Jump to content
IGNORED

Seksualno uznemiravanje i zlostavljanje žena - opšta tema


ragasto

Recommended Posts

1 hour ago, Leia said:

Joj a moj tata jednom u troli bez reci raspalio shamarcinu, sad si me potsetila :lolol: 

Guzva ne mozes da mrdnes, neki mi se zalepio a ja tek posle i polu-skapirala sta se desavalo :ph34r: 

:heart:

Link to comment
Just now, copkillah said:

Ne radi se ovde o negativnom biasu spram Ramba već o prostoj činjenici da ljudi žele da poveruju ženi u ovakvoj situaciji.

 

 

 

 

Pa i to je neki bias. 

Link to comment
1 minute ago, copkillah said:

Ne radi se ovde o negativnom biasu spram Ramba već o prostoj činjenici da ljudi žele da poveruju ženi u ovakvoj situaciji.

 

 

 

 

 

i treba da bude prvi implus da se vjeruje zrtvi, pa po cijenu greske. prosto, laznih prijava je malo, a zena koje trpe nasilje mnogo.

 

  • +1 6
Link to comment
10 minutes ago, Svemir Zeka said:

Haha, meni je hit kako ljudi koji me znaju kao i recimo s foruma, s posla....odreaguju kad se desi neka situacija s nekim takvim, a ja prisutna. Face su im prajsles, kao, da li je to mirna Zeka :D


Hehe isto :D 

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Filozof manijak said:

Ispod zeke sto đavola vire :monti_pajton_i_sveti_graal:

Preskočila sam da ispričam događaj od pre par dana, obično sve takvo prospem na vocap odmah 🤭

Sedim u busu, čiča mi traži da sedne na moje mesto, ne može unazad da se vozi, pređem ja. Onda čiča drk, ja ćutim, pa opet drk, opet prećutim, drk.

I Zeka be like 

no country for old men GIF

 

Umukao je, a kapiram da mu više neće tako lako pasti na pamet ponovo.

 

 

Link to comment
2 minutes ago, morgana said:

 

i treba da bude prvi implus da se vjeruje zrtvi, pa po cijenu greske. prosto, laznih prijava je malo, a zena koje trpe nasilje mnogo.

 

apsolutan plus, al sve što čitam o ovom slučaju mi blinka crveno

🚨

  • +1 9
Link to comment
Just now, morgana said:

 

i treba da bude prvi implus da se vjeruje zrtvi, pa po cijenu greske. prosto, laznih prijava je malo, a zena koje trpe nasilje mnogo.

 

 

rape_infographic.jpg

  • +1 4
Link to comment
7 minutes ago, copkillah said:

 

Opravdani, reklo bi se.

 

Nisam sklon da verujem  nikom sa društvenih mreža, naučio iz iskustva.

Ali to sam samo ja, dopuštam i da mogu pogrešiti.

 

Pogotovo na ovakve objave ne treba reagovati promptno i impulsivno.

Ako se dokaže da je Bruno odistinski pipkao i napastvovao novinarku, poješću javno sva govna koja sam izasrao.

Edited by Filozof manijak
Jebena nepismenos
  • +1 1
Link to comment

pa tesko ce moci da se dokaze, osim ako nije bio dovoljno glup da u telefonskom razgovoru kaze npr ízvini sto sam te uvatio za dupe

Edited by morgana
Link to comment

Leia objasnila. Citav taj milje (selebritiji) navikli su sa entitled pozicije da strpnu malo novinarke, pr-ke, fanove, pa kome ne smeta, nastave dalje s tim "udvaranjem". Jadni oni sad s ovim milenijalcima i cancel kulturom. Suza mi ide, koja nepravda... Nema strpkanja vise.

  • +1 7
Link to comment
Just now, fren said:

Leia objasnila. Citav taj milje (selebritiji) navikli su sa entitled pozicije da strpnu malo novinarke, pr-ke, fanove, pa kome ne smeta, nastave dalje s tim "udvaranjem". Jadni oni sad s ovim milenijalcima i cancel kulturom. Suza mi ide, koja nepravda... Nema strpkanja vise.

 

 

article-0-1B88808E000005DC-960_634x623.j

 

tipičan primer

Link to comment
14 minutes ago, fren said:

Leia objasnila. Citav taj milje (selebritiji) navikli su sa entitled pozicije da strpnu malo novinarke, pr-ke, fanove, pa kome ne smeta, nastave dalje s tim "udvaranjem". Jadni oni sad s ovim milenijalcima i cancel kulturom. Suza mi ide, koja nepravda... Nema strpkanja vise.

 

kad bi mogle da se canceluju obe kategorije, ne zna se ko je ogavniji od te dve sorte

Edited by kud u maglu Simoviću
  • +1 2
Link to comment
Meni je ovde zastrašujuća brzina cancel odgovora.
 
Oduvek je, pa i za ubice, pa čak i za poreske prestupnike (za njih, doduše, malo ubrzano) važilo - 
Postoji krivično delo, sud, postupak,  presuda, kazna...
 
Danas je Instagram i organ gonjenja i sud i presuda.
 
Ok, reći će neko, ali ovo (vidim da je i femicid ubačen u priču) je _ozbiljno_ mora se odmah delovati, društvo nam je...(sad ću opet)  femicid...žene svakodnevno stradaju.
 
Tačno. Ali ovaj model tužbe, presude i posledičnog cancela može vrlo lako uskoro da se protegne na sve vrste prekršaja i krivica, a onda smo...pa na korak od presuda gomile linčom.
 
Rambo neka guli robiju i neka ga karaju u tvorza ako je napao devojku, ali ovo sa "Prijavila ga na Instagram i UNICEF je reagovao..." je čista farsa.
 

o čemu pričaš, ko je kenselovan? Lečić reklamira preparate za potenciju, verovatno od sramote ne sme da izađe na ulicu. Jutka i Palma podneli ostavke i povukli se iz javnosti? jel Kobi Brajant kenselovan posthumno
  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, levi said:

 

o čemu pričaš, ko je kenselovan? Lečić reklamira preparate za potenciju, verovatno od sramote ne sme da izađe na ulicu. Jutka i Palma podneli ostavke i povukli se iz javnmosti? jel Kobi Brajant kenselovan posthumno

 

Pričam samo, jedino i isključivo o aktuelnom slučaju sa Rambom Amadeusom.

Ukinut mu je ugovor koji je imao sa UNICEF -om. 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...