Jump to content
IGNORED

Seksualno uznemiravanje i zlostavljanje žena - opšta tema


ragasto

Recommended Posts

Nek prvi baci kamen, onaj ko ne bi zatezao brus studentkinjama... :fantom:
jebemumater kako bi ja to odrala od batina u roku od odmah i rodno ravnopravno :dry:

to ima pekmez u glavi, shta li. homogen pekmez, po svim pravcima isto :isuse:

Sent from my Moto E (4) using Tapatalk

  • +1 3
Link to comment
5 minutes ago, gospa buba said:

jebemumater kako bi ja to odrala od batina u roku od odmah i rodno ravnopravno :dry:

to ima pekmez u glavi, shta li. homogen pekmez, po svim pravcima isto :isuse:

Jeste pekmez, ali nije homogen...

I - nije u glavi... :ph34r:

 

U glavi je bahatost, bezobrazluk najnize sorte, steceno trzisnotm uverenje da se sve moze i sve sme potpomognuto tehnoloskim novotarijama poput SMS-a i ostalih andrmolja koje takvim likovima olaksavaju onaj cuveni prvi korak :isuse: za koji ni kad su bili mladji nisu imali dovoljno pekmeza da ga naprave direktno, oci u oci... :fantom: 

  • +1 1
Link to comment
50 minutes ago, gospa buba said:

jebemumater kako bi ja to odrala od batina u roku od odmah i rodno ravnopravno :dry:

to ima pekmez u glavi, shta li. homogen pekmez, po svim pravcima isto :isuse:

Sent from my Moto E (4) using Tapatalk
 

Ja bih bez rodno ravnopravnog dela...

 

Ovde dok se nesto ne promeni u mindsetu  žena da kažu svojim partnerima, braci, ocevima da im je to neko uradio, a da ovi posle toga uzmu motku i ubiju životinju od batina, nema nista... To se ne boji ni boga, ni naroda... Taj pekmez što ima u pogrešnoj glavi se ne bi toliko pekmezio kad bi znao da ga iza ćoška može dočekati govnjiva motka, bez obzira na status i pare...

 

Ovako, znaju govnari da ce ih status i pare spasiti, pa ne prezaju da pipkaju...

 

Jbt, povlačio za brus... :isuse:

 

 

Link to comment

Ne treba razmisljati na taj nacin da brat, otac prebije nekog jer ovde su mizoginija i seksizam toliko ukorenjeni da samo vukljanje po medijskom blatu ima sansu da se drustvo promeni. 

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, fren said:

Ne treba razmisljati na taj nacin da brat, otac prebije nekog jer ovde su mizoginija i seksizam toliko ukorenjeni da samo vukljanje po medijskom blatu ima sansu da se drustvo promeni. 

Ma kakvi, eno Lečić u Blicu sa novom devojkom u provodu... Bole ga za medijsko blato, jer ovde to traje par dana...

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, fren said:

A i dalje krimosi imaju super ribe

To samo ako ne znas da razlikujes meso od dobre ribe koja je jedna bozjem oku u svakom pogledu ugodna i vredna pojava... :fantom:

Link to comment




 
...
 
Jbt, povlačio za brus... :isuse:
 
 
pazi, ali to je takav nivo osnovne shkole, ono, helou :isuse:

mozda se zene paralishu od neverovanja, kao wtf :blink:

svejedno, da ga je neka raspizdila uglavu... pretpostavljam da ne bi diplomirala, a svi bi bili zgrozeni (poshto niie srazmeri sa, shta sad, malo pipkanja :unsure: )


Sent from my Moto E (4) using Tapatalk

  • +1 4
Link to comment
12 minutes ago, namenski said:

To samo ako ne znas da razlikujes meso od dobre ribe koja je jedna bozjem oku u svakom pogledu ugodna i vredna pojava... :fantom:

A dobroo, znas sta hocu da poentiram, ne moramo sad da budemo picajzle.:laugh:

 

  • +1 1
Link to comment
9 hours ago, steins said:

 

Osuđen je za posedovanje leka rivotril 

 

 

A što je rivotril problematičan, to je obična benzodiazepan bombonica™.

Bila mi ga doktorka prepisala pre par godina i kad sam posle nekoliko meseci video da regularne doze nemaju efekta, stukao sam kutiju celu od jednom nekoliko puta i čak ni tada nije bio zabavan. Rekao sam joj da ga izbaci iz mojih recepata. :dry: 

Edited by Bujodrag
Link to comment
 
 
A što je rivotril problematičan, to je obična benzodiazepan bombonica[emoji769].
Bila mi ga doktorka prepisala pre par godina i kad sam posle nekoliko meseci video da regularne doze nemaju efekta, stukao sam kutiju celu od jednom nekoliko puta i čak ni tada nije bio zabavan. Rekao sam joj da ga izbaci iz mojih recepata. :dry: 
Ne znam, šokiran sam.

Elem, u čemu je fora sa tim zatezanjem bruka? Čemu to sluzi?

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

Link to comment
Just now, morgana said:

 

 

a sto brt partnerima, ocevima i braci, pobogu?

jebat mater glasno i na licu mjesta.

Kontam da su pizde fizički jače od žrtvi, a boga mi, osoba koja bi im se direktno suprotstavila bi imala jako puno problema u svom daljem životu...

 

Ovako, lepo, kad je neko pizdov da napada žene, pizdovski dobije motkom, pa kad bude jeo na slamku 6 meseci, pa nek misli što je dobio po tamburi...

 

 

 

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...