Jump to content
IGNORED

Seksualno uznemiravanje i zlostavljanje žena - opšta tema


ragasto

Recommended Posts

5 hours ago, copkillah said:

 

Kako znaš da su silovanje i pedofilija preterivanje? Danas se vrteo neki skrinšot, cenzurisan, gde su bile neke vrlo vrlo mlade devojčice i gde su u grupi bili u fazonu ALO BRIŠI OVO JEBOTE

Čak i te grupe znaju do koje granice mogu da idu,šta sme a šta ne,tako da ne verujem da su stecište pedofila

To je sigurno postavio neki autentični bolesnik ili ih neko namestio(što sumnjam) 

A ova frka što se od toga napravila najviše mi liči da hoće da poguraju onaj Vulinov zakon o društvenim mrežama i protiv anonimnosti na internetu 

Link to comment
3 hours ago, Fakundo Sava said:

A ova frka što se od toga napravila najviše mi liči da hoće da poguraju onaj Vulinov zakon o društvenim mrežama i protiv anonimnosti na internetu 


Ovo ima smisla.

Link to comment
10 hours ago, Fakundo Sava said:

Međutim on i ekipa tvrdi da mu je to namešteno kao montirali njegovu fotku,što mi deluje kao moguće 

 


Neće sigurno da hapse ljude na osnovu profilne slike, postoje mnogo preciznije metode kroz IP adresu i broj telefona da se neko identifikuje.

Link to comment
11 hours ago, Jumanji said:

Stlno govorim da je to samo zato što svaka šuša na ovom belom svetu sada ima pristup internetu i nekom sokoćalu, bar tom mob, a da je uvek u suštini bilo ovako (ok, slično), samo što je svakakav otpad sada dobio šansu da se i neko njegovo usrano mišljenje čuje. Jeziva vremena u totalno nenormalnoj državi.
 

 

sadašnje stanje, tehnološko pre svega, daje tim raznim šušama mogućnost da naprave razmere sranja koja ranije nisu bila moguća, ili barem ne lako ostvariva.

 

moj dobar prijatelj se pre par godina razveo.

da ne objašnjavam mnogo ali brak koji im je trulio je ona dokosurila prevarom.

i na to je ovaj moj pukao.

kulminacija svega je to što je napravio Viber grupu sa 50ak ljudi njima najbližih i onda prosipao pred svima gadosti o njoj.

jezivo je bilo šta je sve tu pisano.

možda sam negde mogao da razumem to što je pukao, tu povređenost. možda je to skroz ljudski.

ali dodaj na to faktor tehnologije koji on u tom pomračenom stanju svesti ima dostupnu. i onda dobiješ to što smo imali tad.

da toga nije bilo njemu bi trebali dani i dani da dođe do svih nas, neko bi ga moguće "ohladio" usput... ne bi eksplodiralo kako je eksplodiralo i dodatno im usralo život za narednih par godina.

često sam razmišljao o njihovom slučaju, i mislio da možda se to sa Viber grupom nije desilo da su imali neku minimalnu šansu da se vrate jedno drugom. ne kažem da je to dobar put i da im je to trebalo, niti da bi to za njihovu decu bilo bolje, jer brak im je svakako klizio... ali taj malecni mostić koji su imali su srušili pomoću jedne usrane Viber grupe.

Link to comment
1 minute ago, Filozof manijak said:

Samo da dodam, da postoje i suprotni primeri, kad ex devojke/žene  šeruju intimne fotke svojih bivših i prljav veš o njima.

mojne da te cuju feministkinje

Link to comment
13 minutes ago, Svarog said:

 

sadašnje stanje, tehnološko pre svega, daje tim raznim šušama mogućnost da naprave razmere sranja koja ranije nisu bila moguća, ili barem ne lako ostvariva.

 

moj dobar prijatelj se pre par godina razveo.

da ne objašnjavam mnogo ali brak koji im je trulio je ona dokosurila prevarom.

i na to je ovaj moj pukao.

kulminacija svega je to što je napravio Viber grupu sa 50ak ljudi njima najbližih i onda prosipao pred svima gadosti o njoj.

jezivo je bilo šta je sve tu pisano.

možda sam negde mogao da razumem to što je pukao, tu povređenost. možda je to skroz ljudski.

ali dodaj na to faktor tehnologije koji on u tom pomračenom stanju svesti ima dostupnu. i onda dobiješ to što smo imali tad.

da toga nije bilo njemu bi trebali dani i dani da dođe do svih nas, neko bi ga moguće "ohladio" usput... ne bi eksplodiralo kako je eksplodiralo i dodatno im usralo život za narednih par godina.

često sam razmišljao o njihovom slučaju, i mislio da možda se to sa Viber grupom nije desilo da su imali neku minimalnu šansu da se vrate jedno drugom. ne kažem da je to dobar put i da im je to trebalo, niti da bi to za njihovu decu bilo bolje, jer brak im je svakako klizio... ali taj malecni mostić koji su imali su srušili pomoću jedne usrane Viber grupe.

 

 

Imam slican slucaj u komsiluku, obostrano pljuvanje. Doduse Nije viber nego jos gore, fejsbuk.

 

Tacno, ljudi puknu i u afektu koriste sva oruzja koja su im dostupna. Decu zaborave u tom trenutku.

Link to comment
1 hour ago, Filozof manijak said:

Samo da dodam, da postoje i suprotni primeri, kad ex devojke/žene  šeruju intimne fotke svojih bivših i prljav veš o njima.

Seruju prljav muski ves¿ bolesno :fantom:.

Link to comment
1 hour ago, Filozof manijak said:

Samo da dodam, da postoje i suprotni primeri, kad ex devojke/žene  šeruju intimne fotke svojih bivših i prljav veš o njima.

 

read the room, dude

 

Link to comment

To što radiš je razvodnjavanje teme, potpuno isto kao oni aLl LiVeS mAtTeR likovi. Ne, ne radi se o ugroženim muškarcima, već o konstantnom problemu koji postoji za devojke. Kao što se tada nije radilo o svim životima već o životima crnih ljudi.

 

  • +1 4
Link to comment

Ja se izvinjavam ako je to tebi zaličilo na razvodnjavanje teme, podelio sam lično iskustvo, tj.da se to može desiti i muškom delu populacije. 

Ako misliš da samo muškarci rade takve gadarije, onda jbg.

Link to comment
Just now, Filozof manijak said:

Ja se izvinjavam ako je to tebi zaličilo na razvodnjavanje teme, podelio sam lično iskustvo, tj.da se to može desiti i muškom delu populacije. 

Ako misliš da samo muškarci rade takve gadarije, onda jbg.

 

Mislim da je poprilično izlišno govoriti "ne rade samo muškarci takve stvari, i žene znaju da budu tako gadne" ako se incidenca događaja odvija u sumanutoj razmeri u korist muškarci-žene. Ono, naravno da i žene vrše seksualno uznemiravanje ili silovanje, ali statistička razmera o ugroženosti jednog pola na prema drugom je toliko preogromna na jednoj strani da je prosto... bespredmetno samo podići ruku i reći "Ej, ali to rade i žene".

  • +1 9
Link to comment
  • Redoran pinned this topic
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...