Jump to content
IGNORED

Seksualno uznemiravanje i zlostavljanje žena - opšta tema


ragasto

Recommended Posts

1 minute ago, ducca said:

I dalje ne razumem šta je konkretno Rambo uradio, nabacivao se, bio vulgaran, fizički je napao...?

juče sma hteo slično da pitam pa odnelo u drugom pravcu... Iz cele vseti samo razumem da je on nešto uradio prema njoj, lai ne i kako zašto, na koji način...

 

Malo mi je ovo ne-vest, na način na koji je napisano...

 

Just now, gospa buba said:

nismo saznali, a vidim ima i struja misljenja da nas se ne tiche :blink:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto
 

Kad neko ovako nešto kaže o nekome, jasno je da nas se sve vrlo tiče...

 

AKo je ovo istina, ruši mi se još jedan sneško iz mladosti, zato bi vole da znam sve o sneškovom ponašanju... :(

 

 

  • +1 2
Link to comment

ajebemliga, meni je i u onom nekom gostovanju kod galeba bio dosta... nadobudan i posledichno dosadan, sa nekim matorachkim forama, tako da mi je otpao odsrca prilichno tad, i ne bih se chudila, on je chicha i vrlo je moguce da se prema mladim zenama odnosi idiotski, a da ne vidi problem unsure.gif

shto ni jedna nije duzna da trpi na radnom mestu dry.png



sent from bash mnogo dobar novi bubamoto







  • +1 6
Link to comment

Pa može mene i da iznenađuje i da ne iznenađuje, ali kad vidim da je uznemirena slučaj, kako izgleda, prijavila Instagramu i UNICEF-u i nikom više, meni tu nešto smrdi. A Rambo kao javna ličnost često glumata, i u intervjuima i uopšte, ali privatno je baš dobar čovek. Ono što mi još pada na pamet, pre svega zbog "glupačo", je da on zaista ima vrlo kratak fitilj kad se ispostavi da neko ko ga je zvao da gostuje nema pojma o njegovom radu. Ostalo mu sa intervjua kod Jugoslava Pantelića na Studiju B koji je aktuelni hit najavio sa Jemo voli jem...
Nakon nekoliko neprijatnih rečenica, do kraja intervjua (emisija se zvala Rock intervju) su ćutali i puštali muziku.  :lolol:

  • +1 1
Link to comment

U Vijestima ima ovo:

 

Quote

 

Kašić je kazala i da se sve dogodilo u petak, tokom snimanja emisije, i da je Pušić neprimjereno dodirnuo.

Ekipa je za to, kako nam je ispričala, saznala tek nakon što su se svjetla kamera pogasila, iako u sirovom materijalu ima i video zapis u kojem je Pušić naziva "glupačom".

Umjesto izvinjenja, od Pušića je dobila niz uvreda da je "glupača", "ludača",...

Nešto kasnije dobila je i poruku, u kojoj joj muzičar "objašnjava" da je sve pogrešno shvatila i loše protumačila njegov utisak da "možemo da budemo dobri drugari".

 

 

Link to comment
5 minutes ago, Max Morlock said:

Ekipa je za to, kako nam je ispričala, saznala tek nakon što su se svjetla kamera pogasila, iako u sirovom materijalu ima i video zapis u kojem je Pušić naziva "glupačom".

 

ok, nemam neku žarku želju da branim Ramba, ali i u ovoj rečenici vidim neke nelogičnosti...

Link to comment

Tako je, u mojim očima,

Ako je i uradio nešto pogrešno, ja mu opraštam a priori. Ima kredita kod mene.

Ako je i radio nešto pogrešno to se može ispraviti i rešiti na licu mesta, a ne na instagramu.

  • +1 2
Link to comment
37 minutes ago, aram said:

ali privatno je baš dobar čovek

Ovo i ja znam, doduše na iz prve ruke, ali od par ljudi koji ga poznaju, jedan mu je čak i cimer bio u BG, svi su pričali da je ljudina i po...

 

Zato me sve ovo baš, baš iznenadilo...

 

Mada, može i Buba biti u pravu, ljudi kad omatore, umeju da izgube kompas, no stvarno mi za Ramba teško da mislim da može da se pogubi i ponaša neprimerno...

  • +1 2
Link to comment

ja bih voleo da mene pipaju, to značu da nisam kužan 

 

Nego, jesmo li dobili drugu verziju priče. optuženičku? Da ne bude da izvlačimo zaključek na osnovu samo jedne strane

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...