Jump to content
IGNORED

Seksualno uznemiravanje i zlostavljanje žena - opšta tema


ragasto

Recommended Posts

Iako mislimo mozda (ja prva) da su ako nista drugo tamo negde preko uredjenija i pravednija drustva, nista nije bolja situacija. Naravno to nije nikakva uteha, a ovoj njihovoj lekarskoj komori tamo svaka cast. Jezivo.
Niz.





Link to comment
16 minutes ago, Jumanji said:

Iako mislimo mozda (ja prva) da su ako nista drugo tamo negde preko uredjenija i pravednija drustva, nista nije bolja situacija. Naravno to nije nikakva uteha, a ovoj njihovoj lekarskoj komori tamo svaka cast. Jezivo.
Niz.
 

 

 

 

 

 

 

 

Koji je ovo jezik?

 

Neki cudan miks francuskog i spanskog.

 

 

Dakle i kod nas su psihijatrije izuzetno uznemirujuce ustanove, 

Link to comment

Vece sanse su da zaglavi zatvor neko ko je imao travu kod sebe nego silovatelj.

 

Potpuno me deprimira ova tema, pogotovu kada su deca u pitanju. Ne verujem u pravdu putem zakona. Ovde samo sila može da radi. Najgore je sto su ti silovatelji cesto i sami zrtve bili. 

Link to comment
4 minutes ago, mustang said:

Vece sanse su da zaglavi zatvor neko ko je imao travu kod sebe nego silovatelj.

 

Potpuno me deprimira ova tema, pogotovu kada su deca u pitanju. Ne verujem u pravdu putem zakona. Ovde samo sila može da radi. Najgore je sto su ti silovatelji cesto i sami zrtve bili. 

Ne znam kako je u Americi, ako govoriš za Srbiju to je neviđena glupost što si napisala

Link to comment

Generalno. Pogotovu poznate licnosti ili deca sa parama (koledzi) 

 

Posto se prsis da si jak sa temom, daj nam podatke, sigurno baratas sa njima, koliko je optuzeno a koliko osudjeno pokusaja i silovanja

 

 

Link to comment
On 13.7.2021. at 10:24, dùda said:

sad slušala na radiju priču o knjizi kamij kušner

 

je li se ovde pisalo o tome ? ja prvi put čujem, neobaveštena sam totalno :wacko:


Mislim da se nije pominjao taj slučaj. Sad sam uzela da čitam o ko je tu ko i već me obliva znoj. Jebotebog, svi u tom njihovom fensi elitnom intelektualnom krugu su znali da lik regularno siluje pastorka i nikom ništa :puke: Sve je kao epizoda Patrika Melrouza (sa sve kevom koja nije zaštitila rođenu decu) samo još neprijatnije

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...