Jump to content
IGNORED

Seksualno uznemiravanje i zlostavljanje žena - opšta tema


ragasto

Recommended Posts

1 hour ago, notenoughreasonsforclaire said:

protiv sam kulture otkazivanja kao i svakog rigidnog načina obračunavanja, jer rigidnost i isključivost vode u nove oblike iživljavanja i igralište su za mnoge osobne obračune, komplekse i patologije. Ni ne okreneš se, evo ti neka lomača s knjigama i neki goli otočić.

Samo da izvučem citat, i to samo na ovoj temi, na drugim temama bih izvlačila sve druge rečenice iz teksta

Link to comment
1 hour ago, levi said:

ovde silovatelj reklamira preparate za potenciju, a ona brine zbog kulture otkazivanja, živote

Tvoj doprinos ovoj temi je veoma važan i temeljan. Šta bi žene bez internetskih boraca protivu nasilja, propale bi sve. 

Edited by Svemir Zeka
  • +1 2
  • Wub 1
  • Haha 4
Link to comment
1 hour ago, levi said:

ovde silovatelj reklamira preparate za potenciju, a ona brine zbog kulture otkazivanja, živote

Koliko kontam iz teksta, autorkino ovde nije Lečićevo ovde tako da on zaista nije njena odgovornost.

  • +1 2
Link to comment

a i povučena je reklama posle izlaska danijelnine priče, lečiću leđa trenutno čuvaju kolege iz narodnog pozorišta gde najnormalnije igra u magbetu jagoša markovića

 

mislim, to je malo strašnije od reklame za potenciju

Edited by svashtabezneshto
  • +1 4
Link to comment

možda je nekad bila povučena pa je vraćena, pošto se vrti redovno za ciljnu grupu na sportskim kanalima. uglavom nema opasnosti da će ovde neko biti nevin kenselovan

  • +1 1
Link to comment
24 minutes ago, levi said:

uglavom nema opasnosti da će ovde neko biti nevin kenselovan

Još je manja opasnost da ti naiđe neka relativizatorka nasilja kojoj treba izmensplejnovati o tom.

Link to comment

E ovo se super nadovezuje na onu priču o promeni društvene klime, čak i da zanemarimo pojavu u Plejboju i rani filmografiju i osvrnemo se samo na ovaj članak i to je bilo kao sve ok. 

 

 

 

 

Screenshot_20230329_212335.jpg.93e627eb5e2dc6e0dadf3b615452cb1b.jpg

 

 

Bruk u tom momentu ima 12 (slovima dvanaest) godina. 

  • Hvala 1
  • Tužno 1
Link to comment

Iz teksta:

Quote

She's been playing the prepubescent vamp since she was eight. At that tender age, she dropped her Carters for a photographer and posed nude.

 

Najava za dokumentarac:

 

 

 

Quote

‘Pretty Baby: Brooke Shields’ - the original documentary event premieres April 3 - streaming only on Hulu.

 

Edited by vememah
  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment

Večeras je RTS davao dokumentarac o Vudi Alenu. Red hvalisanja njega od strane kolega, red njegove mržnje prema školi i scena gde on sedi u učionici okružen decom i jedna od devojčica iskoči iz klupe da ga tuži kod učiteljice jer je poljubio, a on pravda sebe iz perspektive odrasle osobe. Stomak mi se prevrnuo. Uvek mi je bio odvratan.
A evo ga gore i na fotografiji sa Bruk.

 

 

  • +1 6
Link to comment

Mi smo jos veci pacovi sto mu/im dozvoljavamo bilo kakav prostor u medijima.i podrzavamo njihove proizvode (reklame, filmove, muziku...) I svima slicnima i njihovim prijateljima koji ih podrzavaju. 

 

 

Lista ljudi za koje ne dajem pare i vreme vise podugacka. Mnogi od njih su izuzetni talenti ali moral mi ne dozvaljava da ih na bilo koji nacin podrzavam pocev od Polanskog, vudija, Weinstein, svih koji su isli na epstein island.... povraca mi se od ben afleka,matt damon i svih tih slakih zvezda koja su znale i cutale. 

 

Zlo se navuklo nad covenstvom u vidu  sex trafikinga, seksualnih robova, pedofilije....ispred nosa nam je i nista ne radimo po tom pitanju. Zato smo MI - PACOVI. 

Edited by mustang
Link to comment
On 29.3.2023. at 21:30, Taihoskopija said:

E ovo se super nadovezuje na onu priču o promeni društvene klime, čak i da zanemarimo pojavu u Plejboju i rani filmografiju i osvrnemo se samo na ovaj članak….

….

Bruk u tom momentu ima 12 (slovima dvanaest) godina. 

Je l ona imala roditelje?

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...