Jump to content
IGNORED

Seksualno uznemiravanje i zlostavljanje žena - opšta tema


ragasto

Recommended Posts

4 minutes ago, renne said:

ma zna da nisam tebi, nego svaki drugi, treći dan nekome objašnjavam da nemere :)

 

Pa moralo bi to da se uvede kume,brate,prijatelju, pobratime..

 

Ja vazda obecvam sebi da vise necu ulaziti na noskichve topike..i onda se zajebem..i udjem..i jebo me pas..

 

Dakle..imam amandman..da se uvede ignorisanje topika. I prvi glasam za.

Link to comment
On 26.12.2021. at 11:46, SNARC said:

Mene zapanjuje koliko ima zena sa "Jeste, zasto nisi prijavila, kako niko nije video modrice i oziljke, sta si cekala do sad" pricom.

 

Visestruko vise nego muskih skotova koji imaju taj pristup. 

Postoji li neko objasnjenje za to ?

 

Mislim da je ženama to odbrambeni mehanizam. "Da je meni, ja bih tako" ("meni se neće ni desiti jer ću se zaštititi jer ću se ponašati ovako i ovako..:")

 

edit: u svakom slučaju, svakako postoji složenije objašnjenje od "gadure su, pička im materina".

Edited by Svemir Zeka
Link to comment
12 hours ago, Hermetico said:

Mora biti do zakona i postupka, nisu to pitanja pristojnosti nego ozbiljna krivična dela. Koja moraju isto da se tretiraju i kad su u pitanju dve npr nevaspitane osobe. A samim tim je i političko pitanje

 

 

 

Naravno. Društvena dozvola muškarcima ide daleko pre nego roditeljska. A tek uverenje da su nasilnici obavezno i sami bili žrtve.....veze nema.

  • +1 2
Link to comment

Novosti jbt  :ph34r:


 

Quote

 

ŽRTVA NASILJA NA ZVEZDARI: Zadovoljna sam postupanjem policijskih službenika

 

L. C. je izjavila da je ona zadovoljna postupanjem policijskih službenika i savetima koje su joj dali. Sestra je bez njenog znanja svoju verziju priče objavila na društvenim mrežama. Nina Stojaković sestra L. C. je član Slobodnih građana Srbije i partnerka Pavla Grbovića.

 

 

Link to comment
On 13.11.2021. at 23:36, Moonwalker said:

Ne znam da li je bila vec pominjana ovde. Sjajna svedska serija u pet epizoda od oko sat vremena po knjizi Frederika Berkmana.  Knjigu nisam citala, oni koji jesu kazu da je odlicna. 

 

Björnstad (2020-)

 

https://www.imdb.com/title/tt9677638/

 

 

 

On 13.11.2021. at 23:41, kud u maglu Simoviću said:

tanko. super početak, a kako se bliži kraju sve tanje i tanje

 

al može da se pogleda

On 13.11.2021. at 23:46, mraki said:

Ja više ne znam da li sam gledao to, ili sam samo hteo da gledam. 

On 13.11.2021. at 23:48, Moonwalker said:

 

Meni je utisak bio obrnut,. Sam kraj odlican.  Koliko ljudi toliko perspektiva. 

prebacio sam ovo sa topika o HBO produkciji na ovaj podforum i topik. naprosto, mislio sam da je tema ključna a da ova serija sadrži sve ono o čemu se debatuje na poslednjih nekoliko stranica.

 

imamo sve. od lakomislenosti, neiskustva, nezrelosti današnjih tinejdžera, lakoće flertovanja, da "ne" ne bude shvaćeno kao "ne". imamo stid od saopštavanja najbližima sopstvene muke, mukotrpnog dokazivanja, osude okoline, odvrtanosti poruka na mrežama. na kraju, da je "javni interes" preči od istine i kriminalno podmićivanje. mislio sam da će maja na kraju odlutati u šumu i skončati.  yebeno dobra serija, moja preporuka i zahvalnost @Moonwalker što je ukazala na nju.

 

da ponovim da danas ništa, apsolutno ništa, nije važnije od vaspitavanja potomstva. sve ostalo je nebitno ako ovo krene pogrešnim putem.

 

počeo sam sa gledanjem u 9, sa'će 2. laku noć

  • +1 4
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...