Jump to content
IGNORED

Seksualno uznemiravanje i zlostavljanje žena - opšta tema


ragasto

Recommended Posts

12 minutes ago, morgana said:

citam na tviteru neke rasprave o tome kako klinkama u 5-6. osnovne ne smeta da ih djecaci stipaju, hvataju za dupe ili sta vec,


Lik koji je to okacio i trigerovao raspravu je pedagog u osnovnoj skoli :frust:

 

 

Edited by Moonwalker
  • +1 1
  • Tužno 2
Link to comment
10 minutes ago, Moonwalker said:


Lik koji je to okacio i trigerovao raspravu je pedagog u osnovnoj skoli :frust:

 

 

 

debil :D

mislim dosta jednosmjerno ispitivanje seksualnosti, kako mu to ne padne na pamet?

svasta klinci rade sto kao odrasli nece, vecina formira granice koje su sasvim u redu, ali jebenga bas, nemojmo pretjerivati.

Link to comment

Tako pocinje, a zavrsava se sa policijsko ostalim aparatom koji se ne bavi problemima gradjana iako ga izdrzavaju vec paze na druge.
 

I onda svi zapanjeni :ohmy: (zasjeli na panj :angry:) odakle to i gde je nestala kicma.  Nije imala sanse da se razvije.

 

Ispadam na remont, pregorela mi instalacija…

Edited by Moonwalker
Link to comment
12 minutes ago, dùda said:

meni je poražavajuće između ostalog i  to da je RA ispao takav džiber i prokleta quazi mačo balkančina, a zapravo sam njegov opus u dobroj meri doživljavala (verovatno nisam jedina) upravo kao sprdanje sa tim narativom i mentalitetom

ili sam ja u tom doživljaju njegovog stvaralaštva potpuno omanula, ili je njega starost vratila ''korenima'' :dry:

 

kakogod, stari su govna 

 

Sustina je upravo u tome sto mi stalno upadamo u zamku da o ljudima koji su poznati donosimo zakljucke kakvi su na osnovu toga kakav utisak ostavljaju u javnosti, a zapravo ne znamo nista o njima. Koliko puta ce za nekog umrlog biti komentari da je bio "veliki car" "legenda" "smeker" "veliki gospodin", iako ga uopste nismo licno poznavali. U danasnje internet vreme, kada se vesti pa i tracevi sire brzinom munje, isplivavaju razne gadosti koji poznati rade, pa im imidz ode ekspresno dodjavola. I onda ispada da mnogi nisu onakvi kakvi se predstavljaju..

  • +1 8
  • Hvala 1
Link to comment
31 minutes ago, dùda said:

meni je poražavajuće između ostalog i  to da je RA ispao takav džiber i prokleta quazi mačo balkančina, a zapravo sam njegov opus u dobroj meri doživljavala (verovatno nisam jedina) upravo kao sprdanje sa tim narativom i mentalitetom

ili sam ja u tom doživljaju njegovog stvaralaštva potpuno omanula, ili je njega starost vratila ''korenima'' :dry:

 

kakogod, stari su govna 

 

Isto, ali je s druge strane to super za detroniziranje javnih ličnosti i za priču o seksualnom nasilju, jer je bukvalno dokaz koliko je univerzalno i nezavisno od vidljivih aspekata i koliko džiberi i nasilnici mogu da ne hodaju kao patka. 

  • +1 6
Link to comment
On 14. 3. 2023. at 12:01, Indy said:

Mi smo dosad razmenili jedno 2 posta,

 

Nisu neophodna dva posta, dovoljan je i jedan ako je pravi, a bio je.

  • -1 1
Link to comment
3 hours ago, Moonwalker said:

Svaki put kad ima neko svoje misljenje, a pogotovo i specijalno suprotno od okoline <=> ona se pravi pametna. Nema veze da li je u pravu.
A pamet se na drugoj strani ne dovodi u pitanje cak ni kad vodi u propast. 


I ne samo “pamet”, nego i neciji debilni smisao za humor, bahati gestovi, nacin obracanja i ceo paket mora biti ispostovan ili rizikujes da te neka budala napikira i mrcvari jer si mu dovela u pitanje tu neku sliku koju ima o sebi.
Konkretno Antonije Pusic nikada nije ni bio moj cup of tea pa da se sad nesto silno razocaravam, ali sve sam vise misljenja da je distanca iz raja izasla, bukvalno nikad ne znas ko te moze iznenaditi ako pomisli da ste drugari :ph34r:

  • +1 5
  • Hvala 1
Link to comment

Kako dođosmo do kamermana?
[emoji35][emoji35][emoji35]
Al saću ti kažem zašto nije.
Zato što bi mu kamerman možda opalio takvu dandaru da bi mu izbrsao srednju školu iz glave.
Mislim, ako je pohađao...



....shiit has hit the fan.
pa kad je tu biggrin.png

dobro izvini, snima se, chovek je nazochan, a jedva neshto malo manje kriv od producentkinje, sluzi istom djavlu i ignoroshe svecku nepravdu hihi.gif

znala sam da ima nekrmveze sa silom i naoruzanjem dry.png :hihi:

sent from my nije bubamoto


  • Haha 1
Link to comment

@papapavle Da je to hteo verovatno bi to i uradio :dry: Sta sad, ima i na forumu branitelja lika i dela, cudna mi cuda

I ja videla tamo neke svoje prijateljice, koleginice s fakulteta… zanimljivo ali niti jedno meni poznato musko

Link to comment
lepo si me vratio.

ja sam odalamila dvojicu, u sedmom razredu, jednog u kraju i drugog na velikom odmoru. po danu i u prisustvu javnosti. ne secam se da li je bilo na prvi ili na neki niz pokushaja. gabarita su bili da su mogli da me rastave od batina (jebiga ja moram da skochim da shamaram dry.png ), ali nisu. precutni dogovor tog doba bio je da probash, pa ti prodje ili ne, ako ti prodje bez reakcije, riba je kurva i voli da se pipa, shame on her, ako te odalami, probao si idesh da cutish malo negde i posle gledash shta cesh i gde cesh dalje. a zensku vishe niko ne dira, luda je. one shto se stide i cute, ili nisu dovoljno blesave, jebemti zivot sad.gif

a nije realno ni lemati se. plus shto sad ne da pedagog ne da psiholog ne da razredna ne da direktor. ne daju ni pipachevi roditelji s_w.gif a javnost (chitaj ulica) ti ubacuje tu lopticu u dvorishte neprekidno...

sent from my nije bubamoto









  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...