Jump to content
IGNORED

Seksualno uznemiravanje i zlostavljanje žena - opšta tema


ragasto

Recommended Posts

da li je on na staroj shpici peschanika, sa fesovima i cilindrima? pa prichaj ti pod cilindrom shta hocesh? ili tako nekako :unsure:

sent from potpuno novi mnogo jak bubamoto

Link to comment
1 minute ago, gospa buba said:

da li je on na staroj shpici peschanika, sa fesovima i cilindrima? pa prichaj ti pod cilindrom shta hocesh? ili tako nekako :unsure:

sent from potpuno novi mnogo jak bubamoto
 

 

nije on nego Ataturk

Link to comment
7 minutes ago, gospa buba said:

da li je on na staroj shpici peschanika, sa fesovima i cilindrima? pa prichaj ti pod cilindrom shta hocesh? ili tako nekako :unsure:

sent from potpuno novi mnogo jak bubamoto
 

 

Ne znam. Ali Prokic je u velikoj meri bio iza "razlaza" Pecanika i LDP-a (a ubrzo se potom razisao i sa LDP-om). Bio je i Cedin poslanik.

 

Zanimljiv razvojni put - od Beogradskog kruga, preko LDP-a, malteskih vitezova, masona, do Zukorlica. Jedno kvalitetno govno.

 

https://www.istinomer.rs/akter/nenad-prokic/

Link to comment
On 21.6.2021. at 1:17, chandra said:

Milena Dragičević Šešić je izuzetna osoba i nije nikakav neosetljivi relativizator niti zataskivac, naprotiv.

Niko nije tvrdio da ona negira slučajeve zlostavljanja. 

Evo da preformulišem... 

Izuzetna osoba koja svoj ugled stavlja na izvolte ljudima koji pokušavaju da zataškaju stvar. 

Ono što je ona trebala da kaže je da osoba koja je to učinila ne može "mirno" otići u penziju sa tog fakulteta.

Jer po ovome što ona priča on će otići u penziju isto kao i ona i mnogi pre i posle njega. Kad se za to steknu uslovi. 

E zato je problematično ovo. 

Nekad moraš voditi računa da ono što govoriš u odnosu na ugled koji imaš ima posledice

  • +1 4
Link to comment
3 minutes ago, Frank Pembleton said:

Niko nije tvrdio da ona negira slučajeve zlostavljanja. 

Evo da preformulišem... 

Izuzetna osoba koja svoj ugled stavlja na izvolte ljudima koji pokušavaju da zataškaju stvar. 

Ono što je ona trebala da kaže je da osoba koja je to učinila ne može "mirno" otići u penziju sa tog fakulteta.

Jer po ovome što ona priča on će otići u penziju isto kao i ona i mnogi pre i posle njega. Kad se za to steknu uslovi. 

E zato je problematično ovo. 

Nekad moraš voditi računa da ono što govoriš u odnosu na ugled koji imaš ima posledice

Ako ima 67 godina stekli su se uslovi. Bukvalno podnese zahtev i sledećeg dana je formalno u penziji. Još moraju i otpremninu da mu plate.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Frank Pembleton said:

Rođen 3. Septembra 1954.

 

Ali ponavljam, ne radi se ovde samo o njemu... 

ok, ja samo o Prokiću govorim. On od 2.9.2019 može svakog trenutka da ode u penziju. A ako se dobro sećam 2.9.21 mu je poslednji radni dan u redovnom radnom odnosu na faksu svakako.

Link to comment
1 minute ago, aram said:

Pa valjda su devojke maloletnice?

Odakle ti to. Kako nazivaš žensku osobu od 18 godina? Govorim o “običnom” jeziku pošto je tim stilom napisan tekst.

Link to comment

Pa nije sexualno uznemiravanje, koliko vidim...

 

Ovo je tipično profesorsko izdrkavanje 'nećeš proći dok ja ovde predajem' iz ko zna kog razloga,  koji 99% nema veze sa seksom nego sa mozgom ovog lika...

 

Ajd, probacu da saznam više, znam ljude sa NS DIFa...

Link to comment
26 minutes ago, radisa said:

Pa nije sexualno uznemiravanje, koliko vidim...

 

Ovo je tipično profesorsko izdrkavanje 'nećeš proći dok ja ovde predajem' iz ko zna kog razloga,  koji 99% nema veze sa seksom nego sa mozgom ovog lika...

 

Ajd, probacu da saznam više, znam ljude sa NS DIFa...

Koliko mogu da shvatim ovde je poenta da nije išla na praktične vežbe, a da one nose X poena. Sad joj je potrebna desetka na teoretskom delu, a on neće da joj da 10. Predmet je PLIVANJE na DIF-u.

Ne bih da sudim da li ona stvarno bez vežbi ne može da položi, ili je profesor, zbog sujete, ne pušta. U svakom slučaju, nema veze s ovom temom.

Ni ona ne optužuje tog profesora za bilo šta drugo. Ona tvrdi da je neprimerene komplimente davao drugi profesor.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...