Jump to content
IGNORED

Seksualno uznemiravanje i zlostavljanje žena - opšta tema


ragasto

Recommended Posts

On 29.12.2021. at 12:14, mustang said:

 

Izvini svileni, nista ne razumem sta pricas? Uopste nije bila provokacija nego sprdnja sa kompletnim sistemom. 

 

I sto je najgore, mi ovde pricamo o zrtvama zlostavljavanja, e sada ce da mi se digne pritisak :fur:

 

Serete kao "branite" zrtve a ne mozete prosto prosirenu da upotrebite a da ne vezbate verbalno nasilje nadamnom, godinama. woke shatro kultura, pri tom nigde duze da zivite da se upoznate sa drugim kulturama. Pa ne daj Boze da mi se neki od vas predstavi u RL ili prepoznam,a da mi je na spisku pizdica, obrukala bih ga bez pardona

 

Nasli mene budalu da se natezem sa vama. sto nisi inteligentiniji pa razumeo post i ti i onaj?!? Jel se tako prica sa ljudima? Jel se tako prica sa zenskom osobom? Sram da ga bude i tebe i sve koji vas podrzavaju. Stidite se! Nevaspitana stoka, licemeri. Ususkaj se u onu tvoju tigrica posteljinu, pusti baha i nemoj da se trudis da razmisljas, nanosi ti stetu.

 

 

 

 

 

Nasilje "nadtobom" , posto podrazumevas da je ne slaganje dsa budalasginama i gadostima koje pises dokaz antifeminizma? To sto si female ( ako jesi) ne znaci da si postedjenja kritika i ismevanja koje zasluzujes svakim svojim postom.

  • +1 1
  • Hvala 1
  • -1 1
Link to comment

bilo je i elegantnijih načina

 

na stranu što će morati da se u ovim godinama jebava po kazahstanima da napabirči kintu za penziju. zbog tog šamara ga već vidim ispred dragstora u omoljici ili odakle je već kako priča, između dva jelena, eeeee a ja sam igrao na svetskom prvenstvu

  • +1 2
Link to comment
24 minutes ago, mraki said:

Ali komentari fazon “zašto baš na Božić?” :isuse:

Ako me nešto izludjuje to su ovi kvazi vernici. 

Ima naslov udario je na Božić lol

Link to comment

A šta, sada ćemo na temi o nasilju nad ženama da likujemo što je neka žena pretrpela nasilje samo zato što nam se ne sviđa kako se šminka i šta zastupa? 

  • +1 6
Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

 

na stranu što će morati da se u ovim godinama jebava po kazahstanima da napabirči kintu za penziju. zbog tog šamara ga već vidim ispred dragstora u omoljici ili odakle je već kako priča, između dva jelena, eeeee a ja sam igrao na svetskom prvenstvu

Teško, Piksi ga je obezbedio u Kini a i fino mu ide kao menadžeru. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...