Jump to content
IGNORED

Seksualno uznemiravanje i zlostavljanje žena - opšta tema


ragasto

Recommended Posts

2 minutes ago, steins said:

Ja sad zamišljam kako meni neka riba prilazi i zateže onaj lastiž na gaćama i pitam se u kom univerzumu bi to trebalo mene, ili nju, da napali?! :unsure:

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 


Misli valjda da je tako vickast i razigran... kao sto Lekic misli da “ume da napravi erotsku atmosferu s ukusom” :ph34r:

A nema ko da im kaze da su degenerici

  • +1 2
Link to comment
7 minutes ago, Leia said:


Misli valjda da je tako vickast i razigran... kao sto Lekic misli da “ume da napravi erotsku atmosferu s ukusom” :ph34r:

A nema ko da im kaze da su degenerici

Mancic ga brani. Kaze da je bila sa njim na nekom dejtu i da je jako pristojan bio. 

 

 

:ajde:

Link to comment
1 minute ago, Rowanoke said:

Mancic ga brani. Kaze da je bila sa njim na nekom dejtu i da je jako pristojan bio. 

 

 

:ajde:


Eh pa naravno da ima i zena koje vole nafurane egomanijake, inace bi odavno izumrli...

Nego nema nam Biki da kaze koju o svom flejmu iz mladosti :rolleyes:

Link to comment
4 minutes ago, Rowanoke said:

Mancic ga brani. Kaze da je bila sa njim na nekom dejtu i da je jako pristojan bio. 

 

 

:ajde:

To kao Lidija Vukićević što ih sve brani odjednom. "Nema tu silovanja kad mene niko nije silovao".

  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
31 minutes ago, svashtabezneshto said:

@steins

 

radi se o igri dominacije, obeležavanju, naizgled bezazleno a ponižavajuće, posebno jer dolazi sa pozicije moći.

nema tu dubljeg značenja.

eo. ja sam opisala ritual iz osnovne shkole, a u odraslom uzrastu znachi tachno ovo. moze mi se jer sam kralj, to znachi.

 

edip@leia. svi bi da im kazu da su degenerici, ali imaju tu 1 vezanu trgovinu na skup iznos i onda jebiga. i ja bih se zapitala zashto nechije zensko dete treba da baci diplomu boreci se za opshtu stvar za koju druge tachno zabole dupe, fantazirajuci pritom kako mu lomim cvikere i izbijam zub. u sfrj znam neke zene koje su lemale, i u shkoli i na radnom mestu, ali tada je i ta igranka bila definisana drugachije, dobio si po nosu, znamo i zashto i sad cuti. a i to u odgovarajucim drushtvenim situacijama (naravno, velika moc = veliki problem), da ne bude da velicham sfrj, ali to je bio jedini nachin, nije imalo kome da se prijavi niti shta. malo pipkanja shta ti fali, ako necesh brani se. pa se onda i o odbrani cutalo isto ko i o pipanju i gotova stvar, malo zenska izashla na losh glas jer zajebana. posebno sa ovakvim idiotima.

 

sad se ochekuje i trazi vishe.

Edited by gospa buba
  • +1 2
Link to comment
15 minutes ago, Leia said:


Eh pa naravno da ima i zena koje vole nafurane egomanijake, inace bi odavno izumrli...

Nego nema nam Biki da kaze koju o svom flejmu iz mladosti :rolleyes:

 

 

možda se na to odnosio ovaj post:

 

 

Леја Келер

 

Kad priđeš tuđem kučetu, pitaš da li smeš da pomaziš.

Ako kuče nema vlasnika, pogledaš ga, proceniš mu govor

tela, kako te gleda, da li maše jebenim repom. Ako ne, ne

pipaš. Zašto onda žene ne mogu da imaju isti tretman?

Link to comment
4 minutes ago, svashtabezneshto said:

 

 

možda se na to odnosio ovaj post:


Mozda, ko bi ga znao, tako to valjda izgleda kad ne bi bas da imenuje jer je cak i za njene standarde glupo mazati blatom nekog s kim je bila u vezi, a mora da se oglasi  jer na lakat bi progovorila inace, gde da se ne cuje “njeno” na bilo koju aktuelnu temu 

  • +1 2
Link to comment
16 minutes ago, gospa buba said:

eo. ja sam opisala ritual iz osnovne shkole, a u odraslom uzrastu znachi tachno ovo. moze mi se jer sam kralj, to znachi.

 

edip@leia. svi bi da im kazu da su degenerici, ali imaju tu 1 vezanu trgovinu na skup iznos i onda jebiga. i ja bih se zapitala zashto nechije zensko dete treba da baci diplomu boreci se za opshtu stvar za koju druge tachno zabole dupe, fantazirajuci pritom kako mu lomim cvikere i izbijam zub. u sfrj znam neke zene koje su lemale, i u shkoli i na radnom mestu, ali tada je i ta igranka bila definisana drugachije, dobio si po nosu, znamo i zashto i sad cuti. a i to u odgovarajucim drushtvenim situacijama (naravno, velika moc = veliki problem), da ne bude da velicham sfrj, ali to je bio jedini nachin, nije imalo kome da se prijavi niti shta. malo pipkanja shta ti fali, ako necesh brani se. pa se onda i o odbrani cutalo isto ko i o pipanju i gotova stvar, malo zenska izashla na losh glas jer zajebana. posebno sa ovakvim idiotima.

 

sad se ochekuje i trazi vishe.


Sad je samo usled napretka tehnologije smaracima olaksan pristup zrtvama, ali je isto tako i zrtvama data solidna platforma da ih postave na stub srama, pa se ti onda frajeru izblamiraj bukvalno pred svima koji te znaju. Cak i da ih ne rebne zakonska sankcija, i ovo javno ponizenje takvima nanese sasvim finu stetu.

Ako je neke vajde od cele ove frtutme, smaraci ce dvaput razmisliti da li im se bas razvlaci po tvitersima i tabloidima zbog malo pipkanja.

  • +1 2
Link to comment
 
 
možda se na to odnosio ovaj post:
 
 
Леја Келер
 
Kad priđeš tuđem kučetu, pitaš da li smeš da pomaziš.
Ako kuče nema vlasnika, pogledaš ga, proceniš mu govor
tela, kako te gleda, da li maše jebenim repom. Ako ne, ne
pipaš. Zašto onda žene ne mogu da imaju isti tretman?
Hoće li ona bez ustezanja[emoji769] izgovoriti ime kolege, kao što nema taj problem kad su u pitanju ljudi koji se ne kreću u njenom "univerzumu"?

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
3 hours ago, svashtabezneshto said:

Леја Келер

 

Kad priđeš tuđem kučetu, pitaš da li smeš da pomaziš.

 

Mog mastifa nećeš maziti

Edited by April
Link to comment

Profesorka Fakulteta Dramskih umetnosti Milena Dragičević Šešić izjavila je da, je pošto je sa tog fakulteta saopšteno da je stiglo pet prijava za seksualno uznemiravanje od strane profesora Nenada Prokića, lekcija data, kao i da je Prokić "shvatio da mu je najednostavnije da ode u penziju".

https://rs.n1info.com/vesti/profesorka-fdu-lekcija-prokicu-data-shvatio-da-je-najbolje-da-ode-u-penziju/

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Ma, more m'rš! On je shvatio... Da, baš se iz njegovih stavova vidi da je shvatio. Bukvalno je priznala da je, eto, Fakultet bio pod pritiskom ovih i onih, pa su morali nešto... To nije dovoljno! Ona nije pravnik, pa ne zna... Naravno da je moglo i moralo više od ovoga, ovo je otprilike: "E, radio si gadosti, hajde sada iskuliraj, mi ćemo te kao nešto osuditi, ti ćeš se kao povući, i nikom ništa". Jebena zavezana creva.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...