Jump to content
IGNORED

Seksualno uznemiravanje i zlostavljanje žena - opšta tema


ragasto

Recommended Posts

crtica iz života jednog idiota:

 

bejah jedne godine u H. Novi na plažu*, pored mene seđaše gospodin Pušić na onoj drvenoj kamperskoj stoličici, sa mornarskom kapom na glavi i pogleda zabludelog u daljinu. Najedno, morsku idilu naruši glasni prasak ženskog imperativnog glasa: "Antonije Pušiću, diži to lijeno dupe i vuci se kući!"**. I čovek ustade ćutke, sklopi onu stolicu i skrušeno ode kući.

Čak mi se i  pristojno javio kad je prošao pored mene.

 

* čitati cg naglaskom

**parafraziram

Edited by Filozof manijak
Link to comment
1 hour ago, gospa buba said:

i ne bih se chudila, on je chicha i vrlo je moguce da se prema mladim zenama odnosi idiotski, a da ne vidi problem unsure.gif

shto ni jedna nije duzna da trpi na radnom mestu dry.png



sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

Ovo.

 

Ništa protiv čiča generalno, pričam u konkretnom slučaju :D

Edited by Milošica
Link to comment

bogumi ja ga znam kao zesceg manipulatora, a prijatelj sam sa njegovim bas bas bliskim (bivsim?) prijateljima.

sto naravno nista ne znaci u ovom kontekstu.

  • +1 1
Link to comment

Od drugara koji je bio na njegovoj školi jedrenja pre 6-7 godina i koji ga je pre toga gledao kao u boga sam čuo priču, bez ikakvog motiva da optužujem, da im je non stop pričao o pičkama, karanju, jebadama. Prvo je bilo simpatično, a posle već malo bezveze. 

 

Može biti trenutni sudar generacija, a možda je i precenio svoju popularnost za momenat. 

 

 

 

 

 

 

  • +1 3
Link to comment

Sin mi deluje kao dobar lik, bar koliko ga znam. Rambo ne znam kakav je, ali verujem da postoji mnogo ljudi koji imaju kul javni nastup, načelno ispravne stavove o nekim "većim" temama, a suštinski su u ličnim odnosima velika govna prema ljudima koji to ne zaslužuju.

Edited by Milošica
  • +1 4
Link to comment

jesam vam pricao kako je pre nekoliko godina imao koncert u dortmundu, koji je bio apsolutno bez ikakve reklame i samim tim bedno posecen, pa je sigurno 50 puta rekao kako mu je to najgore posecen koncert posle onog u japanu, onda se na sve prisutne brecao jer "imaju paaaaraa" a tako malo ljudi je doslo, pa je na kraju odbio da se slika sa likom koji je dosao cak iz roterdama (baki nije mogao da veruje, samo sto nije plakao )

  • Tužno 1
Link to comment

@Milošica poznaješ konkretan slučaj ili čiču? Ne kažem da nije moguće da se poneo kao idiot, ali još jednom pitam da li je dotična prijavila igde van instagrama i unicefa? 
 

ps: eno po tnjiteru već navode kao nesumljiv dokaz seksualnog predatorstva pesmu “Mala, jebo te ja lično i personalno” :frust:

 

 

Link to comment
22 minutes ago, Mos said:

Može biti trenutni sudar generacija, a možda je i precenio svoju popularnost za momenat. 

 

Ovo definitivno plus ono sto je @gospa buba pomenula. 

 

Ocekivao je da se to resi na starinski (generacijski) nacin sa uzajamno izmenjenim "biranim" recima i puj pike ne vazi, bez tuzakanja. 

 

plus ovo

 

Znas li ti ko sam ja momenat, varijanta kod popularnih i pedigriranih

 

18 minutes ago, ToniAdams said:

jesam vam pricao kako je pre nekoliko godina imao koncert u dortmundu, koji je bio apsolutno bez ikakve reklame i samim tim bedno posecen, pa je sigurno 50 puta rekao kako mu je to najgore posecen koncert posle onog u japanu, onda se na sve prisutne brecao jer "imaju paaaaraa" a tako malo ljudi je doslo, pa je na kraju odbio da se slika sa likom koji je dosao cak iz roterdama (baki nije mogao da veruje, samo sto nije plakao )

 

@ToniAdams Off topic. Zato ja nikad i ne idem na te nase koncerte za gastose, sem ako sam bila vozac za one koji bi da cvrcnu malo. Molim lepo ako uhvatim neki na domacoj lokaciji regularno spremljen, ostalo su tezge.  Radio je i on negde na bausteli u Holandiji pred kraj devedestih. Pricao Stojanu Cerovicu u jednom od prvih intervjua na Studiu B posle 5. oktobra. 

 

Mislim on je meni zabavan i pametan je, ali je nesto od poznatih licnosti u smilsu ne ocekujem nista posebno. Ne vidim zasto bih. Ali ne bih im ni podilazila. Manje vise vecina ima malo predimenzioniran ego.


Ako nije neka velika pizdarija, valjda ce se nauciti pameti.

 

Edited by Moonwalker
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...