemo i muziku i poeziju i knjige i filmoce jer  možd anekome nešto nekako smeta

  • +1 5
Link to comment

problem je što internet dopušta da svaka priučena budala ima mišljenje 

pa će neko takav da me ubeđuje da se u "mostarskim dućanima" peva o silovanju 

sa takvima ne može ni da se diskutuje, tolika je dubina neznanja i neshvatanja, od poezije, istorije, sociologije, svega

 

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...