Jump to content
IGNORED

Seksualno uznemiravanje i zlostavljanje žena - opšta tema


ragasto

Recommended Posts

26 minutes ago, Milošica said:

Ako ju je pipao, nema tu šta da se priča.

tako je.

 

3 hours ago, Mos said:

 

...  Cena javnog života i neshvatanja Zeitgeista.  

ti imash i josh lepshu rech, ja stalno moram da padam berlinski zid :hihi:

 

50 minutes ago, Moonwalker said:

 

...


Trebalo je da neko kome je to zaduzenje reaguje u momentu kad se to desilo u odgovarajucoj meri, njega da upozori ili sta vec i mozda svega ovoga ne bi bilo. 

 

Sta ostaje ako nije dovoljno za policiju, a jeste vrlo neprijatno? Ako niko ne preuzima odgovornost, onda se svako snalazi kako ume i eto price za socijalne mreze

 

Poslodavac ili organizator mora da preuzima odgovornost za takve stvari.

 

i stizemo polako do referenta za odnose medju ljudima, koji je pre samo nekoliko nedelja bio po malo i smeshan ma terenu staaarog holivuda, al ko da ima neki djavo u tome.

 

referent za da ti ne bude neprijatno na radnom mestu. meni je i to ok, dok se narod ne navikne, koga majka nije vaspitala :dry:

  • +1 2
Link to comment
13 minutes ago, bags said:

Razumem da je novinarka i ovakva i onakva ali ovo je stvarno fuj:

 

 

 

 

Sta je bilo? Izmanipulisali ga van dogovora da se pojavi u kuci tih ljudi, sto ga nervira, pa frust resio stipkanjem zadnjice? Jesam li skontala?

 

alo zemljace kazes cao, zdravo, necu da se igram i odes kuci…pa ih tuzis :frust:

 

Edited by Moonwalker
  • +1 7
  • Hvala 2
Link to comment

Jel ono beše Miki seljak učio Rodnija da žene vole da ih se malo šljapne po dupetu pa kad je ovaj dobio šamar, samo lakonski objasnio da ne vole sve lol il je to iz Singles možda.

 

Kakogod ja bih malo redigovo tu školu mišljenja ovako - Svi mi volimo da nas se malo šljapne po dupetu ali u primerenom kontekstu. 

 

Rambo nije ispoštovo kontekst i neka ga nek robija i gori u paklu :fur::happy:

 

 

 

 

 

 

Link to comment

ovim 'opravdanjem' mozda sebi pravi, uz odstupnicu, i povoljniju poziciju za slucaj neke tuzbe, npr da ima cime da trguje jer (tj ako) nije unaprijed znao sve uslove posla

 

 

 

Edited by morgana
Link to comment
17 minutes ago, radisa said:

I da je 100% tačno sve drugo, to oko guze™ prosto nije morao da radi, a još gore, pravda se preglupo... U stvari, bolje da se nije pravdao...



"On je impulsivni umetnik, nema inhibicija, kad ga neko nervira on bez zadrške iznapušava, ponizi, a ako je žensko to pojača hvatanjem za dupe"
Sve to mogu da shvatim, osim hvatanja za dupe, na znam šta mu je to trebalo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...