Jump to content
IGNORED

Seksualno uznemiravanje i zlostavljanje žena - opšta tema


ragasto

Recommended Posts

33 minutes ago, morgana said:

 

 

a sto brt partnerima, ocevima i braci, pobogu?

jebat mater glasno i na licu mjesta. 

edit, znam da nije lako ali ta ideja da ce sad muski srodnici da nas/me brane mi ide na nerv. 

nista bez cvrste muske ruke :fantom:

Link to comment
Ne znam, šokiran sam.

Elem, u čemu je fora sa tim zatezanjem bruka? Čemu to sluzi?

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

pa kako bre! to je signal da je primetio da imam brus, i da drugi to vide, ako je neko propustio. ja mu onda raspizdim shamarchinu in pabllik, a on se povuche, jer se ne udaraju devojchice. tako su sve muve pobijene, i on je pipao i ja sam se pokazala kao nejednostavna, iz pravila se izashlo minimalno, klasichan igrokaz za shesti/ sedmi razred, ako se ima grudiju u to doba.

sad, na faksu je to bash ono, hevi, suvereni vladar prostora pipa zenama bruseve kao znak naklonosti rolf.gif

dakle budalchina isuse.gif

Sent from my Moto E (4) using Tapatalk



  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, gospa buba said:

pa kako bre! to je signal da je primetio da imam brus, i da drugi to vide, ako je neko propustio. ja mu onda raspizdim shamarchinu in pabllik, a on se povuche, jer se ne udaraju devojchice. tako su sve muve pobijene, i on je pipao i ja sam se pokazala kao nejednostavna, iz pravila se izashlo minimalno, klasichan igrokaz za shesti/ sedmi razred, ako se ima grudiju u to doba.

sad, na faksu je to bash ono, hevi, suvereni vladar prostora pipa zenama bruseve kao znak naklonosti rolf.gif

dakle budalchina isuse.gif

Sent from my Moto E (4) using Tapatalk


 

 

Ja i dalje apsolutno ne kapiram - koji ih je vrag zatezao? 

Mogu da ukapiram da ih je komentarisao, pipkao, čapkao, njušio, lizao čak.......al bre što ih je zatezao? Kako? Jel to ono zategneš pa pustiš da pucne? 

 

 

Link to comment
 
Ja i dalje apsolutno ne kapiram - koji ih je vrag zatezao? 
Mogu da ukapiram da ih je komentarisao, pipkao, čapkao, njušio, lizao čak.......al bre što ih je zatezao? Kako? Jel to ono zategneš pa pustiš da pucne? 
 
 
pa to, valjda. malo zategne, malo namesti. mentalni uzrast do 13 godina. i to je pitanje, mislim da dechaci danas nisu takve budale.

ne znam bre, mnogo je to glupo :unsure:

Sent from my Moto E (4) using Tapatalk

Link to comment
9 hours ago, radisa said:

Kontam da su pizde fizički jače od žrtvi, a boga mi, osoba koja bi im se direktno suprotstavila bi imala jako puno problema u svom daljem životu...

 

Ovako, lepo, kad je neko pizdov da napada žene, pizdovski dobije motkom, pa kad bude jeo na slamku 6 meseci, pa nek misli što je dobio po tamburi...

 

 

 

 


Ma kakvi, to su bedne kukavice koje napadaju one koje percipiraju kao slabije, ne mora im se ni samarcina udeliti da shvate suprotno, dovoljno je i samo prosiktati u pola glasa :D

 

Zanimljivo da se i ova oglasila, bez imenovanja jer to bi valjda bilo previse bizar s obzirom na prirodu njihovog odnosa. Slucajno se potrefio tajming, deli lekcije o ponasanju anonimnim komentatorima s interneta :whistle:

 

C68B71D3-C703-4A8C-A713-AFC1D5FEFEB7.jpeg

Edited by Leia
  • +1 1
Link to comment
15 hours ago, radisa said:

Ma kakvi, eno Lečić u Blicu sa novom devojkom u provodu... Bole ga za medijsko blato, jer ovde to traje par dana...

 

Ovo je dosta bitna lekcija za sve koji žele da uspeju u javnom životu Srbije. Ne sme da te bude blam provlačenja po blatu tabloida, jer ako se od toga ukenjaš najebao si koliko će te ucenjivati. Ako, s druge strane, masteruješ bol u kurcu i obraz djon, praktično je nebo granica. To mu zapravo dodje kao neki bedž časti na kraju, u okviru vladajućeg društvenog konteksta. 

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Leia said:

Ma kakvi, to su bedne kukavice koje napadaju one koje percipiraju kao slabije, ne mora im se ni samarcina udeliti da shvate suprotno, dovoljno je i samo prosiktati u pola glasa

 

E upravo. S tim što to što se sikće mora biti sadržaja da mu se smrzne govno, npr. "ako pružiš još jednom ruku prema meni odseći ću ti je i nabiti u dupe ovde pred svima".

  • +1 1
Link to comment
E jeste videli sta se novo desilo na FDU.
 
Eticka komisija osudila Nenada Prokica za visedecenijsko uznemiravanje studentkinja.
Jesu li?
I koja je kazna/mera?

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
jest, bas ce to neko da kaye profesoru. ali sistem suprotstavljanja nasilju mora da se uvede.
neko ce morati prvo da dobije batine. bojim se da drugachije nece ici. pa ce tako gospoda shvatiti da im je jeftinije da ih razvlache po komisijama i medijima, nego da ih neko onesposobi. onda ce se to definisati kako treba.

Sent from my Moto E (4) using Tapatalk

Link to comment
32 minutes ago, morgana said:

jest, bas ce to neko da kaye profesoru. ali sistem suprotstavljanja nasilju mora da se uvede.


Profesoru ne… profesoru psihologije na FPUD koji  je zapeo s komplimentima se reklo da je sjajno sto imamo tako svestranog profu koji se razume i u estetiku. Ton - siktanje uz osmeh…

Ne mogu naravno tvrditi da takav pristup prolazi kod svakog…

  • +1 1
Link to comment
pa to, valjda. malo zategne, malo namesti. mentalni uzrast do 13 godina. i to je pitanje, mislim da dechaci danas nisu takve budale.

ne znam bre, mnogo je to glupo unsure.gif

Sent from my Moto E (4) using Tapatalk

Ja sad zamišljam kako meni neka riba prilazi i zateže onaj lastiž na gaćama i pitam se u kom univerzumu bi to trebalo mene, ili nju, da napali?! :unsure:

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

Link to comment
25 minutes ago, Frank Pembleton said:

Jesu li?
I koja je kazna/mera?

.... Shiit has hit the fan!
 

Nema kazne. Jer statut ne propisuje kaznjavanje za ovakvo delo

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...