Jump to content
IGNORED

Seksualno uznemiravanje i zlostavljanje žena - opšta tema


ragasto

Recommended Posts

11 minutes ago, mraki said:

A nemojmo mešati babe i žabe. To što mislim da je ona idiot ne znači da mislim da neko sme da je bije i da opravdavam nasilje. Dobro da ga je prijavila. 

Nisam ni znao da su oni u braku nakon celog onog cirkusa. Ako ne ide, razvedeš se i gotovo.

Jel on sad stvarno neki uspešan fudbalski menadjer? Odavao je utisak nevidjeno glupe osobe. :unsure:

pa nie da nie..

zivkovica ni fali ramadani ne bi uspeo da uvali borcu iz stjepanovaca za 10k dinara mesecno, a tosic je uspeo da ga uvali zvezdi za 450k eura po godini :coffee:

Link to comment
4 hours ago, Moća said:

Ako nije isla kod lekara i ne pridruzi se gonjenju tuzilastvo ce odbaciti krivicnu prijavu.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk
 

 

Što kaže Hamlet, ne mora se odbaciti krivična prijava, ali je svakako bolje da ima dokaze od lekara i da se pridruži. Kod lekara može da ode i da izmeri pritisak, ili da joj napiše nešto tipa stresna reakcija, i to je bolje nego ništa (ako nema telesnih povreda). 

Link to comment

A ne znam šta će biti (pogotovo ne znam za svedoke). Posebno u ovakvim slučajevima, kad postoji i faktor javnosti, hoće li se iscimati malo više od uobičajenog. Verovatno Hamlet bolje zna sve pravne mogućnosti i moguće ishode.

Link to comment
On 7.1.2022. at 17:26, Filozof manijak said:

Moja glupa šala, izazvana vešću o zabrani prilaska. 

Nikako ne likujem što je pajser udario svoju ženu i majku svoje dece.

Bolje da je udario sacirija onda na sredini terena

Link to comment

odlicno ... oca, koji je bio rabotodavac osumnjicenom, ko jebe

sudjenje ce biti za jedno x godina, a ako ga ovaj u medjuvremenu osakati ili ne daj boze ubije ... jbg

vazno da javnost nije uznemirena u maloj seoskoj sredini

usput, radi se o 13 godisnjem detetu

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...