Jump to content
IGNORED

Seksualno uznemiravanje i zlostavljanje žena - opšta tema


ragasto

Recommended Posts

5 minutes ago, Moonwalker said:


Jedini problem je kad nije samo dziber, nego i lud. A fizicki si slabija. A lujki u svim pakovanjima.

 

U sustini ne bi trebalo da se svodi samo na samostalno razracunavanje, ali nije lose biti pripreman i za to. Naprotiv, pozeljno je.

Naravno, nije ni bezbedno. Moje ponašanje nije baš neki sigurnosni plan za žene, ali sam se zato bavila time da se fajtam s nasilnicima raznih profila, svako se češe gde ga svrbi 

 

Link to comment
2 minutes ago, Moonwalker said:


Dok se ne regulisu socijalne mreze u neku pravnu formu, bice kao “ulica”. 

 

Socijalne mreže i jesu postale ekivalent ulici i linč rulji, tu se presuđuju unapred i kenseluje pre nego slučaj i dospe do pravosuđa. Ljudi su površni, skloni da emotivno reaguju na početni impuls i očas posla se useru nekom u karijeru i život

1 fenomen koji mi se neizmerno gadi.

  • +1 3
Link to comment
28 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

:lolol: Nevjerovatno šta ljudi pišu... ''Imao sam profesora kretena, to sve kvalifikuje i Ramba da je uradio to šta navedena tvrdi. '' :isuse:


Ja sam bliza verovanju da je “sebe malo precijenio” i nadam se da me nece demantovati.

 

@Filozof manijak Ja ih ne koristim, cak ni Linkedin odavno vise. Ali to sto su one sranje (meni) ne znaci da ovo nije ozbiljan problem.

 

Gotovo svaka zena ga prodje u nekoj formi. Da nisam bila sportista i skoro 1,8m ili da je bilo noza u jednoj situaciji bih nagrabusila. Manja i slabija zena ne bi imala ni taj trun sanse.

 

A u radnoj sredini gde su i kafe kuvarice bile sa faksom “duhovitih” dziberluka sam se naslusala od onih sa po dve disertacije.

 

Ja sam se razracunavala sa tim u glavu, ali nisu svi takvi.

Edited by Moonwalker
  • +1 3
Link to comment
3 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

:lolol: Nevjerovatno šta ljudi pišu... ''Imao sam profesora kretena, to sve kvalifikuje i Ramba da je uradio to šta navedena tvrdi. '' :isuse:

 

probaj opet da pročitaš šta sam napisao, ako postoji problem, pojasniću ti

 

Link to comment
9 minutes ago, Leia said:

@Svemir Zeka Pa to zavisi od konzumenta napusavanja, moje je takoreci custom made :D 

Ako je neko koga znam i s kim treba opet da progovorim, odjeb uglavnom bude kulturan, diskretan ali dovoljno eksplicitan da se lepo razume i primi,

dok sam neke random budale umela i da brutalno izblamiram pred svedocima

To su te neke osnovne guidelines, imala sam naravno i nekih situacija na koje nisam ponosna ali sta cu, u rok sluzbe :fantom:


@Moonwalker To za lude se apsolutno slazem, zlatno pravilo napusavanja - nikad na ludjeg od sebe :fantom:

Haha, meni je hit kako ljudi koji me znaju kao i recimo s foruma, s posla....odreaguju kad se desi neka situacija s nekim takvim, a ja prisutna. Face su im prajsles, kao, da li je to mirna Zeka :D

  • Wub 1
Link to comment
1 minute ago, Moonwalker said:


Ja sam bliza verovanju da je “sebe malo precijenio” i nadam se da me nece demantovati.

Ja sam bliži vjerovanju da od tog nije bilo ništa, ali i to je sve subjektivno i trenutno zavisi da li je neko naklonjen Rambu ili nije, dok se ne dokaže ovo ili ono. Pa nisu bili sami, bili su na snimanju, znači trebalo bi da ima nekih svjedoka, snimak, nešto...Nismo čuli ni njegovu stranu priče, a već je krenulo kamenovanje po netu.

Link to comment
5 minutes ago, copkillah said:

 

probaj opet da pročitaš šta sam napisao, ako postoji problem, pojasniću ti

 

Neka hvala, bilo je dovoljno glupo i prvi put.

Link to comment
2 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

Ja sam bliži vjerovanju da od tog nije bilo ništa, ali i to je sve subjektivno i trenutno zavisi da li je neko naklonjen Rambu ili nije, dok se ne dokaže ovo ili ono. Pa nisu bili sami, bili su na snimanju, znači trebalo bi da ima nekih svjedoka, snimak, nešto...Nismo čuli ni njegovu stranu priče, a već je krenulo kamenovanje po netu.

 

jeste prilicno zanimljivo da covjek nikome jos nije dao izjavu, niti je pisao na fb gdje je inace redovan.

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

Neka hvala, bilo je dovoljno glupo i prvi put.

 

"Daleko da automatski kvalifikuje, ali je isto tako veoma simptomatično"

 

Bukvalno prva rečenica, mada znam da previše zahtevam od tebe, moja greška.

 

edit: plus što uopšte nismo pričali o Rambu već o retorici (za koju niko nije rekao da je njegova)

 

 

 

 

 

Edited by copkillah
  • +1 2
Link to comment
6 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

Ja sam bliži vjerovanju da od tog nije bilo ništa, ali i to je sve subjektivno i trenutno zavisi da li je neko naklonjen Rambu ili nije, dok se ne dokaže ovo ili ono. Pa nisu bili sami, bili su na snimanju, znači trebalo bi da ima nekih svjedoka, snimak, nešto...Nismo čuli ni njegovu stranu priče, a već je krenulo kamenovanje po netu.


Nemoj me pogresno shvatiti mi (siri nasi prostori) smo malo sredina sa visokim pragom za dziberluk i cesto nesvesni toga. Pogotovo “sale” ovog tipa. I treba nam korekcija. 
 

Ima smeca svuda, evo bivsi engleski PM kandiduje tatu za DL, a isti je poznat kao nasilnik u porodici. Takvo vreme.

 

Videcemo na sta ce izaci.

Edited by Moonwalker
  • +1 1
Link to comment

Obično veznik "ali" u ovakvim konstrukcijama poništava sve što je izneto u prethodnom delu rečenice.

Sklon sam da poverujem da si hteo biti objektivan ali čini mi se da imaš neki negativni bias spram Ramba.

Edited by Filozof manijak
Link to comment

Ontopic, sva sreća pa sam dovoljno odrtavio da više ne moram da se udvaram devojkama u klubovima ili kafićima. Ne bih mogao podneti da me neka nazove džiberom ili seksualnim nasilnikom

 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...